10 nejlepších věcí, které můžete dělat v Myrtle Beach s dětmi

Náš průzkum je redakčně nezávislý, ale za nákupy uskutečněné prostřednictvím našich odkazů můžeme získat provizi.

Myrtle Beach je jednou z nejlepších pláží na jižním východním pobřeží pro rodiny, protože město zaplňuje mnoho zajímavých atrakcí. Nemusíte strávit celý den ve vodě nebo na písku, protože čekají muzea, parky, zábavné atrakce a další dobrodružství. Počítejte s tím, že budete mít na práci víc, než kdy bylo možné stihnout za týdenní dovolenou, a už se nebojte těch deštivých dnů. V Myrtle Beach je spousta práce s dětmi!

Brzy se můžete těšit na naše zpravodaje ve vaší schránce.

Ne, toto není jen divadlo, kde se konají velké inscenace, i když zde najdete živou zábavu. Broadway at the Beach je malá vesnička s obchody a restauracemi, včetně centrálního jezera, kde může každý krmit ryby. Dejte si hamburger v Hard Rock Cafe, zip line přes vodu, užijte si fascinující živou show – to je mnohem víc než jen speciální nákupní zóna. Obchody se vymykají typickým turistickým zastávkám, obchody s trhanými, kouzelnickými a cukrovinkami, kromě vinařství i povedená novinka Stupid Store. Akce se konají po celý rok, jako jsou rozsáhlé trikové slavnosti, takže je to docela skvělé místo.

Zlatý Oscar a King Kong šplhající na obří věž vítá hosty z exteriéru, a když vstoupíte do muzea voskových figurín, budete ohromeni seznamem celebrit relevantních pro všechny věkové kategorie. Justin Bieber, The Rock, Elvis a Lucille Ball vypadají ve své voskové podobě šokujícím způsobem jako živí. Nejlepší na tom je, že se rodina oblékne do kostýmů a pózuje s postavami v zábavných scénách! Může to být zvláštní, ale rozhodně je to zábavné.

Jak zábavné by bylo seznamovat děti s hrami z dávných dob? Pinball byl nezbytnou součástí dětství od 70. let a mnohem dál. Za pouhých 12 dolarů mohou vaše děti nejen vidět úžasné retro stroje, ale mohou hrát neomezený počet her bez potřeby. Je to jedna z cenově dostupnějších atrakcí a určitě úžasný způsob, jak se zotavit z divokého spálení sluncem.

Pokud hledáte způsob, jak si jednoduše užít venkovní radovánky na Myrtle Beach, je to státní park. Projděte se po dlouhém rybářském molu, kde si zamotáte pár věcí, nebo se jen kochejte panoramatickým výhledem na Atlantik. Přineste si sáček na oběd a později se svačte u piknikových stolů nebo se jen protáhněte na nedotčené pláže.

Stejně jako ten v Atlantě, Skywheel Myrtle Beach se tyčí nad pískem a vodou a nabízí docela neuvěřitelné výhledy. Děti se nebudou příliš bát na této leštěné verzi otevřených ruských kol, které známe, protože gondoly jsou zcela uzavřené a dokonce i klimatizovány.

I když je v Myrtle Beach také pravidelné muzeum Ripley, strašidelné dobrodružství je na vyšší úrovni. V zásadě se proplétáte labyrintovou dráhou a svým laserovým blasterem ničíte nepříliš zastrašující zombie. Takže jako by se laserová značka setkala s halloweenskou atrakcí, což je docela cool.

Tím se dostáváme k naší další položkě seznamu, kterou lze přibalit k výše uvedené za zvýhodněnou cenu. Ripley檚 Aquarium není jen obyčejné akvárium, zaměřuje se na jedovaté predátory prostřednictvím znovu vytvořených falešných biotopů. Ale existuje spousta skutečných mořských tvorů, nad kterými můžete žasnout, jako je nespočet barevných tropických ryb a masivní žraloci, kteří plavou nad tunelem, kterým návštěvníci procházejí.

Pokud jde o děti, nemůžete udělat chybu s obří cukrárnou nabitou obrovskými lízátky, stěnami z želé, monstrózními gumovými medvídky a výběrem sladkého, který přemůže chuťové buňky. Nejprve přemýšlejte o následcích a pak se rozhodněte, zda do toho chcete jít. I Love Sugar by vehnala slzy radosti do očí Willyho Wonky, protože regály lemovaly téměř všechny bonbóny, které si lze představit.

Here’s freebie for break on the wallet’s avannah Playground je rozsáhlá struktura, která vyhovuje speciálním potřebám, kromě toho, že má klasické funkce, které děti milují. Pod několika stíněnými baldachýny jsou umístěny skluzavky, prostor pro hudební nástroje, mini šňůry na zip a spousta věcí, na které se dá lézt. Celkově je herní prostor vysoce interaktivní a díky zábavě s bezbariérovým přístupem je to mnohem úžasnější.

Myrtle Beach má ve skutečnosti seznam hotelů s mini aquaparky! Ubytujte se v Crown Reef Beach Resort and Water Park, kde najdete krytý bazén, který se dobře hodí k venkovním tobogánům a líné řece přímo na pláži! Dunes Village Resort má kompletně krytý aquapark se skluzavkami a brouzdalištěm, takže si můžete na chvíli odpočinout od slunce. Jako by se děti dostatečně nevzrušovaly pro základní bazén, úplně se vyřádí, když uvidí aquapark ve svém hotelu.

Získejte naše nejnovější rady a nabídky do vaší e-mailové schránky!

Posíláme vám náš newsletter s cestovními destinacemi, nabídkami a dalšími!

42′ Coachmen RV Chaparral 373MBRB

24′ Winnebago Vita 24P

Wyndham Alltra | All-New All-Inclusive Mexico Resorts

Až 45% sleva, bonusy a další v Club Med All-Incl.

Letecká doprava a plavby po Evropě od 6 do 11 Nt 2022 se slevou až 20 %.

17′ Forest River RV Rockwood Geo Pro 17RK

8denní luxusní letovisko Riviera Cancun pro 4člennou rodinu

All Inclusive Regent Cruise Sale! Bonus až 1 200 $

20% sleva na plavby celebrit s kreditem na loď až 950 $

Výprodej Royal Caribbean Nízké sazby a okamžité úspory!

7-Nt Caribbean – Wonder of the Seas s kreditem na loď 75 $

32′ 2020 Winnebago Minnie Winnie

Ušetřete až 45 %, bezplatné upgrady na Club Med Resorts!

Ušetřete až 10 % při včasné rezervaci plaveb Virgin Voyages!

Sleva až 59 % min. 3 NTS | Karibské all-inclusive

A nikdy nezmeškejte jedinou cestovní nabídku!

Pošleme vám náš newsletter s cestovními destinacemi, nabídkami a dalšími!

Brzy se můžete těšit na naše zpravodaje ve vaší schránce.

Vyplňte prosím zvýrazněná pole a pokračujte kliknutím na „Porovnat ceny“.

Příjemný interiér Airbnb

Doporučujeme

Leave a Comment