11 nejlepších věcí zdarma v Washington, DC

Náš průzkum je redakčně nezávislý, ale za nákupy uskutečněné prostřednictvím našich odkazů můžeme získat provizi.

Mnoho lidí podniká výlet do Washingtonu, DC jako děti na rodinnou dovolenou nebo v rámci školního výletu. Ale hlavní město Ameriky je zábavné a vzdělávací místo, které můžete navštívit i jako dospělí, protože se tam vždy děje tolik věcí a je toho tolik k vidění. Ve skutečnosti je DC jedním z nejlepších měst v zemi pro levné cestovatele, protože mnoho muzeí, festivalů, představení a atrakcí je zcela a zcela zdarma. Takže, pokud je to už nějaký čas, co jste si udělali výlet do této destinace na východním pobřeží, začněte svůj itinerář s těmito bezplatnými věcmi!

Brzy se můžete těšit na naše zpravodaje ve vaší schránce.

Když jste v DC, máte pocit, že jste uprostřed všeho s tolika možnostmi, co vidět a dělat. Ve městě je spousta bezplatných festivalů a koncertů, které můžete navštívit, zejména v létě, ale i v jiných ročních obdobích. Bezplatné koncerty se často konají v Capitol Riverfront, Eastern Market, Fort Dupont Summer Theatre a National Gallery of Art Sculpture Garden. Po celý rok se také konají bezplatné průvody a sváteční trhy, které je zábavné vidět v období Vánoc.

V budově Capitolu se schází americký Senát a Sněmovna reprezentantů, aby projednaly národní právo a politiku. Budovu Capitolu si můžete prohlédnout zdarma, ale zkuste si před cestou rezervovat rezervaci. Nabízí se vstupenky na prohlídku ve stejný den, ale může se čekat. I bez prohlídky stojí za to projít se po exteriéru budovy Kapitolu, prozkoumat areál a udělat pár fotek.

V okolí DC je spousta památníků, ale jedním z ikonických, které byste si neměli nechat ujít, je Lincolnův památník. Zde se můžete projít po National Mall a vystoupat po schodech až k podobě 淗jediného Abeho, který je větší než život. Udělejte si čas na přečtení některých z jeho slavných projevů na zdech památníku a obdivujte architekturu dórských sloupů. Je zcela zdarma navštívit Lincolnův památník 24 hodin denně, ale plánujte jej navštívit po setmění, když se rozsvítí a bude méně přeplněné.

Možná si myslíte, že stihnout představení v Kennedyho centru stojí pěkný cent a některá vystoupení zde jsou jistě drahá. Na Millennium Stage se však často konají bezplatná představení, která byste si rozhodně měli prohlédnout, když budete ve městě. Bezplatná představení se konají každý den v 18 hodin na Millennium Stage a často vystupují multikulturní hudební skupiny, opera a současná hudba.

Velmi málo muzeí umění je stoprocentně zdarma, ale Národní galerie umění je jedním z nich. Uvnitř tohoto působivého muzea umění najdete díla Rothka, Matisse, Moneta, Botticelliho a mnoha dalších slavných uměleckých jmen. Zábavné je také navštívit muzeum v pátek večer a slyšet živé jazzové koncerty zdarma v Sculpture Garden. Muzeum je zdarma a otevřeno pro veřejnost od pondělí do soboty od 10 do 17 hodin a v neděli od 11 do 18 hodin.

Zdarma je také návštěva Arlingtonského národního hřbitova, kde bylo pohřbeno více než 330 000 vojáků a servisních pracovníků. Nezapomeňte se podívat na obřad výměny stráží u hrobky neznámého vojína, Robert E. Lee檚 Arlington House, a prohlédněte si areál sami nebo s průvodcem. Hřbitov také nabízí bezplatnou kyvadlovou dopravu k návštěvě hrobových míst.

Možná vás překvapí, že obecné exponáty v Národním muzeu letectví a kosmonautiky v DC jsou také zdarma. Přijďte se sem dozvědět o slavných prvních letadlech pilotovaných Charlesem Lindberghem a Amelií Earhartovou, stejně jako o leteckém simulátoru, planetáriu a dalších. Pokud chcete navštívit divadlo nebo planetárium, uvědomte si, že představení je často zpoplatněno.

Dalším skvělým muzeem, které můžete v DC navštívit zdarma, je National Museum of Natural History, které oslavuje zvířata, rostliny a přírodní prostředí. Toto je nádherné muzeum, které mohou navštívit rodiny, ale o víkendech v létě je tu opravdu plno. Uvnitř muzea se můžete dozvědět o hmyzu, lidské historii, fosíliích, dinosaurech a mnohem více. Ale pokud chcete vidět IMAX show nebo navštívit Butterfly Pavilion, budou účtovány poplatky. Muzeum je zdarma a otevřeno k návštěvě denně od 10:00 do 17:30 kromě Štědrého dne.

Národní zoologická zahrada v DC je nejlépe známá pro svou populaci pand, ale existuje více než 1 500 zvířat, která tuto zoo nazývají domovem. Smithsonianská zoo se rozkládá na ploše asi 163 akrů a má vše od opic po plazy a celkem více než 300 druhů. Zoologická zahrada se nachází severně od Downtown DC ve čtvrti Woodley Park, kam se snadno dostanete po červené lince metra. Areál je otevřen od 8 do 19 hodin a většina výstavních budov je otevřena od 9 do 18 hodin.

Každý má rád peníze, ale ne každý chápe, jak se vyrábí. V Bureau of Engraving and Printing můžete vidět, jak se tiskne a kontroluje skutečná americká měna na vady. Prohlídka tohoto zařízení je zdarma. Prohlídky trvají asi 40 minut a zahrnují úvodní film a prohlídku výrobního procesu.

Bílý dům je další ikonické zařízení DC, které je zcela zdarma k návštěvě. Můžete se zde zastavit na stejné cestě a podívat se na Washingtonův památník, abyste viděli domov amerických prezidentů od Johna Adamse na počátku 19. století. Bezplatné prohlídky vás zavedou do východního pokoje, modrého pokoje, zeleného pokoje a dalších částí domu. Nejlepším způsobem, jak si zajistit prohlídku s průvodcem, je kontaktovat místní senátorskou nebo zastupitelskou kancelář a naplánovat si ji. Případně můžete absolvovat bezplatnou prohlídku s vlastním průvodcem od úterý do čtvrtka od 7:30 do 11:30 nebo v pátek a sobotu od 7:30 do 13:30.

Získejte naše nejnovější rady a nabídky do vaší e-mailové schránky!

Posíláme vám náš newsletter s cestovními destinacemi, nabídkami a dalšími!

24′ Winnebago Vita 24P

32′ 2020 Winnebago Minnie Winnie

Výprodej Royal Caribbean Nízké sazby a okamžité úspory!

Sandals Resorts | Sleva až 65 % a kredit až 1 000 $

Letecká doprava a plavby po Evropě od 6 do 11 Nt 2022 se slevou až 20 %.

Sleva až 59 % min. 3 NTS | Karibské all-inclusive

Ušetřete až 10 % při včasné rezervaci plaveb Virgin Voyages!

Air & 9-day 2022 Jižní Afrika | Sleva 300 $ s online kódem

Ceny 2 za 1 Oceánie + balíček nápojů a další!

38′ Luxusní trenér Newmar Diesel

All-inclusive resort Wyndham Alltra Playa del Carmen

2 za 1 Business Class Air s Scenic Eclipse

21′ 2021 Winnebago Solis 59PX

All Inclusive Regent Cruise Sale! Bonus až 1 200 $

8denní luxusní rezort Riviera Cancun pro 4člennou rodinu

A nikdy nezmeškejte jedinou cestovní nabídku!

Pošleme vám náš newsletter s cestovními destinacemi, nabídkami a dalšími!

Brzy se můžete těšit na naše zpravodaje ve vaší schránce.

Vyplňte prosím zvýrazněná pole a pokračujte kliknutím na „Porovnat ceny“.

Příjemný interiér Airbnb

Doporučujeme

Leave a Comment