10+ nejlepších pláží v San Diegu (s fotkami a mapou)

Náš průzkum je redakčně nezávislý, ale za nákupy uskutečněné prostřednictvím našich odkazů můžeme získat provizi.

Členité útesy a zlaté písky definují slavné pláže San Diega, z nichž všechny jsou pro cestovatele vstřícné. Surfaři, plavci, milovníci vodních sportů a děti budou mít vždy pláž, která jim bude vyhovovat, zatímco plážové hotely nabízejí malebné výhledy. San Diego odvádí fenomenální práci při zajišťování zařízení, jako jsou plavčíci a toalety, jsou snadno dostupné a z velké části jsou kolem každé pláže chutné restaurace. Občas se ocitnete v ústraní, což lze uvítat. Nabízí širokou škálu, toto jsou nejlepší pláže v San Diegu.

Brzy se můžete těšit na naše zpravodaje ve vaší schránce.

Pobřeží La Jolla je široce známé tím, že má několik sladkých míst pro šnorchlování a potápění. Samotná pláž je nejen docela hezká, ale je zde také spousta vybavení, jako jsou restaurace s mořskými plody a toalety. Jednou z nejúžasnějších funkcí pro děti je částečně kryté plážové hřiště se skluzavkami, plošinami, hasičskými tyčemi. Později během dne se na vyhrazených ohništích zapálí ohně a po 18:00 mohou navštívit čoklové.

Surfování není kupodivu povoleno na všech plážích v San Diegu, takže si musíte najít vyhrazená místa, kam si vzít prkno. Turmaline Surfing Park je jedním z mnoha míst, která vítají surfaře a kiteboardisty, ale bylo by to pro ty, kteří chtějí plavat, je to trochu zdlouhavé. Přesto je to pěkný kout k natažení v písku a podél některých skal je možné objevit několik přílivových jezírek.

Pláž Torrey Pines je součástí státního parku, který je zatížen speciální borovicí. Pláž je více izolovaná a oddělená od industrializace nebo hotelů. Nacházíte se ve státní přírodní oblasti, takže počítejte s tím, že uvidíte více ptáků a původních druhů. Prostorná pláž San Diego je ideální pro romantické rande nebo rodinný piknik.

Pacific Beach je skákací destinace nejen se zlatým pískem a reflexními vodami, ale také s protahovacím molem, které je nyní historickou památkou. Hoďte vlasec a možná chytíte rybu nebo dvě. Podél více než tři míle dlouhé promenády jsou restaurace, kavárny, obchody a spousta podniků, kde si můžete dát zabijácký koktejl. Pacific Beach je rušná, ale stále si zachovává půvabnou rovnováhu dobře zaobleného přímořského útočiště.

Ocean Beach vítá chlupaté přátele v písčitých oblastech na vodítku i mimo něj. Rybaření, tacos, obchody se starožitnostmi a zastávky s biopotravinami tomu dodávají ten funky jihokalifornský vzplanutí, který by člověk v San Diegu určitě měl zažít. Pláž je prostorná a vynikající pro koupání a vyhřívání se na slunci.

Moonlight Beach je bezpochyby úžasným místem pro noční procházku, ale její rovné povrchy vytvářejí optimální terén pro hraní, hraní, hraní. Takže ano, další ideální pro rodiny nebo pro skupinu sportovních fanatiků, kteří by si rádi zahráli scénický fotbal. Okolní zařízení skvěle doplní den plný zábavy, protože jsou zde toalety, spousta občerstvení a spousta parkovacích míst. Některé položky vyžadují poplatek.

Black檚 Beach je na seznamu částečně proto, že nabízí něco, co mnozí ne, schopnost skutečně se osvobodit. V podstatě je to nudistická pláž a také oblíbené centrum gay komunity. Atmosféra je živá, zábavná a dostatečně krotká, že se do Black檚 hrnou i ti, kteří rádi zůstávají zahaleni. Aby toho nebylo málo, scenérie jsou dokonalé.

Pláž Windansea nemusí být nejlepší na koupání, protože vlny tvrdě narážejí do písku a skalnatých okrajů, ale přesto je to úžasné místo, kde můžete zachytit západ slunce nebo udělat pár fotek. Vzhledem k zrádné povaze vody tudy nevychází mnoho lidí, takže je to způsob, jak uniknout před davy. I když můžete vidět odvážného surfaře nebo dva, jak se vrhají na začarované moře, nebo dokonce velrybu během migrační sezóny.

Surfaři milují Cardiff u moře, ale je povoleno i paddleboarding a šnorchlování. Táborníci skutečně přijedou a zřídí si základnu na tomto úžasném místě v Kalifornii a užijí si víkend plný přírody a spousty vodních dobrodružství. Vážně, tohle je skutečný kemp na pláži a nic se mu nevyrovná.

Další útočiště pro surfaře, Imperial Beachsits blízko dna Kalifornie a je poslední oceánskou rekreační oblastí před tím, než narazíte na Mexiko. Ekoturistika je také hlavním důvodem, proč se mnozí rozhodnou navštívit, protože národní ústí řeky Tijuana, kde se setkává sladká a slaná voda, vytváří ekologicky rozmanité útočiště pro různé druhy.

Městská pláž Del Mar je pravděpodobně ta, která má všechno. Na jedné straně jsou vítáni psi, zatímco rodiny si mohou užívat objevování písku a přílivového bazénu na jihu. Travnaté hřiště a místo na piknik umocňují představu, že jednodenní výlet s těmi nejmenšími může jednou proběhnout podle plánu! Restaurace, plavčíci a koupelny jsou na místě – co víc si člověk může přát?

Získejte naše nejnovější rady a nabídky do vaší e-mailové schránky!

Posíláme vám náš newsletter s cestovními destinacemi, nabídkami a dalšími!

24′ Winnebago Vita 24P

13′ Little Guy Worldwide 6 Wide Platform

32′ 2020 Winnebago Minnie Winnie

2 za 1 Business Class Air s Scenic Eclipse

Až 45% sleva, bonusy a další v Club Med All-Incl.

Air & 9-day 2022 Jižní Afrika | Sleva 300 $ s online kódem

Wyndham Alltra | All-New All-Inclusive Mexico Resorts

Výprodej plavby celebrit! 20% sleva, balíček nápojů a další

7-Nt Caribbean – Wonder of the Seas s kreditem na loď 75 $

22′ Nizozemci RV Coleman Lantern LT Series 17B

42′ Coachmen RV Chaparral 373MBRB

All-inclusive resort Wyndham Alltra Playa del Carmen

17′ Pleasure-Way Tofino Std. Modelka

25′ Coachmen RV Spirit Ultra Lite 2253RB

Ceny 2 za 1 Oceánie + balíček nápojů a další!

A nikdy nezmeškejte jedinou cestovní nabídku!

Pošleme vám náš newsletter s cestovními destinacemi, nabídkami a dalšími!

Brzy se můžete těšit na naše zpravodaje ve vaší schránce.

Vyplňte prosím zvýrazněná pole a pokračujte kliknutím na „Porovnat ceny“.

Příjemný interiér Airbnb

Doporučujeme

Leave a Comment