10 nejlepších hotelů v blízkosti Worlds of Fun v Kansas City (Průvodce 2021)

Náš průzkum je redakčně nezávislý, ale za nákupy uskutečněné prostřednictvím našich odkazů můžeme získat provizi.

Worlds of Fun, který je také spojen s vodními oceány zábavy, je hlavní atrakcí v Kansas City. Naskočte na palubu tyčící se dráhy, která se přibližuje přes kopce a prochází smyčkami, nebo si odpočiňte při mírnějších jízdách. V okolí hosté najdou zábavné sochy dinosaurů a celkově hravá hřiště. O Vánocích se park rozzáří nesčetnými blikajícími světly a obrovskými třpytivými stromy, ale po celý rok je toto místo okouzlující směsí nostalgie a moderního vzrušení. Pokud jste v Kansas City, den strávený ve Worlds of Fun by měl být na seznamu, a to jsou ty nejlepší hotely, které jsou poblíž.

Brzy se můžete těšit na naše zpravodaje ve vaší schránce.

Worlds of Fun je kousek od eklektického hotelu Crossroads, takže když nejste v parku, můžete procházet nábřežní čtvrť bohatou na obchody a restaurace, včetně rozsáhlého trhu. Pokoje v tomto špičkovém hotelu vhodném pro rodiny v Kansas City vzdorují nudě zemitou estetikou a často geometrickými palandami nebo jiným nečekaným prvkem. Zahrajte si kulečník, dejte si drink ve střešním baru – vaše moderní očekávání budou splněna.

Hotel Phillips Kansas City, zařízení Hilton, je od Worlds of Fun zhruba stejně daleko jako ten druhý. Je o něco levnější než některé jiné výběry, stále má docela vytříbený vzhled a je v docházkové vzdálenosti od hlavních atrakcí ve své čtvrti, přičemž se stále můžete dobře najíst přímo na místě. Hotel Phillips vyzařuje historický vzhled a má některé z nejromantičtějších pokojů v Kansas City pro cestující páry.

Silver Heart Inn and Cottages je méně ucpaný 15 minut od hotelu s malebným průsmykem přes řeku Missouri. Tento hostinec, jehož historie sahá až do poloviny 19. století, má ve svých čtyřech pokojích a dalších chatkách klasické kouzlo a domáckou atmosféru. Vychutnejte si svačiny, které vám zůstaly na pokoji, nebo formální snídani s palačinkami, vydatným masem a dalšími uspokojivými pochoutkami. Je to určitě skvělé místo, kde si odpočinout po dni vzrušujících jízd a spousty procházek.

Patnáct minut jízdy vás zavede od Worlds of Fun Gates a do zasněného vinařství a hostince ve městě Liberty. Historické panství je nádherně obklopeno bujnou krajinou a je zde množství artefaktů a architektury k prozkoumání. Ponořte se do ochutnávek komplexních bílých a červených vín ve vinařství a poté se vraťte do svého jednoduše okouzlujícího pokoje v hostinci. Pohodové víkendy zde budou kontrastovat s vaším vzrušujícím dnem v zábavním parku a rozmanitá dovolená je dokonalost.

Hotel Indigo Kansas City Downtown je vzdálený 14 minut jízdy a nachází se ve stejném živém obchodním a kulturním centru jako v našem dalším seznamu. Cena je příznivá pro rozpočet, ale samotný hotel působí drsným, ale uhlazeným dojmem, který osloví každou rodinu, pár nebo sólo cestovatele, kteří mají rádi něco jiného. Budova byla postavena na počátku 20. století a má pro tuto oblast bohatý význam.

Kansas City Marriott Downtown je dalším skvěle hodnoceným řetězcem v blízkosti zábavního parku. Toto centrum, které je připojeno ke KC Convention Center, je perfektní, když se akce koná ve městě – nemusíte ani chodit ven díky krytému chodníku. Snídaně je zdarma, což je vždy vítaným bonusem, a pokoje odrážejí konzistentní vytříbenost míst Marriott.

Holiday Inn Kansas City Northeast je jednou z nejbližších možností, která je vzdálená méně než 1,6 km a pouhé čtyři minuty jízdy od kouzelné dětské krajiny. Pokoje jsou čisté a prostorné a krytý bazén nabízí něco jiného, ​​co dělat, když nejste v parku nebo v centru města. A co je ještě lepší, často se dá chytit za dostupnou cenu.

Sleep Inn and Suites nabízí krytý aquapark, který je vynikajícím doplňkem i pro mladé. I když je základní, je to roztomilé nastavení s tobogánem a stříkací plochou pro batolata. Nachází se v Liberty a pouhých 11 minut od parku, hotel nabízí velké pokoje pro rodiny, snídaně a celkově solidní místo pro vaši cestu do Worlds of Fun. Bonus攊t přichází jako jeden z nejlevnějších na našem seznamu.

Argosy Casino Hotel and Spa může být 10 mil od Worlds of Fun, ale to nic, když je tu tolik výhod. Od architektury až po areál, to vše je docela honosné a klábosení a cinkání z kasina spolu s blikajícími světly mohou pro dospělé udělat zábavnou noc. Užijte si lázně s kompletními službami nebo vydatné jídlo v neuvěřitelném lahůdkářství na místě.

Worlds of Fun Village je 1,6 km od bran parku, takže hosté mohou jen chodit. Poněkud jako kemp, s místy pro obytné vozy, krásné malé chatky a oblázkové chatky. K vybavení patří bazén, který funguje sezónně, a vlastní obchod se všemi dobrotami a základy, které můžete potřebovat. Při rezervaci mohou hosté ušetřit peníze za vstup do parku a zaokrouhlit tak vesnici na fenomenální, uvolněnou a nekomplikovanou možnost ubytování pro ty, kteří svou dovolenou soustředí kolem parku.

Získejte naše nejnovější rady a nabídky do vaší e-mailové schránky!

Posíláme vám náš newsletter s cestovními destinacemi, nabídkami a dalšími!

A nikdy nezmeškejte jedinou cestovní nabídku!

Pošleme vám náš newsletter s cestovními destinacemi, nabídkami a dalšími!

Brzy se můžete těšit na naše zpravodaje ve vaší schránce.

Vyplňte prosím zvýrazněná pole a pokračujte kliknutím na „Porovnat ceny“.

Příjemný interiér Airbnb

Doporučujeme

Leave a Comment