10+ Dreamy Glamping Rentals v blízkosti Joshua Tree na rok 2021

Náš průzkum je redakčně nezávislý, ale za nákupy uskutečněné prostřednictvím našich odkazů můžeme získat provizi.

Národní park Joshua Tree je jedním z nejúžasnějších míst k procházkám a prozkoumávání v Kalifornii, s panoramatickými výhledy na každém kroku a inspirativní krajinou, která působí jako úplně jiný svět. V okolí parku jsou různé možnosti ubytování, včetně některých opravdu jedinečných glampingových ubytování v jurtách, stanech, chatkách, domech v kopuli a karavanech.

Zde je ukázka zasněných pronájmů glampingů poblíž Joshua Tree, které si můžete rezervovat na Airbnb a Vrbo!

Brzy se můžete těšit na naše zpravodaje ve vaší schránce.

Na Vrbo je k dispozici k pronájmu jurta, která spí čtyři lidi a má velikost 200 čtverečních stop. Má manželskou postel velikosti Queen a dětskou postýlku na patrové posteli. The bole byl uveden na HGTV a posouvá glamping na další úroveň. Je to pár minut od národního parku a na osmi akrech půdy obklopené soukromými nezastavěnými oblastmi. Toto je jedna z několika jurt na pozemku a toalety jsou v samostatném zařízení. Mezi další výhody na místě patří minibar, čerstvá pizza, domácí sušenky a další občerstvení. Domácí mazlíčci jsou zde vítáni.

Tato kupole není jen jedním z nejoblíbenějších pronájmů Airbnb v celé oblasti Joshua Tree, ale je to také špičková půjčovna kopulí v USA. Ubytuje čtyři hosty a má dvě ložnice a jednu vanu. Kopule s moderní bohémskou atmosférou obsahuje mnoho ručně vyráběných předmětů a je místem, kde stimulujete mysl a ducha. Objevuje se v mnoha časopisech a je velmi žádaný. Pro vaše pohodlí má kupole klimatizaci, prostorová topidla a kamna na dřevo. K vybavení patří Wi-Fi, plně vybavená kuchyň, kávovar a vysoušeč vlasů. Kopule je na několika akrech půdy, na samotě od sousedů a několik mil od centra města Joshua Tree.

Milujete tento vysoce hodnocený obytný vůz Airbnb Airstream, který stojí na pěti akrech v klidné čtvrti. Jedná se o 27 stop dlouhý proud vzduchu poblíž Joshua Tree, takže si můžete užít malebné túry, přírodu a pohodlí domova. K venkovnímu vybavení patří jacuzzi, kovbojská vana, venkovní sprcha, dřevěné terasy, gril a další. Uvnitř máte základy vaření, toaletu a sprchu, prostěradla a ručníky. Karavan je vhodný až pro tři hosty a má manželskou postel velikosti Queen a rozkládací pohovku. K dispozici je také TV a Wi-Fi.

S prostorem 300 čtverečních stop se v tomto karavanu vyspí dva lidé a má vintage atmosféru. Je to přívěs z roku 1969 jen pár minut od severního vchodu do národního parku. Karavan má obývací/kuchyňský prostor, ložnici a kompletní koupelnu. Místo má úžasný výhled a je blízko všeho. Na pozemku jsou celkem tři obytné jednotky, které sdílejí některé společné prostory. Hodiny klidu začínají ve 22:00, abychom byli ohleduplní k sousedům. Abyste se sem dostali, musíte trochu cestovat po polní cestě, což přispívá k rustikální scéně.

Jackalope Lodge je jen 10 minut od národního parku a funky pouštního útočiště pro relaxační útěk. Funky obchody v Joshua Tree a restaurace jsou jen půl míle odtud. Je skvělý pro dva hosty a má manželskou postel velikosti Queen. Na tomto velkém pozemku máte úžasný výhled na krajinu. Venkovní prostor má venkovní sprchu, ohniště, vanu a salonek pro pozorování hvězd. V interiéru je kuchyň, Wi-Fi a klimatizace.

Toto je 31stopý obytný vůz z éry 1972 s názvem Lil Copernicus, který se nachází v pouštní čtvrti poblíž Joshua Tree. Uvnitř byl zrekonstruován tak, aby vypadal jako malá kajuta s plnou koupelnou, manželskou postelí velikosti Queen a plně vybavenou kuchyní. Pronájem Airstream také zahrnuje využití dvorku a zadní terasy v domě. Jen mějte na paměti, že tento historický přívěs má minimální izolaci, takže uvnitř zůstává v horkých letních dnech trochu teplý, a to i přes bažinový chladič, který snižuje teplotu o 10-20 stupňů. Tento karavan je asi pět minut od hlavního pásu Joshua Tree a 15 minut od vchodu do parku.

Kdo říká, že musíte mít svůj vlastní karavan, abyste mohli zažít venku Joshua Tree? Pronajmete-li si tento kemp Airbnb, který je jen 15 minut od národního parku, můžete si užít zábavný a cenově dostupný glamping. Je to útulné místo k pobytu na víkend v 23stopém přívěsu, který se nachází na oploceném pozemku o rozloze 5 akrů. Budete na úpatí hor a budete zde mít veškeré pohodlí domova, včetně sprch s teplou vodou, Wi-Fi, topení a klimatizace. V karavanu se vyspí dvě osoby a má dvoulůžko. Další vybavení je kuchyně, vana, toaletní potřeby, venkovní nábytek, ohniště a gril. Když jste tady, restaurace a čerpací stanice v Joshua Tree Village jsou jen tři míle daleko a další městské služby jsou 15 minut daleko v Yucca Valley.

Dva hosté si užijí pobyt v tomto stanu poblíž Joshua Tree s nafukovací matrací v plné velikosti, vodou, ledovou truhlou a ohništěm. Je to jedno ze sedmi míst na hostitelském pozemku a má koupelny sdílené mezi všemi místy. Pokud zůstanete dva dny, k pronájmu glampingu dostanete bezplatnou láhev vína. Uvnitř stanu hostitel poskytuje ručníky, prostěradla, mýdlo a toaletní papír. Jinak zde není mnoho vybavení, takže si rezervujte toto Airbnb, abyste se vrátili k základům a skutečně se ponořili do krajiny. Stan není vhodný pro kojence a není povolen pobyt s domácími mazlíčky.

Postav tábor v tomto roztomilém vyskakovacím karavanu Starcraft, aby sis mohl užít výlet do Joshua Tree s nízkým rozpočtem. Ubytuje se zde šest osob a mezi hosty je velmi dobře hodnocen. Karavan je vybaven kuchyní, lednicí s mrazákem, mikrovlnnou troubou, kávovarem, dvěma manželskými postelemi velikosti King, ventilátory, klimatizací, propanovým ohřívačem a jídelnou. Venkovní část má plnou vanu, houpací síť, hry na zahradě a prostor pro grilování s posezením. Na místě žijí psi a kočky a můžete si vzít i své domácí mazlíčky. Tato půjčovna glampingů je k dispozici na Airbnb a jen dvě míle od národního parku.

Jedna z nejlepších glampingových jurt v oblasti Joshua Tree je tato na Airbnb až pro čtyři hosty. Nachází se na soukromém pozemku o rozloze 16 akrů a pár minut od vstupu do parku. Jurta je vyzdobena autentickým mongolským nábytkem a má klimatizaci, topení a samostatnou koupelnu a umyvadlo. Hostitel poskytuje nezbytnosti pro vaření s piknikovým stolem, kempingovým vařičem a grilem. Spací zařízení jsou manželská postel velikosti Queen a rozkládací pohovka. V oblasti převládá divoká zvěř. V oblasti jsou sousedé, a proto platí klidová doba mezi 23:00 a 7:00. To je ideální čas, abyste si v klidu vychutnali temnou noční oblohu kolem jurty.

Zde je pronájem nemovitosti Vrbo, která je možností glampingu v Joshua Tree. Jedná se o kabinu o rozloze 850 čtverečních stop pro dvě osoby, která má plnou koupelnu, kuchyň a jídelní kout. Je to jedna ze dvou samostatných chatek na ranči Green Acres na poušti Mojave. Je zábavné relaxovat zde v houpacích sítích, salonku a kolem ohniště. Když si pronajmete tuto chatu, budete méně než míli od hranice národního parku. Přesto je to stále klidné a odlehlé místo k pobytu, když chcete podnikat výlety do parku, Palm Springs, Coachella Valley a dalších místních atrakcí. Domácí mazlíčci jsou zde vítáni, ale děti zde nejsou povoleny.

V tomto stanu na Coyote Dry Lake Bed může zůstat až šest osob. Toto je v oblasti BLM Northern Dispersed Camping Area v národním parku Joshua Tree a 15 stop dlouhý stan se společným nočníkem a myčkou. Váš pronájem zde zahrnuje kuchyňské vybavení, USB nabíječku, táborovou sprchu, propanové ohřívače na zimu a stínící konstrukci. Kemp má také nafukovací matraci queen-size a pěnové povlečení pro další hosty nebo cvičení jógy. V tomto stanu se k vám mohou připojit domácí mazlíčci. Pro tuto oblast se doporučuje 4WD vozidlo, ale přístup do kempu bude v pořádku s téměř jakýmkoli vozidlem.

Získejte naše nejnovější rady a nabídky do vaší schránky!

Posíláme vám náš newsletter s cestovními destinacemi, nabídkami a dalšími!

24′ Winnebago Vita 24P

17′ Pleasure-Way Tofino Std. Modelka

20% sleva na plavby celebrit s kreditem na loď až 950 $

32′ 2020 Winnebago Minnie Winnie

Sandals Resorts | Sleva až 65 % a kredit až 1 000 $

Wyndham Alltra | All-New All-Inclusive Mexico Resorts

Letecká doprava a plavby po Evropě od 6 do 11 Nt 2022 se slevou až 20 %.

Sleva až 59 % min. 3 Nts | Karibik All-Inclusive

25′ Coachmen RV Spirit Ultra Lite 2253RB

All-Inclusive resort Wyndham Alltra Cancun

Sleva 400 $ | Letecká a 12denní prohlídka kouzelného Mexika s průvodcem

38′ Luxusní trenér Newmar Diesel

All-inclusive resort Wyndham Alltra Playa del Carmen

21′ 2021 Winnebago Solis 59PX

8denní luxusní rezort Riviera Cancun pro 4člennou rodinu

A nikdy nezmeškejte jedinou cestovní nabídku!

Pošleme vám náš newsletter s cestovními destinacemi, nabídkami a dalšími!

Brzy se můžete těšit na naše zpravodaje ve vaší schránce.

Vyplňte prosím zvýrazněná pole a pokračujte kliknutím na „Porovnat ceny“.

Příjemný interiér Airbnb

Doporučujeme

Leave a Comment