10 nejromantičtějších hotelů v New Orleans (s fotografiemi)

Náš průzkum je redakčně nezávislý, ale za nákupy uskutečněné prostřednictvím našich odkazů můžeme získat provizi.

New Orleans je jedním z nejoblíbenějších měst v Louisianě a to z dobrého důvodu. Toto rušné město je známé svým nočním životem, historií a jídlem. Páry, které navštíví město, si cestu městem užijí jídlem, nákupy a pitím. Všechny hotely na tomto seznamu nabízejí luxusní ubytování ve Francouzské čtvrti nebo v její blízkosti, živé a historické části města, o které je známo, že má jedny z nejlepších hotelů, restaurací a nočního života. Nechte se rozvinout dobré časy, nebo jak by řekli obyvatelé Louisiany 渓aissez les bons temps rouler, během svého pobytu v jednom z těchto 10 nejromantičtějších hotelů v New Orleans.

Brzy se můžete těšit na naše zpravodaje ve vaší schránce.

Ritz-Carlton New Orleans, historický hotel na Canal Street ve Francouzské čtvrti, nabízí luxusní ubytování, které lze očekávat pouze od hotelového řetězce Ritz-Carlton. Pokoje mají celoplošná okna, krb, polštáře z husího peří a služby komorníka. Pokud se rozhodnete toulat se mimo svou útulnou postel, domluvte si schůzku na masáž pro páry v místních lázních. Na místě je dokonce restaurace s názvem M Bistro, která je dokonalým prostředím pro romantickou večeři.

W French Quarter je další hotel ve francouzské čtvrti ideální pro páry. Tento městský a přesto elegantní hotel má prostorné pokoje s jedinečnými tématy, jako je jazzová místnost a dokonce i místnost s tarotovými kartami. Dejte si drink se svým milencem v Sobou, moderním koktejlovém baru na místě. Spolu s osvěžujícím nádvořím a bazénem není divu, proč se The W French Quarter rozrostl v oblíbený hotel mezi páry, které hledají romantiku.

Užijte si párovou masáž ve svém pokoji, dejte si drink ve vinárně nebo strávte ráno u snídaně formou bufetu během svého pobytu v hotelu Mazarin. Tento romantický hotel se nachází jen kousek od Bourbon Street a je ideální pro páry, které chtějí být v aktivní a živé části města. Nenechte si ujít příležitost k fotografování s vaší láskou na nádherném nádvoří hotelu Mazarin.

Pokud vy a váš boo hledáte svůj vlastní soukromý prostor v New Orleans, zvažte pobyt v Audubon Cottages. Se sedmi soukromými chatami máte svou vlastní soukromou oázu. Všechny chaty mají své vlastní jedinečné vlastnosti a mají jednu nebo dvě ložnice. Chatky mají oddělené obývací prostory, jídelní kout a starožitnou výzdobu. Páry, které zde zůstanou, si také užijí bezplatnou snídani, vyhřívaný bazén a vybavení v sesterské lokalitě chaty, Dauphine Orleans Hotel, jako jsou lázeňské služby a parkování s obsluhou.

Umění milující páry by měly zvážit pobyt v Royal Sonesta při návštěvě New Orleans. Tento hotel se nachází v blízkosti Francouzské čtvrti a New Orleans Museum of Art. Pokud navštívíte New Orleans při zvláštní příležitosti, jako jsou líbánky nebo výroční útěk, zvažte rezervaci svatebního apartmá zde, které je kompletní s vířivkou, postelí s nebesy a francouzskými dveřmi s výhledem na svěží nádvoří. V hotelu je také vlastní restaurace a jazzový klub.

Pro páry, které navštíví během Mardi Gras, bude pobyt v historickém Saint Hotel jistě nezapomenutelným zážitkem, protože tento hotel se nachází podél průvodové trasy na Canal Street. Nemusíte dokonce opustit svůj hotel, abyste si užili atmosféru New Orleans, protože Saint Hotel je domovem místní jižní restaurace a jazzového nočního klubu.

Dauphine Orleans Hotel je ideální pro páry, které chtějí klidný pobyt ve Francouzské čtvrti. Tento hotel v New Orleans, který se nachází podél ulice Dauphine Street, si hosté v tomto hotelu v New Orleansu užijí bezplatné snídaně, parkování na místě a bar. Páry si mohou užít krásný pokoj na terase nebo dokonce jedno z apartmánů, které zde najdete.

Je známo, že v tomto hotelu v New Orleans často pobývají celebrity. K rezervaci pokoje v hotelu Windsor Court však nemusíte mít status celebrity. Tento hotel nabízí řadu neuvěřitelných uměleckých děl, díky čemuž je skvělým místem pro milovníky umění. Od renovace hotelu v roce 2012 se hosté stále hrnou do této prvotřídní možnosti ubytování, která zahrnuje lázně, restauraci a bazén.

Toto luxusní ubytování se nachází v centrální obchodní čtvrti, v pěší vzdálenosti od Francouzské čtvrti, a je ideální pro páry, které chtějí luxusní pobyt s dobře zařízenými pokoji. International House Hotel je rozhodně známý jako jeden z nejmodernějších butikových hotelů v této oblasti. Dobře zařízené pokoje jsou plné moderního vybavení a luxusní atmosféry, ze které možná nebudete chtít nikdy odejít.

Tento hotel v New Orleans je největší na tomto seznamu, má přibližně 600 pokojů a více než 50 apartmá. Vzhledem k tomu, že Bourbon Street je jen jeden blok odtud, vy a vaše milovaná se určitě ocitnete uprostřed dění. Rozhodně strávte nějaký čas u bazénu na střeše nebo v Carousel Baru, otáčivém baru, který do tohoto ikonického hotelu v New Orleans přitahuje řadu návštěvníků.

Získejte naše nejnovější rady a nabídky do vaší e-mailové schránky!

Posíláme vám náš newsletter s cestovními destinacemi, nabídkami a dalšími!

Výprodej Royal Caribbean Nízké sazby a okamžité úspory!

24′ Winnebago Vita 24P

42′ Coachmen RV Chaparral 373MBRB

20% sleva na plavby celebrit s kreditem na loď až 950 $

All Inclusive Regent Cruise Sale! Bonus až 1 200 $

25′ Coachmen RV Spirit Ultra Lite 2253RB

Air & 9-day 2022 Jižní Afrika | Sleva 300 $ s online kódem

17′ Forest River RV Rockwood Geo Pro 17RK

Výprodej plavby celebrit! 20% sleva, balíček nápojů a další

Ušetřete až 45 %, bezplatné upgrady na Club Med Resorts!

8denní luxusní rezort Riviera Cancun pro 4člennou rodinu

All-inclusive resort Wyndham Alltra Playa del Carmen

38′ Luxusní trenér Newmar Diesel

Ceny 2 za 1 Oceánie + balíček nápojů a další!

13′ Little Guy Worldwide 6 Wide Platform

A nikdy nezmeškejte jedinou cestovní nabídku!

Pošleme vám náš newsletter s cestovními destinacemi, nabídkami a dalšími!

Brzy se můžete těšit na naše zpravodaje ve vaší schránce.

Vyplňte prosím zvýrazněná pole a pokračujte kliknutím na „Porovnat ceny“.

Příjemný interiér Airbnb

Doporučujeme

Leave a Comment