10 nejlepších destinací pro plážovou dovolenou v Nové Anglii

Náš průzkum je redakčně nezávislý, ale za nákupy uskutečněné prostřednictvím našich odkazů můžeme získat provizi.

I když si možná nepředstavujete Novou Anglii jako ideální destinaci pro dovolenou na pláži, realita je taková, že najdete mnoho míst pro neuvěřitelnou dovolenou na pláži, včetně těchto.

Brzy se můžete těšit na naše zpravodaje ve vaší schránce.

Provincetown, který se nachází na vzdáleném severním cípu Cape Cod, je známý svým malebným okolím, které zahrnuje rozsáhlé písečné duny a více než 30 mil pláží. V roce 1914 to byla dlouho umělecká kolonie, umělci a obchodníci vytvořili Uměleckou asociaci a muzeum Provincetown, aby ukázali a shromáždili díla místních osobností, a je to také místo, kam se lidé mohou jít uvolnit a být sami sebou beze strachu z odsouzení. proto zde najdete postavy ze všech společenských vrstev. Prozkoumejte barevné centrum města, kde se nachází vše od velkolepých sídel a skvělých restaurací až po báječné chatrče s plody moře, obchody s fudge obchody, umělecké galerie a knihkupectví, a užijte si spoustu zajímavých lidí, kteří sledují. Na pláži Race Point Beach sledujte velryby a proplouvající lodě, navštivte maják nebo si jděte zaplavat. Pokud máte děti, navštivte Herring Cove Beach, protože leží u zálivu, voda je klidná a není zde žádný podtok, je ideální na brodění a koupání i pro děti.

Oaks Bluff, který se nachází na severovýchodním pobřeží Martha檚 Vineyard, může být nejlépe známý pro své jedinečné perníkové chaloupky v zářivých barvách, které městu dodávají pohádkovou atmosféru. Malebná přístavní vesnička se vyvinula z metodistického tábora z poloviny 19. století a nakonec byly plátěné stany nahrazeny stovkami malých, náročně zdobených domků. Koncem 19. století se samy o sobě staly turistickou atrakcí – mnohé jsou stále v rodinném vlastnictví a předávají se z generace na generaci. Pláže zde směřují do Vineyard Sound a obvykle mají velmi minimální příboj, díky čemuž je voda báječná pro koupání nebo pro brouzdání pro nejmenší. Každý si také zamiluje jízdu na kolotoči létajících koní, který je otevřen od Velikonoční neděle až do Kolumbova dne, je to nejstarší kolotoč v zemi, točící se od roku 1876, a národní památka.

Zatímco obchody v Rockportu kdysi seděly zabedněné, díky oživení v posledních letech tato malebná rybářská vesnice nyní vítá návštěvníky pestrobarevnými budovami, ve kterých se nachází sbírka butiků, restaurací a obchodů se zmrzlinou. Město je známé po celém světě jako rodné město Andre the Seal. Tuleň trávil zimy v Bostonském akváriu New England Aquarium a léta zde v přístavu. Jeho příběh byl námětem celovečerního filmu 淎ndre a knihy Pečeť jménem Andre. Nejen, že byste si zde měli udělat selfie s Andreovou žulovou sochou v životní velikosti, ale také si můžete postavit skvělý hrad z písku a užít si osvěžující koupel na pláži Front Beach. Poté můžete povečeřet v jedné z restaurací na pobřeží, kde se podávají čerstvé místní mořské plody.

Nantucket leží 30 mil od pobřeží Cape Cod v Massachusetts a lze se k němu dostat vyhlídkovou plavbou trajektem. Mnoho návštěvníků přichází na pláže, z nichž všechny jsou přístupné veřejnosti. Ty umístěné podél jižního pobřeží jsou ideální, pokud hledáte velké vlny a nezapomenutelné západy slunce. Coatue je oblíbeným místem pro jízdu na mořském kajaku, prozkoumávání půlměsíců a vrcholů, zatímco Children檚 Beach je známá nedostatečným proudem v chráněných vodách přístavu Nantucket, kde se ti nejmenší mohou cákat. Ostrov také hostí majáky, velrybářské muzeum a cyklistické stezky, které se rozvětvují všemi směry.

Toto pobřežní město na jihu Maine leží podél řeky Kennebunk, asi míli od jejího ústí do Atlantiku. I když si to většina spojuje s nakupováním a stravováním na Dock Square, které je známé svými barevnými restauracemi, jako je legendární humr v restauraci Mabel檚 Lobster Claw Restaurant, skutečným vrcholem může být jízda po zadních venkovských cestách a hledání pastí na humry nahromaděné vysoko na Cape Porpoise. malý proužek písku na pláži Goose Rocks. Kennebunkport je také skvělým místem pro výlety za pozorováním velryb a také pro dobrodružství s humry, kde se návštěvníci mohou dokonce vžít do kůže skutečného rybáře a vytáhnout past na humry.

Toto historické letovisko, posazené na ostrově Mount Desert Island jako brána do národního parku Acadia, si stále zachovává svou viktoriánskou nádheru minulých časů. Je plná viktoriánských sídel, která byla přeměněna na elegantní restaurace a romantické penziony. Centrum města je vhodné zejména pro pěší a cyklisty, bylo zvoleno nejlepším plážovým městem pro cyklisty Smarter Travel. Milovníci cyklistiky si zamilují kilometry stezek v nedalekém národním parku Acadia s více než 40 mil jedinečných stezek pro kočáry, od jednoduchých po náročné. Bar Harbour dokonce nabízí bezplatné jízdy do parku pro vás a vaše kolo. Samozřejmě, že v horkém letním dni, kdy stačí jen návštěva pláže, zamiřte na písečnou pláž, která se může pochlubit nádherným prostředím mezi dvěma velkými stěnami žuly a jehličnanů a je tvořena úlomky lastur.

Letní dny v Ogunquitu jsou plánovány podle přílivu a odlivu. Na půli cesty mezi přílivem a odlivem, kdy proud řeky Ogunquit rychle teče do Atlantiku, se návštěvníci i místní shromažďují na plochém písku, který se valí dolů k břehu řeky. Brzy se v řece, která je méně chladná než oceán, ale přesto nabízí poměrně chladnou, ale osvěžující koupel, spousta plážových návštěvníků. volání. Přinášejí s sebou flotační zařízení, jako jsou rafty, boogie boardy a duše. Jen východně od líné řeky Ogunquit se nachází široká písečná pláž Ogunquit Beach, která se táhne asi tři a půl míle od centra města až po odlehlejší části zvané lávka a severní pláže.

Newport může být nejlépe známý svými velkolepými historickými sídly a plachtěním, ale je také domovem některých nádherných pláží, které jsou často přehlíženy. Návštěvníci si mohou užívat písek a surfovat podél zálivu Narragansett a přímo v Atlantiku, zejména ve státním parku Fort Adams, kde se nachází pláž vedle dobře využívané pevnosti z 19. století, kde se konají výlety, festivaly a živá hudba. Návštěvníci si také mohou užít procházku po členitém pobřeží podél CliffWalk a plavbu po lesklých vodách zálivu.

Watch Hill nabízí typický letní útěk s městskou pláží, možností podniknout dlouhé a malebné procházky po pobřeží a užít si řadu restaurací a obchodů. Pokud zůstanete v Ocean House Resort, můžete využít báječnou verandu, nasávat sluneční paprsky, popíjet chlazený nápoj a sledovat kroketového profesionála, jak dává lekce na pěstěném trávníku. V resortu je toho dost, že ani nemusíte odcházet, pokud nechcete, včetně oceněných lázní, šance naučit se nové techniky vaření s Food Forager v Centru vinařského kulinářského umění, prohlídky z rozsáhlé sbírky umění s interním kurátorem a bezplatných denních aktivit v resortu. K dispozici je také krytý bazén se slanou vodou, 24hodinové fitness centrum a přístup na soukromou pláž se službami plážového komorníka. Pokud se můžete odtrhnout na jednodenní výlet, budete moci dokonce prozkoumat v bezplatném domácím voze Mercedes Benz. Zažijte pozlacený věk tím, že se vydáte na exkurzi do sídel v Newportu, zamiřte do historického mořeplaveckého města Mystic nebo do mnoha atrakcí v celém regionu.

Falmouth je jednou z větších komunit na Cape Cod, která nabízí příležitost pro vzrušující aktivity, obchody a restaurace podávající čerstvé mořské plody a také klidnější plážové prostředí. Toto zábavné město je domovem devíti pláží, především perleťově bílých písků pláže Old Silver Beach na břehu Buzzards Bay, ideální pro rodiny, které si chtějí zaplavat s plavčíky ve službě. BristolBeach má také plavčíka ve službě v létě, stejně jako skalní mola a působivý výhled na otevřený oceán, zatímco pláž Wood Neck Beach nabízí skvělé mokřady, které jsou zábavné pro děti i dospělé, kteří chtějí prozkoumat bažiny Cape Cod. Určitě si zajeďte a prohlédněte si maják Nobska, když už tady budete, je to ideální místo pro piknik a nabízí jedny z nejlepších výhledů na mys.

Získejte naše nejnovější rady a nabídky do vaší schránky!

Posíláme vám náš newsletter s cestovními destinacemi, nabídkami a dalšími!

20% sleva na plavby celebrit s kreditem na loď až 950 $

25′ 2019 Winnebago Outlook 25J

Ušetřete až 10 % při včasné rezervaci plaveb Virgin Voyages!

29′ Entegra Coach Odyssey 25R

45′ Heartland Cyclone 4100 King

30′ Coachmen RV Freelander 27QB

12 ‘Mercedes Sprinter 4×4

35′ Keystone RV Springdale 303BH

24′ Forest River 3405 Sandstorm 220RBS

Ušetřete 20 % na Celebrity Cruises Plus bezplatný nápojový balíček

22′ Nizozemci RV Coleman Lantern LT Series 17B

8denní luxusní rezort Riviera Cancun pro 4člennou rodinu

34 ‘Od východu k západu Země 27 K2D

36′ Forest River RV Cherokee Grey Wolf 29TE

25′ Coachmen RV Spirit Ultra Lite 2253RB

A nikdy nezmeškejte jedinou cestovní nabídku!

Pošleme vám náš newsletter s cestovními destinacemi, nabídkami a dalšími!

Brzy se můžete těšit na naše zpravodaje ve vaší schránce.

Vyplňte prosím zvýrazněná pole a pokračujte kliknutím na „Porovnat ceny“.

Příjemný interiér Airbnb

Doporučujeme

Leave a Comment