10 způsobů, jak strávit 48 hodin v Bostonu

Náš průzkum je redakčně nezávislý, ale za nákupy uskutečněné prostřednictvím našich odkazů můžeme získat provizi.

Mnoho lidí cestuje do Bostonu jen na víkend na exkurzi z New Yorku nebo na skok na jiné místo v Nové Anglii. Naštěstí můžete v Bostonu za pár dní vidět a udělat hodně, pokud máte nějaké zasvěcené tipy, co se v napjatém plánu vtěsnat. Zde je našich 10 nejlepších tipů, jak strávit příštích 48 hodin v Bostonu.

Brzy se můžete těšit na naše zpravodaje ve vaší schránce.

Jedním z míst, která musíte během vašeho krátkého pobytu v Bostonu vidět, je Quincy Market. Tento trh byl otevřen pro veřejnost v roce 1826 a je oblíbeným místem místních obyvatel i návštěvníků. Je to ideální místo pro gurmány, cestovatele, kteří rádi nakupují, a centrální místo pro setkání pro kohokoli a každého. Přijďte si ochutnat místní oblíbená jídla, jako je polévka ze škeblí, bostonské pečené fazole, mořské plody a bostonský krémový koláč. Seznam restaurací najdete zde na webových stránkách místa konání, stejně jako obchody, které sahají od velkých značek, které máte rádi, až po regionální obchody, které jinde v zemi nenajdete.

Boston Common je místo, kam místní chodí, aby se dostali ven a užili si piknik. Toto je nejstarší park v Americe, založený v roce 1634 a byl významným místem během revoluce, občanské války, první a druhé světové války. Je to také krásné místo, kde si můžete odpočinout a nakrmit kachny nebo si jen udělat pár fotek na cestě do jedné z nedalekých nákupních oblastí. Je zábavné projet se na jedné z labutích lodí, když jste zde, abyste vylezli na vodu nebo si v zimě zabruslili na kluziště.

Město Boston jen překypuje americkou historií a při prohlídce stezky svobody se můžete hodně naučit. Tato stezka spojuje více než tucet hlavních atrakcí ve městě, jako je Old South Meeting House, Granary Burial Ground a Massachusetts State House. Můžete se buď připojit k procházce s průvodcem, nebo se po stezce vydat sami a prohlédnout si místa. Freedom Trail Foundation nabízí denní prohlídky, které trvají asi 90 minut a které si můžete po domluvě rezervovat po celý rok. Stezka měří asi 2,5 míle a je perfektním způsobem, jak strávit odpoledne v Bostonu.

Milovníci mořských plodů si určitě užijí návštěvu Bostonu kvůli všem úžasným restauracím a kulinářské scéně. V Bostonu je spousta skvělých míst, kde se podávají humří rolky, polévka ze škeblí a další speciality z mořských plodů. Některé restaurace, které můžete navštívit, zahrnují Atlantic Fish Company, Ostra, Neptune Oyster, Barking Crab a Yankee Lobster Co.

Boston je také město, které má smysl pro humor, což znamená, že je skvělým místem, kde můžete chytit živou komediální show, když jste ve městě. Existuje několik skvělých komediálních míst, včetně Laugh Boston, Improv Asylum a Nick檚 Comedy Stop. Nick檚 například přivádí do města místní a národní komické talenty již více než 35 let a je skutečnou komediální institucí ve městě. Improve Asylum má představení sedm nocí v týdnu a vy si můžete online zakoupit vstupenky na představení v historické části Bostonu North End. A Laugh Boston na Summer Street má také vždy vzrušující řadu talentovaných komiksů. Před cestou se podívejte na rozvrhy míst, abyste viděli, která představení pro vás vypadají nejzajímavější!

Baseball je v Bostonu velkou záležitostí a Boston Red Sox hrají v milovaném a historickém Fenway Parku. Toto je nejstarší baseballový stadion ve Spojených státech, takže se raději vsaďte, že chytit zápas zde je ikonický zážitek. I když se během vašich 48 hodin ve městě nehraje žádná hra, stále se můžete podívat na prohlídku zákulisí stadionu. V neherní dny se můžete vydat na prohlídku mezi 9:00 a 17:00 a prohlídky v den hry odjíždějí tři hodiny před začátkem hry. Tyto prohlídky jsou k dispozici veřejnosti po celý rok a odjíždějí každou hodinu v horní části. Cena pro dospělé za prohlídku je obvykle 20 USD a vstupenky pro děti do 12 let jsou 14 USD.

Mnoho lidí by ani nenapadlo navštívit knihovnu na dovolené, ale Boston Public Library má historický význam jako první bezplatná obecní knihovna v zemi. Kromě centrální pobočky je zde několik desítek dalších poboček, u kterých se můžete zastavit a prožít i tuto část knihomolské historie.

Boston je také plný úžasných muzeí a New England Aquarium, které každý rok přilákají přes 1,3 milionu návštěvníků. Přijďte se podívat na lachtany, perutýny, tučňáky, mořské želvy a mnoho dalších mořských tvorů v tomto vzrušujícím akváriu, když jste ve městě. Vstupenky pro dospělé jsou 27,95 USD a děti ve věku od tří do 11 let jsou za 18,95 USD.

Boston je také skvělým místem k návštěvě, pokud máte rádi místně vařené řemeslné pivo. Harpoon Brewery je jedním z nejznámějších jmen ve městě, stejně jako slavný Sam Adams Brewing Company. Sam Adams nabízí každý den v pozdních dopoledních a odpoledních hodinách prohlídky pivovaru. Harpoon také nabízí prohlídky s průvodcem, které trvají asi hodinu a stojí 5 USD na osobu. Užijte si další místní piva ve městě v Dorchester Brewing Company a Trillium Brewing Company.

Než se vydáte zpět na letiště nebo odcestujete do své další destinace v Nové Anglii, určitě si vychutnejte kousek Boston Cream Pie. Toto je oficiální dezert státu a lahodná pochoutka, kterou můžete vyzkoušet na místě. Omni Parker House vytvořil dezert v polovině 19. století a dodnes se zde můžete zastavit v restauraci na slavný bostonský krémový koláč v restauraci Parker檚. Je otevřena na snídaně, víkendové brunch, všední obědy a večeře a má elegantní dress code.

Získejte naše nejnovější rady a nabídky do vaší schránky!

Posíláme vám náš newsletter s cestovními destinacemi, nabídkami a dalšími!

Sleva 400 $ | Letecká a 12denní prohlídka kouzelného Mexika s průvodcem

32′ 2020 Winnebago Minnie Winnie

17′ Pleasure-Way Tofino Std. Modelka

Ušetřete až 45 %, bezplatné upgrady na Club Med Resorts!

8denní luxusní rezort Riviera Cancun pro 4člennou rodinu

All-Inclusive resort Wyndham Alltra Cancun

38′ Luxusní trenér Newmar Diesel

Letecká doprava a plavby po Evropě od 6 do 11 Nt 2022 se slevou až 20 %.

2 za 1 Business Class Air s Scenic Eclipse

All Inclusive Regent Cruise Sale! Bonus až 1 200 $

Ušetřete až 10 % při včasné rezervaci plaveb Virgin Voyages!

42′ Coachmen RV Chaparral 373MBRB

Sleva až 59 % min. 3 Nts | Karibik All-Inclusive

Až 45% sleva, bonusy a další v Club Med All-Incl.

Ceny 2 za 1 Oceánie + balíček nápojů a další!

A nikdy nezmeškejte jedinou cestovní nabídku!

Pošleme vám náš newsletter s cestovními destinacemi, nabídkami a dalšími!

Brzy se můžete těšit na naše zpravodaje ve vaší schránce.

Vyplňte prosím zvýrazněná pole a pokračujte kliknutím na „Porovnat ceny“.

Příjemný interiér Airbnb

Doporučujeme

Leave a Comment