10 nejlepších věcí, které můžete dělat na Anna Maria Island (Florida)

Náš průzkum je redakčně nezávislý, ale za nákupy uskutečněné prostřednictvím našich odkazů můžeme získat provizi.

Ostrov Anna Maria, obklopený jiskřivými vodami Mexického zálivu, je sedm mil dlouhým kouskem ráje, kde stále můžete zažít krásu jeho staré Floridy. Domov maminek a obchodů s popovými a gurmánskými restauracemi, můžete trávit čas opalováním, rybařením a jízdou na kajaku nebo procházením okouzlujících butiků a uměleckých galerií. Nejlépe prozkoumané na dvou kolech nebo na ostrově檚 Island Trolley, zde jsou některé z nejlepších věcí, které můžete dělat na ostrově Anna Maria.

Brzy se můžete těšit na naše zpravodaje ve vaší schránce.

První zastávkou při každé návštěvě Anny Marie bude pláž, jejíž měkký bílý písek a průzračná tyrkysová voda vás navnadí na celodenní opalování. Půjčte si kolo a vydejte se do Bean Point, kde se Mexický záliv potkává se zálivem Tampa Bay, kde najdete perfektní místo, kde můžete pozorovat delfíny stříkající ve vodě a pasoucí se kapustňáky. Na den sběru mušlí se vydejte na pláž Coquina na jižním okraji ostrova.

Historic Bridge Street, uhnízděný na jižním cípu ostrova Anna Maria, je skvělým místem, kde si můžete odpočinout a najíst se, napít a nakoupit. Je to rušná oblast se sbírkou suvenýrů, galerií, butiků, barů a restaurací a Historic Bridge Street Pier vyčnívá 300 stop nad zálivem Sarasota. Ideální pro slunečný den, vezměte si studený nápoj a rybářský prut a užijte si den sledování lidí.

Plážový trh na pláži Coquina, který se nachází na nejjižnější pláži Anna Maria檚, je skvělým místem pro setkání s místními obyvateli. Na trhu jsou místní umělci a řemeslníci prodávající řadu předmětů, od umění a řemesel po šperky, keramiku, produkty, rostliny, sběratelské předměty a další. Poté se můžete projít přes ulici do rezervace Leffis Key Preserve a udělat si malebnou procházku po Coquina Baywalk nebo si zahrabat prsty u nohou v písku na pláži Coquina Beach.

Podívejte se na historii ostrova, jako jste ji ještě neviděli, v Historickém muzeu ostrova Anny Marie. Expozice sídlí v bývalé ledovně z roku 1920 a vyprávějí příběh prvních osadníků na ostrově a vystavují artefakty, fotografie a mapy, které sahají až ke kořenům indiánského rybářského tábora. Vyfoťte se se zbývajícími částmi věznice Old City Jail, která byla postavena, aby v roce 1927 zahnala výtržníky, kteří měli v místní taverně příliš mnoho pití.

Dabováno jako 淭heest nejzelenější malá hlavní ulice v Americe? Pine Avenue je posetá světlými a barevnými obchody a plážovými restauracemi. Začíná na klidné pláži v zálivu a může se pochlubit atmosférou staré Floridy, kde můžete objevit trochu historie, chytit vlny a dopřát si nějaké sladké dobroty. Když dostanete chuť k jídlu, navštivte Poppo檚 Taqueria pro gurmánské mexické pouliční jídlo nebo The Donut Experiment a navrhněte si svůj vlastní dezert.

Vydejte se vozíkem na pláž Bradenton, kde můžete obdivovat nádherné výhledy na pobřeží Mexického zálivu a užívat si klidnou atmosféru této přírodní oázy. Toto malé městečko je známé svými rybářskými moly, plážemi s bílým pískem a okouzlujícím pásem butiků a mámou a popovými restauracemi, kde můžete trávit čas vychutnáváním jednoduchých radovánek. Odpočiňte si na kilometrech nepřetržitých pláží s celodenním koupáním a opalováním nebo se připojte k výletu rybařením či plavbou na lodi a prohlédněte si oblast z jiné perspektivy.

Přírodní krajina ostrova Anna Maria je perfektním místem pro dobrodružství na kajaku nebo paddleboardingu, zejména v 600akrové Robinsonské rezervaci s mokřadními stanovišti. Happy Paddler nabízí pobřežní ostrov Tour, kde se můžete přiblížit ke krásné přírodní scenérii a vidět divoké delfíny, kapustňáky a želvy při prozkoumávání mangrovových ústí Sarasota a Tampa Bay, zatímco ti, kteří hledají romantickou exkurzi, mohou zažít vznešené klid a ohromující výhled na ostrov zahalený do fialové, růžové a červené na Sunset Tour.

Rezervace Perico je skrytá oáza, protože 176 akrů slouží jako útočiště divoké zvěře pro pobřeží a brodivé ptáky. Vezměte si s sebou dalekohled a vydejte se na malebnou procházku 1,5 míle přes rezervaci po dřevěných chodnících a zažijte jedinečný zážitek z přiblížení se divoké zvěři v její lesní houpací síti, horských křovinách a močálech se sladkou a slanou vodou, aniž byste narušili přirozené prostředí. Míjíte vyhlídky, mosty a houpačky pro děti a přitom pozorujete pelikány, kachny, volavky, volavky, orly a orly bělohlavé.

Udělejte si trek do Cortez, jedné z posledních autentických rybářských vesnic ve státě Sunshine. Tato oblast, posetá barevnými crackerskými chatkami, opotřebovanými čluny a rybími spoji v přístavu, je jako živé muzeum podtržené jižanským kouzlem. Projděte se po nábřeží a prozkoumejte zdejší pláže a rybářská mola, pak se natankujte čerstvě ulovenými mořskými plody prodávanými v jednoduchých podnicích, jako je přístavní restaurace Star Fish Company.

Úžasný pás ráje podél pobřeží Mexického zálivu, Longboat Key, je kombinací luxusu a klidné krajiny. Je domovem některých z nejkrásnějších pláží ve státě Sunshine, ideální pro ty, kteří chtějí trávit čas ostřelováním, pozorováním ptáků a romantickými procházkami za svitu měsíce. Ti, kteří si chtějí dopřát nějaké venkovní dobrodružství, najdou ostrovní zátoku a vnitropobřežní vodní cesta nabízí spoustu příležitostí pro windsurfing a kitesurfing, jízdu na kajaku nebo paddleboarding.

Získejte naše nejnovější rady a nabídky do vaší schránky!

Posíláme vám náš newsletter s cestovními destinacemi, nabídkami a dalšími!

24′ Winnebago Vita 24P

Sleva 400 $ | Letecká a 12denní prohlídka kouzelného Mexika s průvodcem

8denní luxusní rezort Riviera Cancun pro 4člennou rodinu

Sleva až 59 % min. 3 Nts | Karibik All-Inclusive

All-inclusive resort Wyndham Alltra Playa del Carmen

13′ Little Guy Worldwide 6 Wide Platform

25′ Coachmen RV Spirit Ultra Lite 2253RB

Ušetřete až 45 %, bezplatné upgrady na Club Med Resorts!

32′ 2020 Winnebago Minnie Winnie

21′ 2021 Winnebago Solis 59PX

Ušetřete až 10 % při včasné rezervaci plaveb Virgin Voyages!

Výprodej Royal Caribbean Nízké sazby a okamžité úspory!

22′ Nizozemci RV Coleman Lantern LT Series 17B

Letecká doprava a plavby po Evropě od 6 do 11 Nt 2022 se slevou až 20 %.

Wyndham Alltra | All-New All-Inclusive Mexico Resorts

A nikdy nezmeškejte jedinou cestovní nabídku!

Pošleme vám náš newsletter s cestovními destinacemi, nabídkami a dalšími!

Brzy se můžete těšit na naše zpravodaje ve vaší schránce.

Vyplňte prosím zvýrazněná pole a pokračujte kliknutím na „Porovnat ceny“.

Příjemný interiér Airbnb

Doporučujeme

Leave a Comment