10+ nápadů na romantické výlety na Floridě pro rok 2021

Náš průzkum je redakčně nezávislý, ale za nákupy uskutečněné prostřednictvím našich odkazů můžeme získat provizi.

S 825 kilometry sladkých pláží s bílým pískem, luxusními přímořskými resorty a celoročním slunečním svitem je Florida jasnou volbou pro ty, kteří hledají romantiku. Ať už jde o odlehlý ostrov nebo útěk z města, Florida má pro vás další romantickou destinaci pokrytou. Zde jsou některá romantická místa ve státě Sunshine, která vám pomohou začít s vaším dalším útěkem. Který je pro vás ideální?

Brzy se můžete těšit na naše zpravodaje ve vaší schránce.

Sluneční svit a čisté smaragdové vody nabízejí ideální kombinaci, nad kterou si můžete vychutnat pohled z ptačí perspektivy na velkolepou krajinu Floridy. Vezměte hydroplán do svého cíle, včetně The Keys, Miami, Neapole, Fort Lauderdale nebo Dry Tortugas, a snažte se příliš nenatahovat vazy z výhledů 500 stop pod vámi.

S 500 letou historií je St. Augustine nejen nejstarším městem ve Spojených státech, ale je to také nepostradatelná destinace na Floridě. Jak lépe prozkoumat některé z nejunikátnějších historických staveb než koňským povozem? Projděte se dlážděnými ulicemi a poslouchejte průvodce podrobně o historickém významu tohoto charismatického města.

Ostrov St. George, uznávaný jako jedna z posledních zbývajících pláží na Floridě, která není pokryta výškovými hotely, je místem, kam se vydáte najít klid a pohodu. Vezměte svou drahou polovičku a užijte si společně kilometry nerušených bílých písečných pláží. Kromě toho, že je tato oblast oblíbená jako top destinace ve floridské Panhandle, je tato oblast známá svými čerstvými ústřicemi a páry mohou tato malá afrodiziaka najít po celém městě.

Lake Eola, který se nachází v srdci centra Orlanda, je Mekkou zeleného městského prostoru plného zábavy. Zde najdete bílé a černé labutě plovoucí uprostřed farmářských trhů, festivalů a dalších akcí. Pro dokonalé rande si pronajměte labuť s pádlovým člunem a proplouvejte kolem, užívejte si třpytivé panorama a elektrizující vodní show.

Siesta Key je osm mil dlouhá bariéra podél pobřeží Mexického zálivu na Floridě a jedna z nejoblíbenějších pláží v zemi. Je známá především svým hedvábně bílým pískem vyrobeným z křemene, chladivými vánky z zálivu a tyrkysově modrými vodami. Aby byl výlet do Siesta Key nezapomenutelnější, vezměte svého partnera a projděte se za soumraku po pláži, je velká šance, že uvidíte pár delfínů vyskakovat z vody.

120 mil dlouhý řetězec ostrovů, Keys, tvoří jediný žijící korálový bariérový útes v kontinentálních USA. Díky tomu je perfektním místem pro páry, kde si mohou jednou za život užít potápění a šnorchlování. Ruku v ruce můžete obdivovat exotické ryby a mořský život. Je to opravdu zážitek jako žádný jiný.

Jako jedna z mála pláží na východním pobřeží Floridy, která umožňuje jízdu na koni, si užijte tuto nezapomenutelnou aktivitu při západu slunce jako pár. Prozkoumejte nedotčený Amelia Island a vychutnejte si poslední kousek světla, zatímco se obloha změní v zářící oranžovou a růžovou. Určitě to bude pro vás oba kouzelný zážitek.

Státní park Bill Baggs State Cape Florida v Key Biscayne není jen krásnou pláží, ale také nejstarší stojící stavbou v oblasti Miami. Zatímco jednomílová pláž je působivá sama o sobě, udělejte ji o krok dále a prozkoumejte historický maják postavený v roce 1825, který sedí poklidně na konci. Užijte si romantický výstup po 109 schodech až do srdce věže a kochejte se dechberoucími panoramatickými výhledy z vrcholu.

Vzlétněte do vzduchu se svým milovaným 1000 stop nad Orlandem v horkovzdušném balónu na rande, na které určitě nezapomenete. Popíjejte šampaňské a sledujte, jak slunce vychází nad bažinami, lesy a pomerančovníky pod vámi. Zažijte spolu něco nového a prohlédněte si město z jedinečné perspektivy.

Nadšenci mušlí z celého světa se hrnou do Sanibelu kvůli jedinečné poloze pláže, která leží od východu na západ namísto severu na jih a umožňuje jí ulovit drobné poklady z Karibiku. Světově proslulé díky kvalitě mušlí mohou páry strávit celý den hledáním krásných uměleckých děl po pláži. Vzhledem k tomu, že neexistuje žádné jiné místo v zemi, milovníci shledají lov mušlí v Sanibelu zvláštním zážitkem.

Little Torch Key posouvá ústraní do extrémů. Soukromý, 5-akrový ostrov dostupný pouze lodí nebo hydroplánem je pravděpodobně nejromantičtější představa, která existuje. Little Palm Island Resort má soukromé bungalovy, které jsou mimo síť, takže si můžete jen užívat okolí a soustředit se jeden na druhého. Ponořte si prsty do písku, povečeřejte u moře a sledujte západ slunce ze svého balkónu. Můžete najít romantičtější místo, než je toto.

Získejte naše nejnovější rady a nabídky do vaší schránky!

Posíláme vám náš newsletter s cestovními destinacemi, nabídkami a dalšími!

17′ Forest River RV Rockwood Geo Pro 17RK

38′ Luxusní trenér Newmar Diesel

Až 45% sleva, bonusy a další v Club Med All-Incl.

Air & 9-day 2022 Jižní Afrika | Sleva 300 $ s online kódem

24′ Winnebago Vita 24P

Letecká doprava a plavby po Evropě od 6 do 11 Nt 2022 se slevou až 20 %.

17′ Pleasure-Way Tofino Std. Modelka

42′ Coachmen RV Chaparral 373MBRB

8denní luxusní rezort Riviera Cancun pro 4člennou rodinu

All-Inclusive resort Wyndham Alltra Cancun

Výprodej plavby celebrit! 20% sleva, balíček nápojů a další

Sleva 400 $ | Letecká a 12denní prohlídka kouzelného Mexika s průvodcem

2 za 1 Business Class Air s Scenic Eclipse

22′ Nizozemci RV Coleman Lantern LT Series 17B

25′ Coachmen RV Spirit Ultra Lite 2253RB

A nikdy nezmeškejte jedinou cestovní nabídku!

Pošleme vám náš newsletter s cestovními destinacemi, nabídkami a dalšími!

Brzy se můžete těšit na naše zpravodaje ve vaší schránce.

Vyplňte prosím zvýrazněná pole a pokračujte kliknutím na „Porovnat ceny“.

Příjemný interiér Airbnb

Doporučujeme

Leave a Comment