10 dárků, které můžete svému tátovi dostat ke Dni otců

Den otců se blíží, ale nebojte se, pokud vám to uniklo. Stále je čas najít skvělý dárek s našimi praktickými doporučeními.

I když můžete volně procházet Review Geek a hledat konkrétní doporučení pro vše od reproduktorů Spotify po prémiové kávovary při hledání dokonalého dárku pro starého tátu, sestavili jsme pro vás několik skvělých návrhů, které jsou pro vás velmi atraktivní ( a s dostatkem času, který zbyde na vymáčknutí bezplatné Prime Shipping od Amazonu).

Odolný Bluetooth reproduktor

Dobrý reproduktor Bluetooth vám umožní vzít si hudbu kamkoli. Jako například grilování na zahradě. Vybrali jsme ty nejlepší přenosné Bluetooth reproduktory, které obstojí vůči živlům za každou cenu. Ať už je vaší prioritou dosažení nejlepší kvality zvuku, nebo jen zajištění toho, aby váš reproduktor přežil pád, tady najdete jeden pro tátu ve vašem životě.

Čtečka elektronických knih

I když je táta ve vašem životě staromódní, možná ho budete moci prodat na e-inkoustové čtečce elektronických knih. Jak Amazon prokázal pomocí Kindle, tato zařízení se čtou stejně pohodlně jako papírová kniha, a přitom si do tašky sbalíte knihy z knihovny. Zde jsme zaokrouhlili na nejlepší čtečky elektronických knih pro každý rozpočet.

Tyčinkový vysavač

Tyčový vysavač není jako objemný svislý vysavač, který také používáte. Tato fantastická zařízení jsou lehká a zvládnou každodenní úklidové práce, aniž by se museli obtěžovat vytahováním obřího vysavače ze skříně. Vzpomeňte si na DustBuster na steroidech. Nebo, pokud si DustBusters nepamatujete, požádejte svého otce, aby vám je vysvětlil, až mu koupíte jedno z našich doporučení pro tyčové vysavače.

Mechanická klávesnice

Nic nepřekoná pohodlí a uspokojující klišé klapání mechanické klávesnice. Pokud váš táta tráví hodně času na počítači, může mu tento styl klávesnice připadat nostalgičtější než moderní styl chiclet, který má většina notebooků a dokonce i některé stolní klávesnice. Naše doporučení na nejlepší mechanické klávesnice naleznete zde.

Toustovací trouba

Díky toustovači je velmi pohodlné vařit malá jídla, aniž byste museli mít plnou kuchyň. Shromáždili jsme celou řadu toustovačů, takže ať už chcete jen něco levného nebo špičkový toustovač se všemi zvonky a píšťalkami, máme něco pro vašeho otce.

Trackballová myš

Trackballové myši možná nejsou příliš oblíbené, ale jsou opravdu dobré pro každého, kdo má rád přesnost a pohodlí při používání počítače. Možná se budete chtít zeptat svého otce, který styl preferuje, než si nějaký koupíte, protože myš je velmi osobní gadget, ale my máme šikovný výběr, ze kterého si může vybrat právě zde.

Grilovací příslušenství a trávníkové hry

Budeme jen pokračovat a budeme předpokládat, že váš otec už má gril a je připraven ho použít letos v létě. To však neznamená, že pro něj nemůžete najít nějaké další grilovací hračky. Máme zde vše od špízů až po celou grilovací sadu Cuisinart. Případně, pokud již má všechny metaforické hračky, které by mohl potřebovat pro svůj gril, můžete získat tyto skutečné hračky, aby se celá rodina mohla bavit, zatímco se jídlo vaří.

Perfektní multifunkční nástroj

Pokud s sebou nemůžete nosit krabici na nářadí, multifunkční nářadí je šikovná věc, kterou můžete mít v zadní kapse, abyste byli vždy připraveni. Vyberte si jedno z našich doporučení a váš táta bude vždy připraven na jakýkoli úkol, který vyžaduje nůžky, otvírák na konzervy nebo kleště. Sestavili jsme skvělé shrnutí úžasných multifunkčních nástrojů v plné velikosti a také několik praktických (a cenově výhodnějších) modelů klíčenek.

Litinová pánev

Litinová pánev je stejně koníčkem jako kuchyňským náčiním, ale čím více času a úsilí věnujete jejímu kořenění, udržování v čistotě a údržbě, tím lepší jídlo s ní budete vařit. Můžete se podívat na naše shrnutí všeho, od levné litinové pánve základní úrovně až po luxusní pánev téměř profesionální úrovně, na kterou by každý kuchař záviděl.

Dobrá mechanická tužka

Možná vás nenapadne utratit tolik peněz za psací potřeby, ale váš táta ví, že dobré stojí za to. Pro náhodu, že ještě nemá oblíbenou mechanickou tužku, můžete se podívat na náš seznam doporučení zde.

Leave a Comment