10+ nápadů na romantické výlety na Floridě pro rok 2021

Náš průzkum je redakčně nezávislý, ale za nákupy uskutečněné prostřednictvím našich odkazů můžeme získat provizi.

S 825 kilometry sladkých pláží s bílým pískem, luxusními přímořskými resorty a celoročním slunečním svitem je Florida jasnou volbou pro ty, kteří hledají romantiku. Ať už jde o odlehlý ostrov nebo útěk z města, Florida má pro vás další romantickou destinaci pokrytou. Zde jsou některá romantická místa ve státě Sunshine, která vám pomohou začít s vaším dalším útěkem. Který je pro vás ideální?

Brzy se můžete těšit na naše zpravodaje ve vaší schránce.

Sluneční svit a čisté smaragdové vody nabízejí ideální kombinaci, nad kterou si můžete vychutnat pohled z ptačí perspektivy na velkolepou krajinu Floridy. Vezměte hydroplán do svého cíle, včetně The Keys, Miami, Neapole, Fort Lauderdale nebo Dry Tortugas, a snažte se příliš nenatahovat vazy z výhledů 500 stop pod vámi.

S 500 letou historií je St. Augustine nejen nejstarším městem ve Spojených státech, ale je to také nepostradatelná destinace na Floridě. Jak lépe prozkoumat některé z nejunikátnějších historických staveb než koňským povozem? Projděte se dlážděnými ulicemi a poslouchejte průvodce podrobně o historickém významu tohoto charismatického města.

Ostrov St. George, uznávaný jako jedna z posledních zbývajících pláží na Floridě, která není pokryta výškovými hotely, je místem, kam se vydáte najít klid a pohodu. Vezměte svou drahou polovičku a užijte si společně kilometry nerušených bílých písečných pláží. Kromě toho, že je tato oblast oblíbená jako top destinace ve floridské Panhandle, je tato oblast známá svými čerstvými ústřicemi a páry mohou tato malá afrodiziaka najít po celém městě.

Lake Eola, který se nachází v srdci centra Orlanda, je Mekkou zeleného městského prostoru plného zábavy. Zde najdete bílé a černé labutě plovoucí uprostřed farmářských trhů, festivalů a dalších akcí. Pro dokonalé rande si pronajměte labuť s pádlovým člunem a proplouvejte kolem, užívejte si třpytivé panorama a elektrizující vodní show.

Siesta Key je osm mil dlouhá bariéra podél pobřeží Mexického zálivu na Floridě a jedna z nejoblíbenějších pláží v zemi. Je známá především svým hedvábně bílým pískem vyrobeným z křemene, chladivými vánky z zálivu a tyrkysově modrými vodami. Aby byl výlet do Siesta Key nezapomenutelnější, vezměte svého partnera a projděte se za soumraku po pláži, je velká šance, že uvidíte pár delfínů vyskakovat z vody.

120 mil dlouhý řetězec ostrovů, Keys, tvoří jediný žijící korálový bariérový útes v kontinentálních USA. Díky tomu je perfektním místem pro páry, kde si mohou jednou za život užít potápění a šnorchlování. Ruku v ruce můžete obdivovat exotické ryby a mořský život. Je to opravdu zážitek jako žádný jiný.

Jako jedna z mála pláží na východním pobřeží Floridy, která umožňuje jízdu na koni, si užijte tuto nezapomenutelnou aktivitu při západu slunce jako pár. Prozkoumejte nedotčený Amelia Island a vychutnejte si poslední kousek světla, zatímco se obloha změní v zářící oranžovou a růžovou. Určitě to bude pro vás oba kouzelný zážitek.

Státní park Bill Baggs State Cape Florida v Key Biscayne není jen krásnou pláží, ale je i nejstarší stojící stavbou v oblasti Miami. Zatímco jednomílová pláž je působivá sama o sobě, udělejte ji o krok dále a prozkoumejte historický maják postavený v roce 1825, který sedí poklidně na konci. Užijte si romantický výstup po 109 schodech až do srdce věže a kochejte se dechberoucími panoramatickými výhledy z vrcholu.

Vzlétněte do vzduchu se svým milovaným 1000 stop nad Orlandem v horkovzdušném balónu na rande, na které určitě nezapomenete. Popíjejte šampaňské a sledujte, jak slunce vychází nad bažinami, lesy a pomerančovníky pod vámi. Zažijte spolu něco nového a prohlédněte si město z jedinečné perspektivy.

Nadšenci mušlí z celého světa se hrnou do Sanibelu kvůli jedinečné poloze pláže, která leží od východu na západ namísto severu na jih a umožňuje jí ulovit drobné poklady z Karibiku. Světově proslulé díky kvalitě mušlí mohou páry strávit celý den hledáním krásných uměleckých děl po pláži. Vzhledem k tomu, že neexistuje žádné jiné místo v zemi, milovníci shledají lov mušlí v Sanibelu zvláštním zážitkem.

Little Torch Key posouvá ústraní do extrémů. Soukromý 5akrový ostrov přístupný pouze lodí nebo hydroplánem je pravděpodobně nejromantičtější představa, která existuje. Little Palm Island Resort má soukromé bungalovy, které jsou mimo síť, takže si můžete jen užívat okolí a soustředit se jeden na druhého. Ponořte si prsty do písku, povečeřejte u moře a sledujte západ slunce ze svého balkónu. Můžete najít romantičtější místo, než je toto.

Získejte naše nejnovější rady a nabídky do vaší schránky!

Posíláme vám náš newsletter s cestovními destinacemi, nabídkami a dalšími!

17′ Forest River RV Rockwood Geo Pro 17RK

38′ Luxusní trenér Newmar Diesel

Až 45% sleva, bonusy a další v Club Med All-Incl.

Air & 9-day 2022 Jižní Afrika | Sleva 300 $ s online kódem

24′ Winnebago Vita 24P

Letecká doprava a plavby po Evropě od 6 do 11 Nt 2022 se slevou až 20 %.

17′ Pleasure-Way Tofino Std. Modelka

42′ Coachmen RV Chaparral 373MBRB

8denní luxusní rezort Riviera Cancun pro 4člennou rodinu

All-Inclusive resort Wyndham Alltra Cancun

Výprodej plavby celebrit! 20% sleva, balíček nápojů a další

Sleva 400 $ | Letecká a 12denní prohlídka kouzelného Mexika s průvodcem

2 za 1 Business Class Air s Scenic Eclipse

22′ Nizozemci RV Coleman Lantern LT Series 17B

25′ Coachmen RV Spirit Ultra Lite 2253RB

A nikdy nezmeškejte jedinou cestovní nabídku!

Pošleme vám náš newsletter s cestovními destinacemi, nabídkami a dalšími!

Brzy se můžete těšit na naše zpravodaje ve vaší schránce.

Vyplňte prosím zvýrazněná pole a pokračujte kliknutím na „Porovnat ceny“.

Příjemný interiér Airbnb

Doporučujeme

Leave a Comment