11 nejromantičtějších hradních Airbnb (průvodce 2021)

Náš průzkum je redakčně nezávislý, ale za nákupy uskutečněné prostřednictvím našich odkazů můžeme získat provizi.

I když většina z nás nemůže žít jako král po celou dobu, neznamená to, že si ten pocit nemůžeme občas užít. Možná vás překvapí, že v Evropě jsou hrady, které si můžete pronajmout přes Airbnb. Ideální pro jakýkoli romantický pobyt, existují možnosti, které zahrnují vše od luxusních soukromých pokojů až po doslova se stát králem a královnou svého vlastního hradu.

Brzy se můžete těšit na naše zpravodaje ve vaší schránce.

Můžete se ubytovat v tomto zámku o rozloze téměř 22 000 čtverečních stop, který se nachází jen krátkou jízdu na východ od letiště Francisco S谩 Carneiro v Portu, a mít vše pro sebe, ale je tu spousta místa, kde můžete pozvat další pár nebo dva, a přitom mít dostatek soukromí. K dispozici je devět ložnic, všechny s vlastní koupelnou a dvě mají vlastní krby. Jeho součástí je také obrovská kuchyně a dvě jídelny, tři obývací pokoje a kaple. V prvním patře si můžete vychutnat výhled na řeku Lima a Atlantik. Krásně upravené pozemky zahrnují strážní věž, z níž se můžete dívat na více než čtyři akry zahrad, holubník a venkovní bazén.

Chcete si užít autentický zážitek z irského hradu? Cahercastle je téměř 600 let starý. Přestože byl v posledním desetiletí zrekonstruován, aby poskytoval moderní vybavení, toto je původní středověký pobyt, který jste hledali, méně než 30 minut od města Galway. Hosté se ubytují v jeho nejvyšší místnosti a plně využívají horní dvě patra, která zahrnují hlavní ložnici, obývací pokoj, kuchyň a koupelnu. Mezi kamennými zdmi připomínajícími pohádku je také obrovský krb, který můžete zútulnit.

Jen hodinu a 20 minut severozápadně od dublinského letiště v hrabství Meath nabízí 500 let starý hrad Ross také jedinečný pobyt v autentickém irském zámku podél břehů Lough Sheelin. B&B ubytování je poskytováno, s ložnicemi ve věži pravděpodobně nejromantičtějšími, kompletní s en-suite koupelnami a velkými pohodlnými postelemi. Na požádání si lze pochutnat na domácích večeřích s pokrmy připravenými z místně vypěstovaných surovin a z vlastních certifikovaných bioproduktů hostitele, kdykoli je to možné. Hrad má za sebou historii nevysvětlitelných událostí, o kterých se můžete dozvědět od svého hostitele.

Nedávno zrekonstruovaný La Bastane se nachází asi 40 minut jízdy od Bordeaux a rozkládá se na malebném pozemku, kde se pěstuje organická réva. Jeho součástí je obývací pokoj s krbem, soukromá terasa a tři ložnice, které si užijete sami. Hostitelé žijí v přilehlé části, což znamená soukromí a zároveň mají v případě potřeby přístup ke snadno dostupné pomoci. Téměř každý pokoj nabízí nádherný výhled do údolí a na vinice pod ním.

Tento hrad/zámek, který vypadá, jako by vyšel přímo ze stránek bavorské pohádky, má dokonce vodní příkop, který obklopuje jeho středověké zdi. Soukromý apartmán uvnitř má obývací pokoj, plně vybavenou kuchyň, dvě ložnice, koupelnu, krb a knihovnu plnou knih a her. Je to to nejlepší v romantickém ústraní, přesto je to jen 10 minut od malého opevněného města Bad Neustadt.

Elegantní zámek Wilton je ideálním svatebním místem nebo místem pro jakoukoli oslavu, pojme až 14 hostů se sedmi ložnicemi, všechny s vlastní koupelnou a obývacím pokojem. Lze je pronajmout jednotlivě, nebo si můžete pronajmout celý zámek. Nádherné útočiště z 19. století leží na břehu řeky Boro asi dvě hodiny od Dublinu. Má plně zrekonstruovaný interiér, který zahrnuje velkou jídelnu s krbem, obrovskou gurmánskou kuchyni a útulné obývací pokoje. Areál je velkolepý, doplněný klidným potokem, středověkými ruinami a kobkami.

Hrad Balintore se nachází v odlehlé, malebné rokli poblíž Dundee ve Skotsku, asi hodinu a 40 minut severozápadně od Edinburghu. Postaven v roce 1860, o století později byl opuštěn a ponechán chátrat, do roku 2007 ležel prázdný. Byl láskyplně zrekonstruován a dnes si hosté mohou pronajmout kuchyňské křídlo, které si zachovalo mnoho původních prvků a zároveň poskytuje potřebné moderní vybavení. Má tři ložnice, jednu koupelnu a nabízí přímý přístup k pěší turistice, jízdě na horském kole a pozorování ptáků.

Tento hrad se nachází na toskánském venkově, hodinu jízdy na východ od Florencie, a nabízí útulný pobyt pro dva, ideální pro to, stát se králem a královnou hradu. Budete to mít všechno pro sebe, ráj romantiky a relaxace. Je obklopený přírodou a má vlastní soukromý venkovní bazén.

Tento rozkošný zámek postavený v roce 1917 na pozemku se zahradami, jezírkem a dalšími atraktivními prvky je skutečně pohádkovou knihou. Nachází se v Ellingtonu ve státě Connecticut a má tři ložnice, každou s tématem jako pokoj Romeo-Julie, spolu s moderní kuchyní, velkou jídelnou, obývacím pokojem s krbem a vnitřní verandou, kterou střeží středověký rytíř. . Vychutnejte si ranní kávu na balkoně a procházky po malebné stezce lesem.

Upton je 700 let starý hrad, který nabízí výlet zpět v čase, který se nachází v krásném Pembrokeshire. Hosté bydlí v západním křídle tohoto rodinného domu, který má soukromé apartmá s manželskou postelí velikosti Queen a koupelnou. Součástí areálu jsou malebné lesy a historické zahrady s potulujícími se pávy a koňmi. Nedaleko se nachází hezké přímořské městečko Tenby plné hospůdek, restaurací, butiků a turistických atrakcí, stejně jako národní park Pembrokeshire Coast s nádherně krásnými plážemi, dramatickými útesy a turistickými stezkami.

Blackcraig, postavený v roce 1856, je obklopen kilometry poklidných lesů na Vysočině, asi 70 mil od Edinburghu. Prošel rozsáhlou rekonstrukcí a zahrnuje zahradní apartmán se dvěma ložnicemi k pronájmu s obývacím pokojem a kuchyní, ideální pro vychutnání si krásné skotské přírody s příležitostmi pro pěší turistiku a rybaření v okolí.

Získejte naše nejnovější rady a nabídky do vaší schránky!

Posíláme vám náš newsletter s cestovními destinacemi, nabídkami a dalšími!

Ušetřete až 2 000 $ na letenkách

A nikdy nezmeškejte jedinou cestovní nabídku!

Pošleme vám náš newsletter s cestovními destinacemi, nabídkami a dalšími!

Brzy se můžete těšit na naše zpravodaje ve vaší schránce.

Vyplňte prosím zvýrazněná pole a pokračujte kliknutím na „Porovnat ceny“.

Příjemný interiér Airbnb

Doporučujeme

Leave a Comment