12 nejlepších Airbnb v Severní Karolíně pro rok 2021 (s fotografiemi)

Náš průzkum je redakčně nezávislý, ale za nákupy uskutečněné prostřednictvím našich odkazů můžeme získat provizi.

Severní Karolína se může pochlubit krásnými plážemi, jezery, horami a okouzlujícími městečky s nejrůznějšími osobnostmi. Existuje nespočet způsobů, jak to všechno zažít, takže bez ohledu na to, jaký typ útěku preferujete, v tomto vzrušujícím státě východního pobřeží něco existuje. Vzali jsme v úvahu různé styly cestování a vybrali jsme úžasné Airbnb, které se hodí ke každému z nich. Pokračujte ve čtení a možná právě najdete svůj vysněný útěk.

Brzy se můžete těšit na naše zpravodaje ve vaší schránce.

Kočárky po celé zemi se renovují a často se používají jako perfektní Airbnb. Když cestujete sami, minikuchyňka s dlaždicemi v metru s lesklými dřevěnými deskami, útulná ložnice a dokonale velký obývací pokoj se perfektně hodí. Poloha je extrémně blízko pláže Wrightsville a centra Wilmingtonu, kde najdete skvělé restaurace a noční život. Přijďte se socializovat, nebo si jen užít trochu sebereflexe.

Děti budou nadšené, když zjistí, že budou bydlet ve skutečném domku na stromě. Ale rodiče budou milovat luxusní atributy, které jsou součástí nabídky. Zatímco jsou leštěné a docela rafinované, stromy se proplétají středem struktury. Venkovní sprcha, prostorná terasa a okolní lesy jsou hřištěm pro všechny věkové kategorie. Downtown Asheville a Blue Ridge Parkway jsou velmi blízko.

Už vás nebaví stejné staré romantické pobyty? Možná ne, ale tohle je osvěžující změna tempa. Interiér Airbnb je industriální rustikální a je ohromující. Vybavení, jako je vířivka, zajistí společné kouzelné noci. Úchvatný pstruhový potok, turistické stezky a dokonce i zoo s domácím mazlíčkem však dodají vašemu speciálnímu útěku zvrat.

Do moderní plážové chaty, která je doslova pár kroků od skutečné vody, mohou přijít až čtyři domácí mazlíčci. Oplocený prostor umožňuje štěňatům volně si hrát a před vstupem do domu je k dispozici venkovní sprcha pro úklid. Neexistují žádná váhová omezení pro štěňata, všechna dobře vychovaná chlupatá jsou vítána. A také mohou milovat pozorování delfínů s vámi z přední verandy.

Chata vystupuje z okolního listí, přesně tak, jak si to představujete v pohádce. Místo, které se nachází na malém nábřeží, je rustikální, ale nově aktualizované a zrekonstruované. Uvnitř je krásný kamenný krb a točité schodiště. Banner Elk je nedaleko. Město s jednou zastávkou nabízí malou, ale obohacenou žílu místních restaurací, od autentické italské až po nejlepší mušle s polevou z bobulí, jaké jste kdy měli ve Stonewallu. Toto je jeden kout, který budou milovníci jídla milovat.

Asheville sám o sobě je trendy, s místními pivovary a uměleckými podniky. Tento přepravní kontejner Airbnb Plus je tedy perfektním doplňkem pro ty, kteří na dovolené milují trochu výstřednosti a trendu. Kontejner procestoval celý svět, ale nyní byl zrekonstruován uvnitř, aby vyzařoval luxus a klid. Hosté se mohou projít na Blue Ridge Parkway a okolní stezky.

Obdivujte noční oblohu z temně tvarovaných oken této kupolové konstrukce, která je umístěna na vyvýšené palubě, rovněž obklopená klidným proudem. Udělejte si pohodlí uvnitř po dni stráveném dobrodružstvím v okolí nebo si odpočiňte s občerstvením a přitom sedělte na houpací síti s nákladní sítí, která kouká až na zem. Milované horské městečko Boone není daleko.

I když toto Airbnb může být u někoho na dvorku, stále působí velmi soukromě a vysoce moderně. Pokud máte rádi malé bydlení, je to skvělé místo, kde to můžete zažít v zábavném prostředí se super úžasnými hostiteli. Nejlepší část? Cena je výrazně nižší než většina v této oblasti. Získáte však pronájem, který je naprosto úžasný.

Nejen, že je tento dům architektonickým zázrakem, ale také leží přímo u jezera Hyco. Ti, kteří hledají zábavu a vzrušení, se mohou vydat k vodě za množstvím vzrušujících aktivit. Paddleboardy a kajaky jsou již poskytovány v rámci půjčovny. Vnitřek je ještě chladnější a skleněné stěny dodávají nadpozemský vzhled. Venku najdete závěsnou postel pro nevšední spací zážitek spolu s venkovní sprchou.

Tento stromový dům vás odtáhne od skutečného světa a povýší vás do voňavých borovic Concord v Severní Karolíně. Ve skutečné budově je pouze jeden pokoj s ručně vyrobeným nábytkem a plyšovou vzdušnou postelí. Pak je tu samozřejmě úžasná paluba, kde si můžete vychutnat šálek ranní kávy nebo večerní sklenku vína. Hosté se ubytují mezi zemědělskou půdou, kde můžete vidět sladká zvířata. Pokud vás ale všechny ty minimalistické dobroty omrzí, centrum města čeká s obchody a restauracemi.

Nejen, že je tato chata ve švestkové barvě blízko pláže, ale hosté také získají tu výhodu, že jsou mezi místní divokou zvěří a široce otevřenými soukromými prostory. Užijte si zrekonstruované interiéry nebo se vraťte na jedno z mnoha míst a pozorujte okolní krásu, jako jsou dvě stíněné verandy a otevřená paluba. Guess najde spoustu klidu a pohody spolu se skutečnou krásou Severní Karolíny.

Tolik luxusu bylo zabaleno do tohoto malého domu v lesích poblíž Todd v Severní Karolíně. Venkovní paluba směřuje ven směrem k listí a můžete se buď přitulit na pohovku, nebo se namočit ve vířivce. Pokračujte po venkovních schodech na další palubu! Uvnitř je stejně působivý se světlými dřevěnými stěnami, všemi doplňky, které byste mohli potřebovat, a luxusním prostorem na spaní.

Získejte naše nejnovější rady a nabídky do vaší e-mailové schránky!

Posíláme vám náš newsletter s cestovními destinacemi, nabídkami a dalšími!

25′ 2019 Winnebago Outlook 25J

13′ Little Guy Worldwide 6 Wide Platform

45′ Heartland Cyclone 4100 King

Letecká a 11denní prohlídka Dubaje, Abú Dhabí a Káhiry

Princess Cruises s balíčkem nápojů zdarma

31′ Winnebago Vista LX 30T

Ušetřete 20 % na Celebrity Cruises Plus bezplatný nápojový balíček

Sandals Resorts | Sleva až 65 % a kredit až 1 000 $

Playa Hotels & Resorts | Mexiko a Karibik

7-Nt Caribbean – Wonder of the Seas s kreditem na loď 75 $

30′ Thor Motor Coach Four Winds 28A

Wyndham Alltra | All-New All-Inclusive Mexico Resorts

Ceny plavby 2 za 1 Oceánie plus bezplatné spropitné

42′ Coachmen RV Chaparral 373MBRB

22′ Airstream RV Interstate Lounge

A nikdy nezmeškejte jedinou cestovní nabídku!

Pošleme vám náš newsletter s cestovními destinacemi, nabídkami a dalšími!

Brzy se můžete těšit na naše zpravodaje ve vaší schránce.

Vyplňte prosím zvýrazněná pole a pokračujte kliknutím na „Porovnat ceny“.

Příjemný interiér Airbnb

Doporučujeme

Leave a Comment