10 romantických věcí, které můžete dělat v Seattlu v roce 2021 (nápady na datum rozpočtu)

Náš průzkum je redakčně nezávislý, ale za nákupy uskutečněné prostřednictvím našich odkazů můžeme získat provizi.

Romantické destinace si v Seattlu s úchvatnou horskou a oceánskou scenérií můžete užívat po celý rok. Tato místa, od cenově výhodných možností až po klasické atrakce v Seattlu, určitě zapůsobí. Pokud hledáte ta nejromantičtější místa ve Smaragdovém městě pro ukradení polibku, na dovolenou nebo jakýkoli jiný den, s těmito nešlápnete vedle.

Brzy se můžete těšit na naše zpravodaje ve vaší schránce.

Vydejte se na vrchol Space Needle a kochejte se 360stupňovým panoramatickým výhledem na město z vyhlídkové plošiny, která je umístěna 520 stop nad zemí. Zde si budete moci prohlédnout Seattle, tyčící se hory, které obklopují téměř všechny strany, rušné nábřeží v Elliott Bay a další. Vzhledem k tomu, že tam nahoře bývá chladno, je to perfektní výmluva, jak se přitulit a užít si polibek. Poté si vychutnejte nezapomenutelné jídlo ve slavné otáčivé restauraci Sky City, která nabízí úžasnější panoramatické výhledy a menu zaměřené na severozápadní tichomořskou kuchyni.

Alki Beach se nachází v západním Seattlu a nabízí úžasné výhledy a také pláž, kde si určitě najdete ideální místo pro polibek podél dvou a půl míle dlouhého pruhu. Užijte si šmrnc za zvuků vln jemně narážejících na pobřeží a příjemnou procházku ruku v ruce po přilehlé stezce. Když je teplé počasí, brouzdání ve vodě je oblíbené, a když ne, můžete dokonce najít místo, kde si vše užijete. Tato pláž je známá tím, že nabízí jeden z nejlepších výhledů na panorama v okolí. Jack Block Park, je jen 5 minut chůze na jih, skrytý klenot, který nabízí 45metrovou vyhlídkovou věž a veřejný přístup na pláž s úchvatným výhledem na Sound, Alki, centrum Seattlu a dále.

Washington State Ferry je nepřekonatelný pro výhled na vodu a polibek. Můžete jet autem nebo pěšky na Bainbridge Island Ferry a pak vyrazit na palubu, užít si projížďku a polibek a přitom pozorovat nesčetné množství mořského života, který prochází kolem, od vyder a sviňuch až po keporkaky a kosatky. Při pohledu na východ je panorama Seattlu velkolepé a při pohledu na západ k ostrovu Bainbridge poskytují dramatické olympijské hory působivou kulisu. Až budete na ostrově, půjčte si kolo a prozkoumejte ho na dvou kolech, užijte si piknik v parku na nábřeží nebo stolujte v jedné z mnoha restaurací, které sahají od neformálních až po luxusní.

Velké kolo může být tím nejlepším místem pro romantickou mezihru ve městě. Nachází se podél nábřeží na Pier 57, s celkovou výškou 175 stop, zatímco se vznášíte nad městem, výhledy jsou nezapomenutelné. Ještě lepší je, že se točí pozdě v noci. Nejen, že se všechna ta městská světla třpytí, ale davy lidí jsou méně a možná se vám dokonce podaří získat jednu z uzavřených gondol.

Golden Gardens Park je často řazen mezi nejromantičtější místa v Seattlu. Nachází se na Puget Sound ve čtvrti Ballard a nabízí mimořádný výhled na vodu a olympijské hry za nimi. Můžete si užívat procházky po pláži, po zalesněných stezkách, rybařit z mola nebo jen společně hledět na výhled, zatímco všechny barvy přírody z něj dělají ideální místo pro polibek. Můžete si dokonce přinést nějaké dřevo na oheň, piknik a láhev vína na dokonalé romantické rande.

Parsons Gardens ve čtvrti Queen Anne je jedním z nejlépe střežených tajemství města. Pravděpodobně také nejromantičtější park, tuto skrytou oázu kolemjdoucí obvykle minou a vy budete mít pocit, jako byste objevili svou vlastní tajnou zahradu. Projděte se mezi květinami, užijte si piknik na trávníku nebo si najděte místo pod stromem a ukradněte si polibek nebo dva. Nebo tři.

Nahoře na Capitol Hill je Volunteer Park plný aktivit a má také zajímavou historii, ale jeho vrcholem je Volunteer Park Water Tower. Přes sto let, je vysoký přes 75 stop, a jak sedí na vrcholu Capitol Hill, dosahuje nadmořské výšky 520 stop, což z něj činí nejvyšší bod na Capitol Hill. I když to vyžaduje určité úsilí, abyste se dostali na vrchol, je ideální pro páry, které mají rádi výzvu s dechberoucím oceněním. Zde si budete moci vychutnat bezkonkurenční panoramatický výhled na město, Sound a hory za ním, což je další ideální místo pro polibek.

Klouzání po jezeře je romantická aktivita, kterou si po staletí užívá nespočet párů, a v Seattlu je Green Lake jedním z nejlepších míst, kde si ji užít. V Green Lake Boathouse si můžete pronajmout dvojité šlapadlo, ve kterém může být trochu nepohodlné se pohybovat, což vede ke spoustě smíchu, nebo si vzít veslici, kánoi, plachetnici a další plavidla. Během léta, kdy je teplé počasí, si možná budete chtít skočit do vody, zaplavat si a políbit se.

Největší městský park v Seattlu se nachází na vrcholu Magnolia Bluff s výhledem na město a Puget Sound. Jsou odtud vidět obě pohoří, Kaskády na východě a Olympijské hry na západě. Díky své vyšší nadmořské výšce je také považováno za jedno z nejlepších míst pro sledování západu slunce.

Theo Chocolate se nachází ve čtvrti Fremont severně od centra města a byla vůbec první továrnou na fair trade a organickou čokoládu v Severní Americe. Továrna nabízí úžasnou cestu do světa čokolády a neuvěřitelně kreativních chutí společnosti. Zatímco poznávání příběhu kakaa a toho, jak se kakaové ovoce proměňuje v čokoládu, nemusí být tím nejlepším místem nebo časem na polibek, na konci prohlídky se můžete zastavit v maloobchodě a zásobit se jedinečnými příchutěmi, jako je káva a smetana a Ghost Chili, přinést k polibku venku na Burke-Gilman Trail.

Získejte naše nejnovější rady a nabídky do vaší e-mailové schránky!

Posíláme vám náš newsletter s cestovními destinacemi, nabídkami a dalšími!

Yucatan All-Inclusive Resort | Ušetřete až 20 %

Sleva až 65 % na sandály + okamžitý kredit až 1 000 $

Ušetřete až 20 % | Hilton La Romana All-Inclusive Resort

Hilton La Romana All-Inclusive Resort | Ušetřete 20 %

Ušetřete 20 % | Hilton Rose Hall All-Inclusive resort

Ušetřete 20 % | All-inclusive resort Hilton Playa del Carmen

Ušetřete až 2 000 $ na letenkách

Sleva 200 $ 5denní vše vč. Útěk za 2 s kódem VIP200

A nikdy nezmeškejte jedinou cestovní nabídku!

Pošleme vám náš newsletter s cestovními destinacemi, nabídkami a dalšími!

Brzy se můžete těšit na naše zpravodaje ve vaší schránce.

Vyplňte prosím zvýrazněná pole a pokračujte kliknutím na „Porovnat ceny“.

Příjemný interiér Airbnb

Doporučujeme

Leave a Comment