10+ nejlepších víkendových pobytů v Ohiu pro rok 2021 (s fotografiemi)

Náš průzkum je redakčně nezávislý, ale za nákupy uskutečněné prostřednictvím našich odkazů můžeme získat provizi.

Bez ohledu na to, kde žijete nebo co rádi děláte pro zábavu, je snadné upadnout do zajetých kolejí a dělat stejné staré věci víkend co víkend. Možná vás ale překvapí, co najdete ve svém vlastním domovském státě, když si uděláte malý průzkum, jako byste to dělali na dovolené!

Chcete-li věci otřást v kteroukoli roční dobu, je zábavné udělat si krátký víkendový výlet a podívat se do jiných částí vašeho státu, ve kterých normálně netrávíte čas. Pokud žijete v Ohiu, existuje spousta zajímavých měst, která jsou zábavná. na návštěvu, od rodinných pobytů po romantické výlety nebo dobrodružství s vaším nejlepším přítelem. Zde je několik zábavných víkendových výletů v Ohiu, které inspirují trochu místního cestování blízko domova.

Brzy se můžete těšit na naše zpravodaje ve vaší schránce.

Země Amish v Ohiu vás přenese pryč od vaší běžné rutiny a zcela do jiného času a místa. Město Millersburg leží v srdci země Amish a má hodně k vidění a dělání. Millersburg je jen asi hodinu a půl od velkoměstských atrakcí v Clevelandu. Je zde historické centrum k prozkoumání a Heini’s Cheese Chalet nabízí desítky vzorků sýra vyrobeného lokálně z mléčných farem Amish. Dalšími blízkými městy, která můžete navštívit a dozvědět se o kultuře Amish, jsou Dover, Walnut Creek, Wooster a Berlín. Mnoho možností ubytování je v Berlíně a Walnut Creek. Když jste v tomto regionu, nenechte si ujít obchody jako Amish Door Furniture, Coblentz Chocolate, Homestead Furniture a Broad Run Cheesehouse. Divadlo Amish Country Theatre s 325 místy pořádá zábavnou varietní show s živou hudbou, kterou také stojí za to vyzkoušet.

Nemusíte cestovat až do Massachusetts, abyste našli kouzlo Nové Anglie. Oblast Granville je příjemné navštívit, pokud máte rádi krásné scenérie, chutné jídlo a pomalejší tempo života. Granville se nachází ve středním Ohiu a má výraznou architekturu, zajímavé obchody a přátelské lidi. Je to asi 30 mil východně od Columbusu a je známé díky ikonickým památkám Granville Inn, Buxton Inn a Greek Revival Avery Downer House. Je to také domov Denisonovy univerzity a mimo jiné domov prehistorické aligátorské podobizny.

Atény jsou asi hodinu a 20 minut od Columbusu a jsou také domovem Ohio University. Umění a kulturu v této oblasti lze nalézt v kině Athena v centru Atén, v divadelním souboru Brick Monkey Theatre Ensemble a v Stuartově opeře a galerii v nedalekém Nelsonville. V Aténách je také Dairy Barn Arts Center, které pořádá výstavy, akce a festivaly s živými vystoupeními a aktivitami pro všechny věkové kategorie. Jednou z nejoblíbenějších akcí, která se zde koná, je Quilt National, která do Athén přilákala přes 100 000 návštěvníků. Kromě umění můžete během pobytu v této oblasti navštívit státní park Strouds Run, vinice Pleasant Hill, Devil’s Kettle a Little Fish Breweries a Athens Farmers Market.

Cedar Point je jedním z nejlepších zábavních parků v Ohiu a je to místo, které musí navštívit každý, kdo miluje vzrušení a adrenalin. Je zde 18 prvotřídních horských drah, stejně jako vodní park, tři dětské koutky, restaurace, živá zábava a dokonce i parasailing nedaleko od pláže Cedar Point. Když o víkendu navštívíte tuto oblast, která je jen něco málo přes hodinu jízdy od Clevelandu, můžete kempovat v Lighthouse Point v chatce, chatě nebo karavanu. Najdete také dlouhý seznam nejlepších hotelů poblíž Cedar Point. V oblasti Sandusky můžete také navštívit muzeum Merry-Go-Round, Ghostly Manor Thrill Center a Lagoon Deer Park.

Pokud pojedete jen dvě hodiny na východ od Daytonu, dostanete se do města Logan, které je vstupní branou do státního parku Hocking Hills. Tento park o rozloze 2 356 akrů nabízí neuvěřitelnou scenérii, kterou byste uprostřed Ohia možná nečekali. Zašněrujte si turistické boty a vydejte se na stezky, abyste se podívali na tyčící se útesy, stinné soutěsky a klidné vodopády. Akce jsou nabízeny po celý rok, včetně zimních výletů a vánočních slavností. Don檛 minout Old Man’s Cave na State Route 664, kde šestimílová trať spojuje tři oblasti parku. V Loganu také navštivte Hocking Hills Winery, Hocking Hills Moonshine a Logan Antique Mall.

Za méně než dvě hodiny se z Clevelandu dostanete do krásného státního parku Maumee Bay. Je to také jen asi 25 minut od Toleda. Tato destinace u jezera Erie je oblíbeným místem pro svatby, setkání, retreaty a firemní setkání. Je zde chata, která nabízí celoroční aktivity. Státní park se rozkládá na ploše 1 336 akrů v Oregonu ve státě Ohio a má také chaty a golfové hřiště zastrčené v malebných loukách. K oblíbeným aktivitám zde patří rybaření, lov, koupání, piknik, pěší turistika, běh na lyžích, sáňkování a bruslení. Také když budete v Oregonu, udělejte si plavbu lodí s Lake Erie Sailing Charters nebo se s dětmi podívejte do Pearson’s Metropark.

Víkendový výlet do Libanonu v Ohiu je splněným snem, pokud máte rádi skvělé nakupování starožitností. Mezi obchody, které můžete navštívit v okolí Main Street, patří Broadway Antique Mall, Miller’s Antique Mall a Ambassador’s Antiques. Toto je město, které prakticky překypuje venkovským kouzlem a má spoustu cenově dostupných pokladů, které čekají na objevení. Další věci, které zde můžete dělat, jsou vlak LM&M, který nabízí projížďky cestujícími krajinou, a historické centrum Warren County, kde se dozvíte o kultuře Shaker na Středozápadě. Existuje několik skvělých noclehů se snídaní, kde se můžete ubytovat, jmenovitě Hardy’s Bed & Breakfast Suites a Brian Manor.

Milovníci vína by určitě měli v blízké budoucnosti zvážit víkendový výlet do Kantonu. Nachází se zde slavná vinice Gervasi, která je z Clevelandu vzdálena jen něco málo přes hodinu jízdy. Rodina Swaldo, která vinici vlastní, pochází z Itálie a od začátku jde o rodinný projekt. Udělejte si z toho víkend pobytem ve Villa Suites. Také v Kantonu se můžete podívat do Síně slávy profesionálního fotbalu, McKinley Presidential Library & Museum a Canton Classic Car Museum. Historické město Zoar je kousek na jih od Kantonu a je domovem Bed & Breakfast Zoar School Inn, skutečného skrytého klenotu v této oblasti. Tento bývalý školní dům, postavený v roce 1836, je jedinečným zážitkem pro milovníky historie. Nebuďte překvapeni, když budete požádáni, abyste u vchodových dveří vyměnili boty za pantofle!

Během léta je v Ohiu jen málo lepších míst, kde můžete být, pokud milujete vodní sporty, než Kelleys Island, který je méně než dvě hodiny od Clevelandu a Toleda. Ostrov pokrývá více než čtyři čtvereční míle a je největším americkým ostrovem v jezeře Erie. Zde si můžete pronajmout kajak, rybařit, plavat na Sandy Beach, potápět se nebo jen pozorovat západ slunce. Glacial Grooves State Memorial je skvělým místem, kde se můžete dozvědět o historii a geologii v této oblasti, a Caddy Shack Square je oblíbeným místem k jídlu pro dobrou rodinnou atmosféru.

Kdo by si pomyslel, že středověk se znovu objeví v Hocking Hills v Ohiu? Rekreační oblast Ash Cave je jen 15 minut západně od města a je největší zapuštěnou jeskyní ve státě s impozantním vodopádem, který teče nad ní. Můžete navštívit Ravenwood Castle, jedinečný venkovský hostinec, který se nachází na odlehlém místě obklopeném národními lesy. Pojďte sem, pokud se chcete na víkend odpojit a odpojit od toho všeho.

Náladové ubytování v stromových domech symbolizuje vzrušení z dětství a nalezení nezávislosti v tajném prostoru. Tento zážitek můžete znovu prožít, pokud navštívíte Glenmont, Ohio a zůstanete v Mohicans. Návrhář Treehouse a hvězda Discovery ChannelPete Nelson, 淭reehouse Masters, zde vytvořil dva domy na stromě a Little Red Treehouse se objevil v televizní show. Chatky jsou také k dispozici a Grand Barn Event Center je oblíbeným svatebním místem. Také v Glenmontu můžete jezdit přes zip line s Tree Frog Canopy Tours. Pro venkovní rekreaci jsou v okruhu 16 mil od Glenmontu Mohican River Wildlife Area, Millersburg Historic District a Lake Park. Tato oblast je asi hodinu a 40 minut od Columbusu a Clevelandu.

Získejte naše nejnovější rady a nabídky do vaší schránky!

Posíláme vám náš newsletter s cestovními destinacemi, nabídkami a dalšími!

Ušetřete až 2 000 $ na letenkách

A nikdy nezmeškejte jedinou cestovní nabídku!

Pošleme vám náš newsletter s cestovními destinacemi, nabídkami a dalšími!

Brzy se můžete těšit na naše zpravodaje ve vaší schránce.

Vyplňte prosím zvýrazněná pole a pokračujte kliknutím na „Porovnat ceny“.

Příjemný interiér Airbnb

Doporučujeme

Leave a Comment