11 zimních prázdnin v Severní Karolíně pro rok 2021 (nápady a rady)

Náš průzkum je redakčně nezávislý, ale za nákupy uskutečněné prostřednictvím našich odkazů můžeme získat provizi.

Severní Karolína má čtyři krásná roční období, která si můžete užít mnoha způsoby, díky horám, plážím, chladným městům a úhledným městečkům. Jste městský umělec, který hledá krásné scenérie, nebo možná minimalista, který se chce jen tak přitulit u teplého ohně s šálkem kakaa? Možná jste tajně mořskou pannou a rádi byste si nechali slanou mořskou vodu dopadnout na vaše prsty, bez ohledu na to, jak je venku chladno. Ať už je důvod jakýkoli, tento stát má vše, aby pojal seznam vzrušujících zimních dovolených.

Brzy se můžete těšit na naše zpravodaje ve vaší schránce.

O Waynesville se možná mluví méně než o jeho blízkých sousedech, ale díky tomu je ještě lepší. Downtown splňuje všechny požadavky malého města Smoky Mountain, takže zde najdete množství obchodů lemujících ulice a spoustu kuriózních. Ale kulinářská scéna drží krok a dokonce i řemeslné pivo hluboce zakopává kořeny. Nezastaví se u malování hodnotných hor ve výhledu z ulic擶aynesville je levné město v Severní Karolíně, které nabízí řadu útočišť, od pronájmů srubů, útulných hostinců až po luxusní ubytování.

Robbinsville je další zastrčenou lahůdkou v Smoky Mountains a tady je to všechno o skvělé přírodě. Část Appalačské stezky lze vyrazit za neuvěřitelnými výhledy a mohutná řeka Cheoah poskytuje ohromující zimní scenérii. Existuje mnoho nezapomenutelných procházek, zejména v památném lese Joyce Kilmerové s vysokými stromy a řadou původních květů.

Asheville je jedním z nejoblíbenějších měst v Severní Karolíně a nebudeme vám lhát, je to dobrý výběr, který by měl být vždy na seznamu. Downtown lze snadno nazvat gurmánským rájem s mezinárodními, místními nebo špičkovými malými talíři. Není neobvyklé vidět hudebníka hrajícího na nějaký nástroj na chodníku nebo na nějakém drsném místě. V Asheville můžete strávit den venku tím, že se ušpiníte, pak si dopřejte lázeňskou proceduru a pak si dopřejte kulinářský zážitek. Jedinečné možnosti ubytování, jako je historický Omni Grove Park Inn a slavná usedlost Biltmore Estate, jsou více než jen místem, kde můžete složit hlavu – dobrodružství leží mimo nablýskaný povrch.

Banner Elk je perfektní malý městský balíček s kavárnami, sendvičovými obchody a pozoruhodným rodinným italským podnikem. I když je to těsné a útulné místo, kulinářská scéna je živá. Od komunitních divadelních představení až po konzervatoře s divokou zvěří se aktivity velmi liší. Banner Elk je nádherný, když padá sníh, a proximální Beech Mountain Resort nabízí snadné i těžké sjezdy. Vyzkoušejte místně vařené pivo v teplé jurtě na vrcholu hory.

Highlands v Severní Karolíně těží jak z rustikálního prostředí hor, tak z vytříbeného centra města s butiky a elegantními restauracemi. Toto je místo, kde se můžete nechat hýčkat a přitom mít příležitost prozkoumat přírodu na místech, jako jsou vodopády Bridal Veil Falls a Dry Falls. Nejste fanouškem cestování do divočiny? Pak jsou pro vás vyhlídkové jízdy v okolí ideální. Ubytování je stejně ohromující s hrstkou luxusních letovisek, jako je Old Edwards Inn, který má fenomenální lázně.

Národní park Great Smoky Mountains má vše, takže to vysvětluje, proč je nejnavštěvovanějším ze všech parků v USA. Je zde zachován starý typ kultury spolu s historickými budovami a chatami. Divoká zvěř stejně prosperuje, s řadou ptáků a dokonce i zvířaty, jako jsou černí medvědi. Zatímco kempování ve stanu by pravděpodobně bylo docela mrazivé, chatky a chatky lze nalézt v okolí.

Boone je skutečně pojmenován po Danielu Booneovi, a to se každoročně slaví na představení Horn in the West. Zdravé město má solidní místa, kde si můžete dát snídani, oběd a večeři, takže je docela zábavné objevovat místní nabídky. Přístup na Blue Ridge Parkway z tohoto města je hračka, takže vyhlídkový výlet je co by kamenem dohodil. Boone také nasněží nadprůměrné množství sněhu na americké město, takže pokud hledáte zimní říši divů, vítejte!

Pobřeží Wilmingtonu může být v zimě docela ponuré, ale díky tomuto šedému chladnému prostředí je centrum u řeky opravdu roztomilé. Udělejte si pohodu v místní restauraci nebo se svažte a statečně projděte promenádu ​​a pláž. Ubytujte se u řeky v Hotelu Ballast nebo získejte nabídku sněžného ptáka s výhledem na oceán. Wilmington byl v průběhu let tak trochu filmovým centrem a fanoušci Dawson Creek by měli být obzvláště nadšení.

Blowing Rock je relativně blízko Boone, takže byste mohli zasáhnout oba na stejné cestě. Samotná formace má výhled na rozlehlou soutěsku, která šlehá vítr vzhůru, takže když přes ně hodíte kus papíru nebo něco nepříliš těžkého, vyplave se to k vám zpět. To je samo o sobě docela cool, ale malebná vesnice je velkolepým útočištěm. Nakupujte, stolujte a ubytujte se v tradičních hostincích, jako je Alpine Village.

Chcete navštívit větší město? Charlotte je mnohem rozvinutější než některé z našich menších zmínek a je také domovem super skvělých věcí z NASCAR, pokud se o to zajímáte. Pokud jde o kuchyni, grilování stojí v popředí a v centru pozornosti je Bill Spoon檚, který se umístil na vrcholu hodnocení. Očekávejte pikantní vepřové maso harmonicky spárované s křupavými štěňaty.

Raleigh se rychle rozvíjí, takže to znamená víc. Téměř žádný sníh nenapadne, takže pokud doufáte, že se dostanete pryč z ledových podmínek, pravděpodobně nenapadne příval. Množství dubů, které se proplétají městem, dodává celkovému vzhledu vážnou krásu. V průměru se Raleigh ve svém nejchladnějším měsíci lednu nezchladí mnohem více než 29 stupňů Fahrenheita.

Získejte naše nejnovější rady a nabídky do vaší schránky!

Posíláme vám náš newsletter s cestovními destinacemi, nabídkami a dalšími!

Sleva 400 $ | Letecká a 12denní prohlídka kouzelného Mexika s průvodcem

25′ Coachmen RV Spirit Ultra Lite 2253RB

Ušetřete až 10 % při včasné rezervaci plaveb Virgin Voyages!

Výprodej Royal Caribbean Nízké sazby a okamžité úspory!

8denní luxusní rezort Riviera Cancun pro 4člennou rodinu

24′ Winnebago Vita 24P

7-Nt Caribbean – Wonder of the Seas s kreditem na loď 75 $

38′ Luxusní trenér Newmar Diesel

All-Inclusive resort Wyndham Alltra Cancun

13′ Little Guy Worldwide 6 Wide Platform

21′ 2021 Winnebago Solis 59PX

32′ 2020 Winnebago Minnie Winnie

Až 45% sleva, bonusy a další v Club Med All-Incl.

Letecká doprava a plavby po Evropě od 6 do 11 Nt 2022 se slevou až 20 %.

22′ Nizozemci RV Coleman Lantern LT Series 17B

A nikdy nezmeškejte jedinou cestovní nabídku!

Pošleme vám náš newsletter s cestovními destinacemi, nabídkami a dalšími!

Brzy se můžete těšit na naše zpravodaje ve vaší schránce.

Vyplňte prosím zvýrazněná pole a pokračujte kliknutím na „Porovnat ceny“.

Příjemný interiér Airbnb

Doporučujeme

Leave a Comment