AFM Visuals/Shutterstock.com

Nejlepší thrillery na Netflixu zahrnují spoustu originálních filmů spolu s oceněnými oblíbenými a některými skrytými drahokamy. Zde je 10 nejlepších thrillerových filmů dostupných ke streamování na Netflixu.

Obsah

Policejní auto
Plížit se
Odešel
Geraldova hra
Host
Držte temnotu
Nightcrawler
Cesta do záhuby
Rust Creek
Triple Frontier

PŘÍBUZNÝ: 10 nejlepších filmů na Netflixu

Policejní auto

Pár malých dětí na projížďce v policejním křižníku znamená mnohem víc než mladický žert ve vypjatém thrilleru Policejní auto. Dva chlapci nevědomky ukradnou vozidlo zkorumpovaného a sadistického šerifa Kretzera (Kevin Bacon), který udělá cokoli, aby získal jeho auto a usvědčující důkazy v něm. Chytré děti se ukážou jako překvapivě impozantní protivníci rozzlobeného šerifa, když je pronásleduje přes dálnice a silnice.

Sledujte na Netflixu

Plížit se

Režisér Patrick Brice’s Plížit se je found footage thriller, který ze svého minimalistického stylu vytváří maximální napětí. Mark Duplass hraje výstředního samotáře, který najme filmaře (Brice), aby nahrál to, o čem říká, že je jeho posledním svědectvím, než zemře na nádor na mozku. Ten muž zjevně není tím, za koho se prohlašuje, a věci jsou stále podivnější a podivnější, jak kameraman natáčí, i když je jeho vlastní život potenciálně v ohrožení.

Sledujte na Netflixu

Odešel

Kriminální epos Martina Scorseseho Odešel získal čtyři Oscary, včetně nejlepšího filmu. Sleduje tajné agenty z opačných stran zákona v Bostonu: Jeden je špión na policejním oddělení, který pracuje pro místní organizovaný zločin, a druhý je tajný policista, který infiltruje dav. Matt Damon a Leonardo DiCaprio hrají dva dvojité agenty, Jack Nicholson jako král podsvětí a Mark Wahlberg jako policista dohlížející na vyšetřování.

Sledujte na Netflixu

Geraldova hra

Přestože je založen na románu Stephena Kinga, Geraldova hra je spíše psychologický thriller než horor. Režisér Mike Flanagan nachází kreativní způsob, jak přiblížit to, co je v podstatě jednoznakový příběh.

reklama

Jessie (Carla Gugino) je připoutaná k posteli v odlehlém domě u jezera poté, co její manžel zemřel na infarkt během pokusu o sexuální hraní rolí. Prostřednictvím flashbacků a vymyšlených rozhovorů se Jessie vyrovnává se svou minulostí a nachází způsob, jak uniknout ze své stále zoufalejší situace.

Sledujte na Netflixu

Host

Dan Stevens je znepokojivě nedočkavý jako hlavní postava v retro-stylovém thrilleru Adama Wingarda Host. David Collins (Stevens) se objeví v rodinném domě amerického vojáka, který byl zabit v Afghánistánu, a tvrdí, že byli přátelé, kteří spolu sloužili.

S Davidem, který je možná násilný psychopat nebo skrývá ještě podivnější a zlověstnější tajemství, něco není v pořádku. Wingard do svého paranoidního konspiračního thrilleru míchá prvky sci-fi a hororu, které drží pohromadě Stevensův fascinující výkon.

Sledujte na Netflixu

PŘÍBUZNÝ: 10 nejlepších originálních filmů Netflix

Držte temnotu

Spisovatel přírody a uznávaný odborník na vlky v podání Jeffreyho Wrighta cestuje do odlehlého aljašského města, které sužují vlci v éterickém thrilleru Jeremyho Saulniera. Držte temnotu. Vlci však nejsou jedinými nebezpečnými predátory ve městě a postavy se potýkají s temnotou lidské povahy a nebezpečím, které představuje samotná příroda. Saulnier buduje děsivou atmosféru přerušovanou výbuchy intenzivního násilí, díky čemuž udržuje diváky na hraně spolu s postavami.

Sledujte na Netflixu

Nightcrawler

Jake Gyllenhaal je nádherně šmrncovní jako nezávislý kameraman Lou Bloom ve filmu scénáristy a režiséra Dana Gilroye Los Angeles noir. Nightcrawler. Lou tráví noci hledáním děsivých míst činu, která by mohl zdokumentovat, aby mohl záběry prodat místním televizním stanicím.

Nightcrawler je obžalobou z bezohledného mediálního pokrytí a je to také strhující thriller o sociopatovi, který je ochoten udělat vše, co je potřeba, aby se dostal kupředu (včetně zinscenování vlastních scén násilných trestných činů k záznamu).

Sledujte na Netflixu

Cesta do záhuby

Tom Hanks se ujímá vzácné role psance v dramatu Sama Mendese z období deprese. Na základě grafického románu napsaného Maxem Allanem Collinsem, Cesta do záhuby hraje Hanks jako nájemný vrah, který se snaží pomstít za vraždu své ženy a syna.

reklama

Hanksův Michael Sullivan ve skutečnosti není padouch, i když zabíjí spoustu lidí, dodržuje svůj vlastní kodex cti a smysl pro morálku. Mendes vytváří náladové dobové drama s temnými úvahami o smrtelnosti a pomstě.

Sledujte na Netflixu

Rust Creek

Hermiona Corfieldová podává silný výkon Rust Creek jako vysokoškolačka na cestě na pracovní pohovor, která uvízne uprostřed ničeho a je pronásledována dvojicí bratrů ze zapadlých lesů. Narazí na místní kriminální operaci (včetně obchodu s drogami a vraždy) a musí uniknout svým pronásledovatelům a zároveň přežít v divočině a zjistit, komu může důvěřovat, aby ji zachránil.

Sledujte na Netflixu

Triple Frontier

Skupina bývalých agentů speciálních jednotek (hraje Ben Affleck, Oscar Isaac, Charlie Hunnam, Garrett Hedlund a Pedro Pascal) se znovu sešla, aby ukradla obrovské množství peněz kolumbijskému narkobarónovi ve hře JC Chandor’s. Triple Frontier. Skutečné vzrušení pochází méně ze samotné loupeže a více z monumentálního úsilí potřebného k přepravě doslova tun hotovosti z odlehlé jihoamerické džungle.

Sledujte na Netflixu

Nejlepší streamovací zařízení pro svátky 2021

Celkově nejlepší streamovací zařízení

Roku Streaming Stick 4K (2021)

Amazonka

49,99 $

Nejlepší levné streamovací zařízení

Fire TV Stick Lite (2020)

Amazonka

21,99 $
29,99 $ Ušetřete 27 %

Nejlepší streamovací zařízení Roku

Ultra roku (2020)

Amazonka

66,01 $
99,99 $ Ušetřete 34 %

Nejlepší Fire TV zařízení

Fire TV Stick 4K (2018)

Amazonka

34,99 $
49,99 $ Ušetřete 30 %

Nejlepší zařízení Google TV

Chromecast s Google TV (2020)

Prodejna Nejlepší zařízení Android TV

NVIDIA SHIELD Pro (2019)

Amazonka

199,99 $

Nejlepší zařízení Apple TV

Apple TV 4K (2021)

Amazonka

169,00 $
179,00 $ Ušetřete 6 %

ČTĚTE DALŠÍ

  • › Jak zobrazit historii sledování produktů na Amazonu
  • › Jak se přihlásit na Facebooku
  • › Jak smazat aplikace na iPhone a iPad
  • › Jak přizpůsobit poličku na Chromebooku
  • › Jak někoho odblokovat na Snapchatu