10+ nových letovisek v Cancúnu a na Mexické riviéře pro rok 2021

Náš průzkum je redakčně nezávislý, ale za nákupy uskutečněné prostřednictvím našich odkazů můžeme získat provizi.

Se stále větším počtem cestovatelů, kteří objevují krásy a mnohé požitky Cancúnu a Mexické riviéry, se otevírá stále větší počet letovisek a mnoho z nich bude otevírat své brány v blízké budoucnosti. Zdá se, že jsou stále lepší a lepší, s bohatým luxusním vybavením zaměřeným na dospělé i děti. Ať už hledáte vzrušující destinaci pro rodinu nebo romantický útěk, musíte se podívat na tyto nové nemovitosti.

Brzy se můžete těšit na naše zpravodaje ve vaší schránce.

Očekává se, že v červenci 2021 bude Hotel Xcaret Arte otevřen s 900 apartmá, a stejně jako sesterský hotel Hotel Xcaret Mexico poskytne hostům neomezený přístup do sedmi eko-dobrodružných parků Grupo Xcaret. Odráží historii mayské kultury a bude hostit sedm restaurací zaměřených na vše od předkolumbijských jídel a regionálních mexických receptů až po současné veganské. Mezi další zajímavosti patří speakeasy bar s živým jazzem, několik bazénů, okázalé lázně a řada pohlcujících kulturních zážitků, jako jsou lekce tkaní, výuka keramiky a kuchařské workshopy se specializací na veganskou kuchyni.

The Fives Hotels se otevřely v červenci 2020 jako hotelový rezidenční koncept v Puerto Morelos mezi letovisky Riviera Maya Cancún a Playa del Carmen. Může se pochlubit moderním mexickým designem s velkými apartmá s jednou až třemi ložnicemi a soukromým plážovým klubem s nedotčeným bílým pískem, altánky a lehátky, které sedí u tyrkysových vod Karibiku. K dispozici je nádherný venkovní nekonečný bazén a několik restaurací, které poskytují také úžasný výhled na moře. tyrkysově modré vody.

Sensiria, který byl otevřen v únoru 2021, je all-inclusive přímořské letovisko na pobřeží Riveria Maya. Hostům nabízí několik restaurací a barů, tři bazény, lekce jógy a pilates, dva dětské kluby a nekonečnou řadu dalších aktivit pro všechny věkové kategorie. Děti a dospívající mají své vlastní speciální prostory oddělené podle věkových skupin, je zde aquapark s fontánami a tobogány, 18 jamek na minigolf a tenisový kurt. Pro ty, kteří hledají klidný, exkluzivnější zážitek, zahrnuje ubytování pouze pro dospělé se službami komorníka a speciálně přizpůsobeným vybavením.

Nickelodeon Hotels & Resorts Riviera Maya, který byl otevřen letos v létě, nabídne jednu z největších vodních atrakcí v regionu a odlehlou pláž s bílým pískem podél Karibského moře. Každé apartmá, které kombinuje luxus s rozmarnou zábavou, se může pochlubit výhledem na oceán a soukromým bazénem. Pro ty, kteří hledají to nejlepší, zarezervujte si jeden ze čtyř obrovských přístřešků s motivem Nickelodeonu, které se nacházejí v nejvyšších patrech dvou moderních šestipatrových budov. Club Nick určitě zajistí, aby byly děti šťastné jako místo pro ně, včetně tanečních večírků, pohlcujícího divadelního zážitku, Slime! a více. Chybět nebudou ani zážitky postav, líná řeka, několik skluzavek a interaktivní vodní hřiště.

Nachází se v okouzlujícím městě Bacalar s výhledem na Laguna Bacalar poblíž hranic Belize, Habitas kombinuje luxusní pohostinnost s udržitelností a ochranou životního prostředí v jádru svých operací. Hosté se zaměřují na wellness a obnovu, s báječnými lázněmi, autentickými wellness procedurami, jako jsou temazcal obřady, jóga, plovoucí meditace a potápění zdarma. Budete moci prozkoumat lagunu plavbou na katamaránu, pádlovat na kajaku nebo paddleboardu a vychutnat si stolování na lahodných a čerstvých rozmanitých sezónních pokrmech. Zahrnuje 35 stanových pokojů s výhledem na lagunu, všechny navrženy tak, aby plynule splývaly s přírodním prostředím.

Chable Maroma se nachází u pláže Maroma, jen kousek od Playa del Carmen, a nabízí kombinaci vil s jednou a třemi ložnicemi, všechny s bílými stěnami a doškovými střechami. Venkovní prostor přinášejí dřevěnými posuvnými dveřmi a velkými terasami s napuštěnými bazény. Koupelny mají vnitřní a venkovní sprchy a minibary jsou zásobeny nápoji zdarma. K dispozici je vyhřívaný nekonečný bazén s výhledem na Playa Maroma s barem, který podává lehká jídla, jako jsou krevety a humří tacos, selátko, a lázně, které zahrnují vyhřívanou vířivku pouze pro dospělé, saunu a dekadentní procedury inspirované starověkými mayskými rituály.

Luxusní a intimní butikový hotel Casa Teka nabízí odlehlé útočiště, které sousedí se dvěma cenoty. Je to jen pár kroků od pláže Tulum a nabízí nádherné výhledy do džungle v klidném prostředí, které je ideální pro relaxaci a načerpání nových sil. Hosté byli nadšeni pozoruhodnou okolní krásou, nadstandardními službami, dostupnými cenami a špičkovým jídlem v restauraci Muyal. K dispozici jsou také paddleboardy a kola pro objevování země a vody.

SLS Cancun je butikový hotel, který byl otevřen na začátku tohoto roku ve výstavbě Puerto Cancun, která je domovem přístavu, 18jamkového golfového hřiště, více než 100 obchodů a butiků a 16 kin soustředěných kolem soukromého klubu. Leží podél Karibiku s 800 stopami prvotřídní pláže a může se pochlubit báječnými lázněmi nabízejícími masáže, ošetření obličeje proti stárnutí a endermologii s vnitřními a venkovními místnostmi pro ošetření. Charakteristická restaurace Leynia podává lahodné argentinské fusion jídlo a najdete zde elegantní koktejlový bar, nádherný bazén a nejmodernější fitness centrum. Pokoje a apartmá nabízejí úžasný výhled na oceán a špičkové vybavení, jako je Smart TV a minibar.

Očekává se, že Riviera Maya EDITION v Kanai bude otevřena v zimě roku 2021 v luxusním projektu Kanai na nedotčeném úseku pláže, pouhých šest mil od Playa del Carmen. Bude zahrnovat 180 pokojů a apartmá, šest restaurací a barů, včetně značkové restaurace, baru u bazénu a plážového klubu. Hosté se mohou těšit na dekadentní procedury v cílových lázních spolu s příležitostmi prozkoumat krásné laguny a mangrovy v regionu, fascinující starověká mayská města a ekologické rezervace.

Dreams Vista, který se nachází v exkluzivní uzavřené komunitě Puerta del Mar, byl otevřen v létě roku 2020. Ideální pro páry i rodiny, je all-inclusive s oddělenými programy pro děti a dospívající a téměř s veškerým vybavením, které si dokážete představit, a ještě s dalšími. Hostí 416 pokojů a apartmá, z nichž téměř polovinu tvoří rodinné apartmá, ve kterých se může ubytovat až pět dospělých a tři děti – některé mají dokonce vlastní soukromé bazénky. K dispozici je vyhrazená pláž se službami komorníka a třemi bazény, z nichž dva jsou bazény pro surfování a druhý na střeše. Stolovat a pít si můžete v osmi restauracích a sedmi barech, pořádají se zde ochutnávky vín a tequily, lekce španělštiny, plážové párty, tematické večery a živá zábava. Mezi další zajímavosti patří zařízení pro vodní sporty s půjčovnou vybavení, lekce fitness, lezecká stěna a dokonce venkovní divadlo.

Samozřejmě, jak název napovídá, jedná se o golfový a lázeňský resort, takže budete mít také přístup na 18jamkové hřiště a lázně s výhledem na oceán, které poskytují masáže, ošetření obličeje, tělové peelingy, reflexologii, manikúru a pedikúru.

Margaritaville přináší uvolněnou atmosféru Margaritaville se spoustou luxusních výhod. Otevřeno v roce 2020, je to první all-inclusive resort Margaritaville a zahrnuje 148 pokojů a apartmá zasazených do úžasného tropického ráje s možností koupání. Existuje 10 restaurací a barů, včetně karibského inspirovaného Beach House umístěného na pláži, příležitostí pro plážovou jógu, šnorchlování, potápění a paddleboarding. V nabídce jsou také lekce tance, vaření a koktejlové kurzy. Navíc je tu obrovské lázně pro shovívavé procedury v tropickém stylu, vodoléčbu a služby kosmetického salonu.

Nachází se v malé mayské komunitě San Manuel v srdci poloostrova Yucatan, pouhých 80 minut od mezinárodního letiště v Cancúnu, Awakening se blíží a poskytuje báječný zážitek z glampingu. Skládá se z poklidných pod širým nebem, které hostům umožňují ponořit se do přírody, vychutnávat si zvuky džungle a klidný spánek z krásných postelí, které visí na stropech potažených látkou a poskytují luxus naboso při pobytu v kokonu. Mayská riviéra. Rozkládá se na 365 akrech prakticky nedotčené džungle s osmi cenoty, věnovanými štěstí, s cílem poskytnout ideální kombinaci pro podporu fyzické, emocionální a duchovní pohody.

Získejte naše nejnovější rady a nabídky do vaší schránky!

Posíláme vám náš newsletter s cestovními destinacemi, nabídkami a dalšími!

Ušetřete 20 % | All-inclusive resort Hilton Playa del Carmen

Hilton La Romana All-Inclusive Resort | Ušetřete 20 %

Ušetřete 20 % | Hilton Rose Hall All-Inclusive resort

Ušetřete až 2 000 $ na letenkách

Yucatan All-Inclusive Resort | Ušetřete až 20 %

Ušetřete až 20 % | Hilton La Romana All-Inclusive Resort

A nikdy nezmeškejte jedinou cestovní nabídku!

Pošleme vám náš newsletter s cestovními destinacemi, nabídkami a dalšími!

Brzy se můžete těšit na naše zpravodaje ve vaší schránce.

Vyplňte prosím zvýrazněná pole a pokračujte kliknutím na „Porovnat ceny“.

Příjemný interiér Airbnb

Doporučujeme

Leave a Comment