10 nejlepších přenosných zvukových zařízení pro děti (s cenami a fotografiemi)

Náš průzkum je redakčně nezávislý, ale za nákupy uskutečněné prostřednictvím našich odkazů můžeme získat provizi.

Novopečení rodiče mají často problémy se spaním s kojencem doma a budí je každý zvuk a pohyb jejich děťátka. Cestování může tento problém ještě zhoršit, protože nová miminka se učí vypořádat se ve světě s novými a často děsivými zvuky, od ruchu pouliční dopravy až po náhlý hluk štěkajícího psa, vysavače nebo zvonícího telefonu. Zatímco tenké hotelové stěny nelze opravit, stroje s bílým šumem vytvářejí klidné hučení na pozadí, aby pomohly ukolébat vaše dítě ke spánku. Ať už jste doma nebo cestujete s dítětem, tyto zvukové stroje snáze ignorují neočekávané pronikání hlasitých zvuků. Díky menšímu množství vyrušování a vyrušování bude celá rodina spát zdravěji doma i venku.

Brzy se můžete těšit na naše zpravodaje ve vaší schránce.

Marpac vyrábí řadu zvukových a bílých strojů, které pomáhají zajistit klidnější noční spánek, a to jak pro děti, tak pro rodiče. Dohm Classic využívá akustický kryt obklopující vnitřní ventilátory k vytvoření zvuku ventilátoru s nastavitelnou hlasitostí, aniž by rušil vzduch ve vašem dětském pokoji.

Najděte ten správný zvuk pro vaše prostředí se zvukovým zařízením Avantek®. S dvaceti možnostmi zvuku na výběr, z nichž některé jsou založeny na přírodě, jako je vítr, vlny nebo déšť, více možností bílého šumu nebo zvuky ventilátoru, existuje perfektní volba pro každou rodinu. Dodává se s možností programování časovače a funkcí paměti, která vám pomůže vyzvednout přesně tam, kde jste vypadli. K dispozici je také možnost napájení přes USB, takže je to perfektní společník na cesty pro rodinu na cestách. Recenzenti říkají 淈/span>Kvalita zvuku je bohatá a zní mnohem lépe, než jsem očekával. Ačkoli existují smíšené recenze o tom, zda jsou zvukové smyčky rozeznatelné, uživatelé se shodují, že alespoň mezi smyčkami nejsou žádné mezery.

Tato nenápadná maličkost je dostatečně hlasitá, aby zablokovala nepříjemné sousedy nebo chrápajícího partnera lze ztlumit dostatečně nízko na alternativách bílého šumu, aby to znělo jako hučení televize nebo jiného zařízení ve vedlejší místnosti. Recenzenti přirovnávají jeden zvuk bílého šumu k volnoběhu auta nebo jiným tichým duněním. Jeden poznamenal, 淚 neočekával, že to bude moc hlasité, ale myslel si, že to bude lepší než nic. K mému překvapení je to úžasné. Ani to nedržím tak nahlas, jak to jen půjde, protože je to extrémně hlasité.滭/span>

Díky automatickému vypnutí na 30 minut je tato pomůcka na spaní miminek a batolat tou nejlepší volbou pro rodiny s více dětmi a střídavým spaním. Už nikdy nenarušujte spánek jednoho dítěte pomocí druhé pomůcky ke spánku. Pokud je i třicet minut příliš dlouhé, existují také plyšová zvířátka s možností ukolébavky a nočního světla, které je třeba zvážit; lze je zapnout nebo vypnout zmáčknutím hračky, což je skvělé pro učení dětí, aby se znovu uspávaly.

Tento model, který je bez ozdůbek levnější než většina ostatních, má na výběr ze šesti zvukových možností, nočního světla a ovládacích prvků, které se snadno ovládají, i když se v potemnělém dětském pokoji potulujete po spánku.

淈/span>Přenosný, lehký a dělá přesně to, co říká. Funguje skvěle i při téměř nejnižší hlasitosti – rozsah hlasitosti je podle recenzentů vynikající, Marpac® Hushh je dobíjecí, takže jej lze snadno připnout na kočárek nebo autosedačku a přinést tyto uklidňující zvuky kamkoli. Tato malá cestovní vychytávka se snadno sbalí na rodinnou dovolenou, aby ztlumila podivné zvuky neznámého prostředí, a má možnost dětské pojistky, takže se batolata nemohou pohrávat s ovládacími prvky a probudit celou rodinu uprostřed noci. A skvělá volba pro rodiny na cestách.

Tento elegantní a stylový zvukový stroj, ideální pro první dny s novým miminkem doma, pomáhá rodičům relaxovat a odpočívat, místo aby se probouzeli pokaždé, když se miminko zavrtí. Bílý šum pomáhá novorozencům přizpůsobit se běžným zvukům pozadí a venkovním zvukům, jako je pouliční provoz nebo ptačí zpěv, a relaxační zvuky přírody umožňují rodičům snáze se unášet.

Pro ty, kteří mají špatnou kvalitu spánku nebo jsou extrémně neklidní, je potřeba zvuků na pozadí, které jim pomohou usnout a zůstat spát, nebo dosáhnout hlubšího spánku, pro kvalitu jejich života. iHome Zenergy přidává další vrstvu podpory spánku se světelnou terapií; místo hlasitých nepříjemných budíků si nastavte přizpůsobitelné vzory blikajících světel, které vás probudí, aniž by vás krutě vyrušily ze spánku. Nastavte časovače světla pro probuzení a spánek, aby noční osvětlení uklidňovalo a časem zhaslo, místo příliš jasného světla, které narušuje produkci melatoninu a ztěžuje usínání.

Kombinace bílého stroje a alarmu, tento dudlík Sharper Image cestuje nalehko a je ideální pro boj s jet lagem a zmatky v časových pásmech. Díky extra velkému digitálnímu displeji máte na první pohled relevantní informace o datu a čase. Pokud jsou standardní zvuky přírody, se kterými přichází většina zvukových strojů, neatraktivní, může to být pro vás perfektní volba; mlhové rohy, větrné zvonky a další neobvyklé tipy, aby tento stroj vyčníval z obvyklých možností deště, větru a vln.

Zdaleka nejlevnější varianta, tento bateriově napájený zvukový stroj má na výběr 4 zvukové možnosti a klip, díky kterému bude pevně připoután k autosedačce, kočárku nebo kolejnici postýlky. Perfektní pro usnadnění usínání dětí na cestách, tlumí otřesy, překvapivé zvuky hraní starších sourozenců, hluk z dopravy a dokonce i davy v zábavním parku, aniž by byl dostatečně hlasitý, aby poškodil jemný sluch. Komentáře předního recenzenta, 淚 byl z nového designu nervózní, ale funguje stejně dobře jako originál. Milujeme tento stroj na spaní. Nemáme ani obyčejný, používáme jen cestovní. Je to rozhodně dostatečně hlasité, milujeme aspekt časovače a byl to dar z nebes uvolnit našeho syna, když je vzhůru v postýlce. Dáváme mu ho, aby ho držel a hrál si s ním, když ho ukládáme ke spánku.

Získejte naše nejnovější rady a nabídky do vaší schránky!

Posíláme vám náš newsletter s cestovními destinacemi, nabídkami a dalšími!

A nikdy nezmeškejte jedinou cestovní nabídku!

Pošleme vám náš newsletter s cestovními destinacemi, nabídkami a dalšími!

Brzy se můžete těšit na naše zpravodaje ve vaší schránce.

Vyplňte prosím zvýrazněná pole a pokračujte kliknutím na „Porovnat ceny“.

Příjemný interiér Airbnb

Doporučujeme

Leave a Comment