12 nejlepších víkendových pobytů na Den díkůvzdání na Floridě pro rok 2021

Náš průzkum je redakčně nezávislý, ale za nákupy uskutečněné prostřednictvím našich odkazů můžeme získat provizi.

Víkend na Den díkůvzdání, ideální čas na slunnou dovolenou na Floridě, vám nabízí několik dní navíc, abyste ocenili podzimní zábavné akce, nákupní nabídky a krásnou pobřežní krajinu. Spojte svou bramborovou kaši, omáčku a jablečný koláč se vzrušujícími atrakcemi, kde si můžete jídlo odpracovat průzkumem nejpůsobivějších venkovních dobrodružství ve státě. Zde jsou některé z nejlepších víkendových pobytů na Floridě, od kuriózních maloměstských kouzel po klidné pláže.

Brzy se můžete těšit na naše zpravodaje ve vaší schránce.

Jedno z nejpůvabnějších měst na Floridě, St. Augustine, je obzvláště lákavé na své každoroční akci Night of Lights, kde město zdobí miliony malých bílých světel. Nejstarší město Ameriky, skvělé víkendové místo pro milovníky historie, je ideálním místem, kde se můžete procházet dlážděnými uličkami a obdivovat historické památky. Děti si užijí rekonstrukce v koloniální čtvrti, zatímco ti, kteří potřebují dobrodružství venku, mohou najít čtyřmílové pláže a malebné stezky v nedalekém státním parku Anastasia.

Pláž Delray Beach se spoustou kouzla je ideální pro klidný víkendový výlet. Bez hromady turistů si můžete užít jeho krásné pláže nebo si užít den surfování, jízdy na kajaku, plachtění nebo šnorchlování. Pro dávku kultury se vydejte do Morikami Museum & Japanese Gardens, kde objevíte poklidnou krajinu a krásně udržované zahrady. Každoroční festival díkůvzdání Díkůvzdání v centru města Delray Beach je oblíbenou událostí, kde si můžete prohlížet barevná umělecká díla vytvořená místními umělci.

Daleko od přelidněnosti na jiných turistických místech na Floridě jsou Amelia Island a nedaleká Fernandina Beach klidným kouskem ráje s více než 13 mil krásného pobřeží. Tento bariérový ostrov, lemovaný historickými viktoriánskými sídly a malebným ubytováním se snídaní, se nachází jen kousek od pobřeží severovýchodní Floridy. Učešte pláž pro barevné mušle, zaskočte na drink do nejdelšího fungujícího salonu na Floridě nebo procházejte butiky a místní restaurace s mořskými plody.

Pensacola, která je považována za epicentrum dění na pobřeží Mexického zálivu na Floridě, stojí za víkendový útěk, jen abyste viděli její cukr bílý písek a malebné výhledy. Oblíbená akce Winterfest, která je ideální pro výlet s celou rodinou, promění město v zimní říši divů. Najdete zde tisíce svátečních světel, živá vystoupení, průvod a spoustu sváteční nálady. Milovníci historie se mohou také vydat na prohlídku Národního muzea námořního letectví, zatímco nedaleký státní park Big Lagoon je ideální pro jeden den pádlování.

Je těžké nenechat se zlákat krásou Neapole, protože tento ráj milovníků přírody najdete plný aktivit vhodných pro rodiny a příležitostí k pozorování divoké zvěře. Vydejte se na pláž Lowdermilk, kde si užijte její nedotčené pobřeží, obdivujte sbírky výtvarného umění v The Baker Museum nebo prozkoumejte bujnou vegetaci a květinové expozice v Neapolské botanické zahradě. Brána do Everglades je nedaleko v Everglades City, zatímco ti, kteří chtějí sedět, si mohou vychutnat řemeslné pivo v Naples Beach Brewery.

Clearwater Beach, oblast vhodná pro rodiny s množstvím aktivit, je nejznámější pro svůj bílý písek a křišťálově modré vody. Děti si užijí mořský život v Clearwater Marine Aquarium, zatímco fanoušci umění mohou ocenit mistrovská umělecká díla v Dalího muzeu. Svůj den zakončete oslavou barevných západů slunce a živou zábavou na Pier 60 nebo se udělejte romantickou procházkou po Beach Walk a užijte si malebné zmrzlinárny a řemeslné obchody.

Panama City Beach, skvělé místo, kam vzít celou rodinu na víkend Díkůvzdání, se může pochlubit kombinací pláží s bílým pískem a venkovních dobrodružství. Zabořte si prsty do písku na pláži nebo se vydejte do státního parku St. Andrews, kde najdete výlety na pádlování, cyklistiku a pěší turistiku. Děti si užijí interaktivní exponáty ve Science and Discovery Center v nedalekém Panama City, zatímco Conservation Park nabízí řadu oblastí pro pozorování divoké zvěře a scénických stezek. Pokud hledáte večerní zábavu, vydejte se do Pier Park, kde najdete restaurace, atrakce a obchody se suvenýry.

I když krásné vody v Perském zálivu mohou být pro někoho příliš chladné, neznamená to, že nemůžete ocenit úžasnou pobřežní krajinu na ostrově Marco. Skvělý víkendový útěk pro ty, kteří si chtějí užít uvolněnou atmosféru, malebné výhledy na palmy a místní restaurace s mořskými plody, Marco Island je největším ostrovem z deseti tisíc ostrovů a ideálním místem, kde se vydat na eko-výlet nebo pozorovat delfíny. prohlídka.

Listopad je skvělý čas na návštěvu Siesta Key, protože teploty jsou příjemné a stále si můžete užívat přírodní krajiny, od hledání písečných dolarů podél pobřeží až po pádlování v přírodním parku South Lido. Nacházíte se kousek od rodinných atrakce v Sarasotě, včetně The Ringling, Marie Selby Botanical Garden a Ca’ d橺an Mansion. Ujistěte se, že si vyzvednete lahodný koláč v nedaleké slavné restauraci Yoder檚, kde najdete čerstvě upečené dobroty a dezerty na Den díkůvzdání.

Mount Dora, jedna z nejoblíbenějších víkendových destinací na Floridě, je okouzlující město u jezera ve střední Floridě. Ponořte se do kuriózní atmosféry a obdivujte jeho šindelové domy z 19. století, obchody se starožitnostmi a venkovní kavárny. Den díkůvzdání je ideální čas vyrazit na rybářský výlet, ochutnat něco z místní kuchyně nebo posedět u sklenky vína ve vinárně The Cellar Door. Pokud cestujete s dětmi, vezměte je do Scott檚 Maze Adventures pro zábavu související s podzimem, jako jsou projížďky na seno a kukuřičné bludiště.

Santa Rosa Beach, nabízející to nejlepší z obou světů, je malé město na úžasném Smaragdovém pobřeží na Floridě mezi Pensacola a Panama City. Kromě kilometrů nedotčeného pobřeží s průzračně modrými vodami máte také přístup k množství venkovních dobrodružství v nedalekých státních parcích. Strávte odpoledne pádlováním, pěší turistikou a odpočinkem v nedalekém státním parku Grayton Beach, státním parku Camp Helen a státním parku Topsail Hill Preserve.

Matlacha se může pochlubit méně než 700 obyvateli a je ideální pro ty, kteří hledají klidnou dovolenou. Toto malé město, pestrá destinace a přátelská venkovská rybářská vesnice, potěší návštěvníky svými svobodomyslnými umělci, kteří založili místní obchody prodávající jedinečné suvenýry. Vydejte se do Lovegrove Gallery & Gardens, kde najdete technickobarevnou botanickou zahradu a místní umělecká díla, prohlédněte si exponáty v MOTI – The Museum of the Islands nebo nasajte tropickou krajinu na nedalekém Pine Island.

Získejte naše nejnovější rady a nabídky do vaší e-mailové schránky!

Posíláme vám náš newsletter s cestovními destinacemi, nabídkami a dalšími!

Ušetřete až 2 000 $ na letenkách

A nikdy nezmeškejte jedinou cestovní nabídku!

Pošleme vám náš newsletter s cestovními destinacemi, nabídkami a dalšími!

Brzy se můžete těšit na naše zpravodaje ve vaší schránce.

Vyplňte prosím zvýrazněná pole a pokračujte kliknutím na „Porovnat ceny“.

Příjemný interiér Airbnb

Doporučujeme

Leave a Comment