13 nejlepších glampingových Airbnb ve Vermontu pro milovníky přírody

Náš průzkum je redakčně nezávislý, ale za nákupy uskutečněné prostřednictvím našich odkazů můžeme získat provizi.

Vermont je malebná destinace ideální pro glamping díky svým krásným přírodním oblastem a útulnému kouzlu Nové Anglie. Cestovatelům je k dispozici mnoho možností pro glamping, včetně domků na stromech, jurt, dobře vybavených stanů a historických karavanů. Pokud hledáte jedinečný útěk, který nabízí něco jiného než standardní hotel, podívejte se na tato glampingová místa Airbnb ve Vermontu!

Brzy se můžete těšit na naše zpravodaje ve vaší schránce.

Tento oblíbený stromový dům Airbnb pojme dva hosty a je velmi klidným místem k pobytu s terasou s stromovým domem s výhledem na potok. Je to ideální místo, kam se vrátit poté, co jste byli venku a podnikli nějaké prohlídky památek, pěší turistiku, lyžování nebo ochutnávky v místních pivovarech a lihovarech. Dům na stromě má krásný interiérový design, velká recyklovaná okna ze staré školy a přírodní materiály v celém prostoru. Interiér měří 10 stop na 16 stop s podkrovím a paluba měří 16 stop na čtyři stopy. Milujete houpací síť a ohniště pod domem na stromě a vaření jednoduchých jídel na kamnech. Hosté mohou využívat kompostovací toaletu v domku na stromě a také plně moderní koupelnu v hlavní budově. Váš hostitel Airbnb také hostům nabízí dva kajaky, hry na trávníku, sněžnice a sáňky.

Mnoho lidí si užívá glamping ve starých karavanech, a proto je tato možnost Hartland velkým hitem na Airbnb. Ubytuje dva hosty a je blízko Woodstocku a Quechee. Je to v rustikálním zalesněném prostředí u rybníka. Hostitelé mají přívěs El Rey z roku 1955 a Curtis Wright Airstream z roku 1947 k dispozici zde, tento seznam je pro Airstream. Hosté budou na 12akrovém pozemku, který je silně zalesněný, a budou moci využívat venkovní letní kuchyni, protože v karavanu není uzavřená kuchyně. Součástí jsou také některé společné táborové pánve, které můžete použít. Zůstaňte zde pro rustikální zážitek, který je čistý, útulný a nádherně vintage. Sprchy jsou k dispozici ve státním parku Quechee, vzdáleném 8,7 míle autem a za poplatek 4 $ s ubikací.

Vydejte se do Saint Johnsbury ve Vermontu a ubytujte se v tomto domku na stromě až pro šest osob. Je to krásné útočiště, které je 0,5 míle od Stephen Huneck Gallery a Dog Mountain. Dům na stromě je ručně vyroben z recyklovaného dřeva a historických materiálů a je zdobený eklektickými a starožitnými prvky. Nabízí plynový krb, plně vybavenou kuchyň, soukromé lyžařské tratě, venkovní bar s krytou verandou a psí boudu. Není zde klimatizace, TV ani Wi-Fi. Hosté mohou využívat ohniště, mohou si přivézt psa za poplatek 50 USD a v zimě kvůli sněhu mohou potřebovat vozidlo s pohonem 4WD/AWD, aby se dostali do domu na stromě.

Zde je glampsite, které dobře funguje pro dva lidi, kteří chtějí trávit čas v lese. Nachází se na 45 akrech půdy a poskytuje vám skvělý přístup ke kanoistice, jízdě na kajaku, plavání a rybaření. Je zde venkovní kuchyně s kulinářskými potřebami, stejně jako nočník, nádrž na vodu a ohniště. Je to skvělá alternativa k přeplněnému kempu, protože je soukromý a také v blízkosti turistických stezek a cyklistických stezek. Na místě není žádná elektřina, ale můžete si přinést nabíječku pro nabíjení zařízení v domě hostitele.

Tady je další skvělý stromový dům, který pojme dva lidi a je v Hancocku. Je obklopena divočinou Zelené hory a mezi javory. Proto je to úžasné místo, kde můžete být během sezóny barevného podzimního listí. Abyste se dostali k domu na stromě, musíte jít po cestě a můžete si vzít domácí mazlíčky za potenciálně vratný poplatek 60 USD. K dispozici je kompostovací záchod na platformě stromového domu, sezónní vyhřívaná venkovní sprcha, elektrické ohřívače a izolace v domě na stromě. V domku na stromě je také internet a malá chytrá televize.

Tento glamping stan si také zamilujete, když plánujete svůj pobyt ve Wells ve Vermontu. Ve stanu spí dva lidé na farmě Harmony Homestead Farm a je blízko Killingtonu, Manchesteru a Lake George. Nabízí prostor o rozměrech 14 x 12 stop, plnohodnotnou postel a klidné místo k pobytu na 100 akrech zvlněných zelených kopců. Nachází se na udržitelné farmě a nabízí hostům přístup do sdílené samostatné kuchyňské kabiny, přístavku, turistických stezek, venkovní solární sprchy a budovy s hlavní koupelnou a společným obývacím prostorem.

Birch Tree Acres Yurt se nachází v Danville ve Vermontu a je skvělou volbou pro dva hosty. Je to 16stopá jurta, která je primitivní bez elektřiny a tekoucí vody. Nedaleko má však kůlnu a budete obklopeni stíněným altánem a cestami přes 30 akrů lesů. Jurta je nevytápěná, mobilní služby jsou špinavé a není zde Wi-Fi, takže se sem přijďte odpojit od technologie a znovu se spojit s přírodou. Je důležité se do jurty přihlásit před setměním, abyste se mohli správně orientovat.

Je také zábavné zůstat v jurtě, když jste ve Vermontu, jako je tato až pro tři hosty. Jurta se nachází v centru Vermontu v blízkosti pěší turistiky, plavání a lyžování. Nachází se na fungující permakulturní usedlosti a farmě a nabízí tradiční finskou saunu a bazén. Vířivka, sauna a bazén jsou volitelné a sdílené. Zdejší hostitelé mají na tomto místě dvě další možnosti ubytování, a toto je více odlehlé než druhá jurta. Je to 14stopá jurta, kde poblíž slyšíte potok, rozděláte oheň v kamnech na dřevo a má kuchyňské potřeby pro základní vaření. V závislosti na tom, kdy navštívíte, můžete dokonce získat zahradní produkty, syrové mléko a bobule z farmy.

Zůstaňte v této jurtě Burke ve Vermontu, která pojme dva lidi a poskytuje více prostoru se stany vedle jurty. Je to méně než dvě míle od Kingdom Trails pro cyklistiku a také poblíž Burke Mountain. Jurta je na 38 akrech půdy a má vodu a čistý dřevěný přístřešek. Má průměr 12 palců a umožňuje domácí mazlíčky. V jurtě není elektřina. Nedaleké turistické cíle jsou Lake Willoughby State Park a Burke Mountain.

Jak už můžete říct, jurty jsou ve Vermontu úžasně běžné! Tento pojme čtyři hosty v Monkton a je velký 30 stop. Přijeďte sem na klidný, introspektivní útěk nebo naplánujte větší akci nebo se schovejte do okolních polí se stany. Tato nabídka Airbnb má samostatnou vnitřní kuchyni a nabízí prohlídky farmy, květinové workshopy a personalizovaná jídla. Přímo před jurtou této fungující farmy vedou turistické a cyklistické stezky.

Glampingová dobrodružství jsou také zábavná v tomto plně zvětralém domě ve Starksboro až pro tři hosty. Má matraci z paměťové pěny, spací pytle, teplou sprchu, vlastní toaletu, gril a venkovní kuchyni. Přijďte se sem podívat na hvězdnou noční oblohu a vykoupat se v nedaleké řece. Glamping je zde k dispozici od května do října, není třeba mít s sebou vlastní kempingové vybavení a prostor není vhodný pro psy nebo malé děti.

Tato jurta pro čtyři osoby je 10 minut jízdy od Montpelieru. Nachází se v blízkosti historických památek, restaurací, polních cest pro cyklistiku, běžkařských tras a pěší turistiky. Při průzkumu oblasti proto nabízí to nejlepší z obou světů. Budete v soukromém prostoru v zadní části pozemku hostitele. Jurta nemá vnitřní rozvody, takže hosté využívají portál. Jurta je v zimě útulná s kamny na dřevo a blízko k přírodě se spoustou přirozeného světla uvnitř. Zatímco zde budete, podívejte se na parky Little River, Groton, Camel檚 Hump a Mount Mansfield.

Tato sociálně vzdálená jurta ubytuje dva lidi a nabízí rustikální zážitek a zároveň má Wi-Fi, elektrické zásuvky a manželskou postel. Má sezónní venkovní sprchu a kompostovací toaletu asi 20 stop od hotelu. Nacházíte se poblíž malého sadu a květinové zahrady a zároveň slyšíte nedaleký potok. Na pozemku se nachází pes a venkovní hospodářská kočka. Pro hosty, kteří zde zůstanou v chladných dnech, je k dispozici malé topení.

Získejte naše nejnovější rady a nabídky do vaší schránky!

Posíláme vám náš newsletter s cestovními destinacemi, nabídkami a dalšími!

17′ Pleasure-Way Tofino Std. Modelka

Až 45% sleva, bonusy a další v Club Med All-Incl.

7-Nt Caribbean – Wonder of the Seas s kreditem na loď 75 $

Ušetřete až 45 %, bezplatné upgrady na Club Med Resorts!

13′ Little Guy Worldwide 6 Wide Platform

Ceny 2 za 1 Oceánie + balíček nápojů a další!

All Inclusive Regent Cruise Sale! Bonus až 1 200 $

38′ Luxusní trenér Newmar Diesel

21′ 2021 Winnebago Solis 59PX

Wyndham Alltra | All-New All-Inclusive Mexico Resorts

8denní luxusní rezort Riviera Cancun pro 4člennou rodinu

Sleva 400 $ | Letecká a 12denní prohlídka kouzelného Mexika s průvodcem

Sleva až 59 % min. 3 Nts | Karibik All-Inclusive

Ušetřete až 10 % při včasné rezervaci plaveb Virgin Voyages!

42′ Coachmen RV Chaparral 373MBRB

A nikdy nezmeškejte jedinou cestovní nabídku!

Pošleme vám náš newsletter s cestovními destinacemi, nabídkami a dalšími!

Brzy se můžete těšit na naše zpravodaje ve vaší schránce.

Vyplňte prosím zvýrazněná pole a pokračujte kliknutím na „Porovnat ceny“.

Příjemný interiér Airbnb

Doporučujeme

Leave a Comment