10 nejlepších virtuálních výletů pro děti, které uvízly doma

Náš průzkum je redakčně nezávislý, ale za nákupy uskutečněné prostřednictvím našich odkazů můžeme získat provizi.

To, že jste doma, neznamená, že výlety do terénu nejsou ve hře. Spousta vzdělávacích a vzrušujících zařízení se prozatím stala plně virtuální a stala se kreativní ve způsobech, jak udržet lidi v zapojení. Uspořádat online den exkurze může být výstřední svačina, praktické aktivity a učení, a to vše při pobytu v pyžamu. Udělejte si z toho den a změňte tyto online výukové sezení. Tato místa jsou ideální pro pořádání vaší virtuální exkurze a jsme si jisti, že mnoho dalších parků, muzeí, zoologických zahrad a tak dále nabízí skvělé příležitosti.

Brzy se můžete těšit na naše zpravodaje ve vaší schránce.

Teton Raptor Center je poměrně blízko Jackson Hole a normálně tam dělají živé demonstrace se zachráněnými ptáky, jako jsou sovy, aby se komunita vzdělávala. Prozatím mohou děti přeskočit na svůj Facebook a každý čtvrtek sledovat živá videa, která zahrnují různé dravce z centra. Během týdne posádka pravidelně zveřejňuje zábavná fakta a zároveň povzbuzuje příspěvky k tomu, o čem by jejich další video mělo diskutovat.

Zatímco dveře akvária Chattanooga檚 na břehu řeky v Tennessee jsou v současné době zavřené, na webu byla spuštěna stránka Akvárium na domovské stránce. Kromě webových kamer, které pozorně sledují oblíbená zvířata, jako jsou tučňáci a vydry, přišli odborníci na vzdělávání s hrami a tiskovými výstupy, které lze začlenit do virtuální návštěvy. IMAX velkoryse otevřel akváriovou knihovnu s vysokým rozlišením, takže filmy lze dočasně vidět doma, dokud se kino znovu neotevře. Věnujte zvláštní pozornost všem skvělým zdrojům na této stránce. Videa s aktualitami z akvária najdete i na Facebooku.

Smithsonian National Zoological Park se nachází ve Washingtonu DC a podporuje ochranu přírodních stanovišť. Existují tři různé způsoby, jak vám zavolat do zoo? Naskočte na Facebook a prozkoumejte videa obyvatel, jako jsou sloni, klokani a lenoši, při čtení aktualizací a prohlížení obrázků. Na webových stránkách je stránka s webovou kamerou, ale zvířata budou muset přijít k objektivu, protože dobrovolníci momentálně kamery neobsluhují. Chcete-li se ponořit hlouběji, navštivte oficiální stránky zoo.

Woodstock Farm Sanctuary v High Falls v New Yorku je v současné době během krize uzavřena. Ale to neznamená, že všechna jejich zachráněná hospodářská zvířata nechtějí pozdravit. Můžete skočit online a dozvědět se více o kozách, krůtách a prasatech na pozemku na jedné z jejich živých relací. Pravidelné aktualizace sledujte na jejich oficiální facebookové stránce.

Nikdy jste neměli šanci dostat děti do The Alamo? Nyní je čas, protože na své stránce na Facebooku poskytují aktualizace a historické vzdělávací příspěvky. Skutečně se dozvíte o hloubce této památky a její významné minulosti. Příspěvky také obsahují některé z krásných listů kvetoucích v tomto ročním období a jsou zmíněny i konkrétní typy květin.

Muzeum výtvarného umění v Bostonu ukrývá staletí vzácné památky a umělecká díla攊t檚 víc než jen budovu plnou obrazů, které mají být interpretovány. A totéž se odráží na Facebooku s iniciativami, které pokračují v úsilí #MuseumFromHome. Příspěvky obsahují fakta a obrázky starověkých artefaktů, drobnosti na podporu interakce a videa zobrazující některé z jedinečnějších položek na místě. A ano, samozřejmě, existuje několik neuvěřitelných obrazů, které je třeba objevit.

Krátery Měsíce jsou národní památkou a rezervací ve velkém státě Idaho. Průzkumný vulkanický terén napodobuje povrch nějaké jiné planety a v podzemí se nacházejí ledové jeskyně. Je to skutečně jedinečné místo, které by se mělo jednoho dne navštívit osobně. Ale zatím si děti mohou zblízka prohlédnout různé geologické prvky z pohodlí svého počítače. Crater Rocks je aplikace, která poskytuje virtuální prohlídku super úžasného terénu a během které se toho hodně naučíte.

Velkolepost národního parku Grand Canyon je těžké ocenit, když ne osobně – zurčící řeka, mnohobarevné skály a celková mohutnost. Ale můžete se pokusit alespoň trochu dozvědět o ikonické stránce a přitom se dívat na kaňon prostřednictvím webových kamer poskytovaných NPS.gov. Vnímejte krásu a mějte připravená nějaká fakta k přečtení nahlas.

Národní muzeum americké historie je tu, aby vám pomohlo přežít dálkové vzdělávání. Muzeum vyvinulo neuvěřitelné zdroje pro ty, kteří rádi začleňují počítač, a pro ty, kteří to nedělají. Plány lekcí jsou velmi podrobné a můžete se přihlásit k odběru newsletteru s tipy pro výuku. Děti získají široké vzdělání o životně důležité americké historii, kterou by muzeum běžně denně představovalo.

Exploratorium leží na vodách San Francisca a zaměřuje se na umění, vědu a zajímavé myšlenky, které ho milují. Jejich Facebook nabízí zajímavé aktualizace, fakta a informace o mystifikačních tématech, ale zdroje na jejich oficiálních stránkách se ponoří hlouběji. Online zážitky mohou sahat od čtení o zatmění Slunce až po sledování, jak experimenty klesají. Děti to možná nevědí, ale do úžasného obsahu se vine spousta vzdělání. Jako každý opravdu velký výlet do terénu.

Získejte naše nejnovější rady a nabídky do vaší schránky!

Posíláme vám náš newsletter s cestovními destinacemi, nabídkami a dalšími!

24′ Winnebago Vita 24P

Ušetřete až 10 % při včasné rezervaci plaveb Virgin Voyages!

Sandals Resorts | Sleva až 65 % a kredit až 1 000 $

42′ Coachmen RV Chaparral 373MBRB

32′ 2020 Winnebago Minnie Winnie

20% sleva na plavby celebrit s kreditem na loď až 950 $

Air & 9-day 2022 Jižní Afrika | Sleva 300 $ s online kódem

8denní luxusní rezort Riviera Cancun pro 4člennou rodinu

22′ Nizozemci RV Coleman Lantern LT Series 17B

17′ Forest River RV Rockwood Geo Pro 17RK

Výprodej Royal Caribbean Nízké sazby a okamžité úspory!

Až 45% sleva, bonusy a další v Club Med All-Incl.

Ušetřete až 45 %, bezplatné upgrady na Club Med Resorts!

7-Nt Caribbean – Wonder of the Seas s kreditem na loď 75 $

Výprodej plavby celebrit! 20% sleva, balíček nápojů a další

A nikdy nezmeškejte jedinou cestovní nabídku!

Pošleme vám náš newsletter s cestovními destinacemi, nabídkami a dalšími!

Brzy se můžete těšit na naše zpravodaje ve vaší schránce.

Vyplňte prosím zvýrazněná pole a pokračujte kliknutím na „Porovnat ceny“.

Příjemný interiér Airbnb

Doporučujeme

Leave a Comment