13 úžasných Airbnb v Richmondu, VA v roce 2021 (s fotografiemi)

Náš průzkum je redakčně nezávislý, ale za nákupy uskutečněné prostřednictvím našich odkazů můžeme získat provizi.

Richmond je hlavním městem státu Virginie, kde se nachází seznam historických zajímavostí, muzeí a válečných památek pocházejících z 18. století. Hodně z rané historie národa lze lépe pochopit po návštěvě. Módní víla však mávla kouzelnou hůlkou a voilá, celé město se přehnalo nepřeberné množství řemeslných restaurací, kaváren a etnických jídelen (zatímco některé byly dlouho stálicemi). Richmond je plný starých domů, které byly vyleštěny zpět k životu. V rámci různých okresů se k tomuto seznamu super cool Airbnb v Richmondu připojují další možnosti z krabice.

Brzy se můžete těšit na naše zpravodaje ve vaší schránce.

Nádherná kočárkárna v historické čtvrti Fan District of Richmond prošla luxusní přestavbou. Nebojte se, všechny původní světlice jsou stále na svém místě, od lesklých dřevěných podlah až po exteriér z letitých cihel. Dva příběhy nabízejí hojnost prostoru.

Důkaz, že to bylo kdysi rušné zastoupení Cadillacu, je přítomen v obytném prostoru zrekonstruovaného bytu. Kuchyně je tradiční, zatímco jiné prostory odkládají vintage nostalgii. Hosté mají přístup na střešní terasu a ze sedadel v Adirondacku je třeba zažít alespoň jeden západ slunce.

Doslova pár kroků od Monument Avenue vás toto Airbnb Plus vítá paletou světlých barev a lahodnými koblihami. Průmyslová okna zobrazují minulost budovy a zároveň umožňují optimální množství světla, aby prostor skutečně ožil.

Od opalované terasy po snídaně s čerstvým pečivem a sladkými džemy se v tomto klasickém statku, který nyní slouží jako Airbnb, prostě cítí jako doma. Hosté mohou relaxovat ve svém vlastním plně vybaveném apartmánu s kuchyní a koupelnou, takže získáte přátelský pocit a zároveň si budete užívat soukromí.

Dramatické tapisérie a matné, ale syté barvy, jako by byly odloupnuty přímo z herního plánu Clue, se setkávají se zdobenými detaily a příslušenstvím. Byt nabízí dostatek místa na nohy, přestože se jedná o prostor s jednou ložnicí. Vylepšete svůj pobyt s gotickou glam krásou tohoto Airbnb inspirovaného New Orleans.

Díky současnému designu minimalisté ocení přímočarost tohoto poměrně elegantního bytu. Spodní patro se zásobenou kuchyní a otevřeným obývacím prostorem se otevírá do podkroví, které je ideální pro pomazlení se s knihou a ranní kávou. Poloha je vynikající pro ty, kteří doufají, že se pěšky dostanou do míst a restaurací.

Další klenot, který nás prodal, protože pozdravili koblihami – prostě si dělali legraci, což je jen polovina toho, co nás ovlivnilo. Bytová jednotka, prostor vyzařuje vyzrálý tón díky uplynulému času. Cihlové zdi a stará školní kuchyně jsou jemně zvýrazněny správným množstvím nábytku. Venkovní rekreační prostory umožňují hostům užít si skvělé počasí v každém okamžiku.

Jak vám může uniknout rozkošný tvar tohoto domu a ty praskající žluté dveře? Je to umělecké a klasické zároveň. Little Nickel, Laura Lee’s, Crossroads, Outpost Market a South of The James Farmers Market jsou jen některé z vrcholů této lokality a dvě kola jsou k dispozici pro snadné přecházení. V privátně přístupném apartmánu se pohodlně ubytuje pět hostů.

Tato dřevěná, téměř ekologická chata podobná chatě, perfektní doplněk do čtvrti Forest Hill, nabízí spoustu přírodních, minimalistických akcentů, které jsou zcela osvěžující, když se snažíte na chvíli uniknout skutečnému světu. Extra výhody, od přelévané kávy po krásné šampony, jsou vítanými lahůdkami. Řeka je blízko, stejně jako kavárny a kavárny, do kterých můžete dojít.

Kdysi sloužil jako domov na počátku 20. století, blyštivé renovace přinesly tomuto Airbnb status zdvořilosti. Mátově zelené umyvadlo, tradiční krby a ohromující dřevěné podlahy jsou připomínkou dřívějších domovů.

Dvoupatrový dům na stromě se skluzavkou a ohništěm na opékání marshmallow – dětský sen. Samozřejmě se nestydíme přiznat, že to naplňuje vnitřní dítě i v nás dospělých. Tato stavba, postavená z recyklovaného dřeva ze starého domu hostitele, má příběh, o který se můžete podělit s vámi a vaší rodinou. To je opravdu glamping v celé své kráse, a ještě lépe, soukromá koupelna je k dispozici v suterénu hlavního domu.

Frank Lloyd Wright byl údajně ohromen designem sudového domu, který pochází z francouzského renesančního truhlářství. Zakřivený kupolový strop, detailní venkovní dveře a robustní zdivo skutečně vytvářejí jedinečné ubytování. Uvnitř je zařízení a vybavení rafinované a luxusní a umístění v Monroe Ward se stává dobře známé pro módní, kulinářsky experimentální restaurace.

Nic tak neříká řemeslné zpracování jako dům Tudorovců z počátku 20. století. A co je ještě lepší, je to přímo na Historic Boulevard mezi Monument Avenue a Grace Street, takže vám nedojdou, co dělat nebo jíst. S pěti ložnicemi se zde snadno ubytuje 14 hostů, ať už jde o elegantní svatbu nebo obohacující rodinnou dovolenou.

Získejte naše nejnovější rady a nabídky do vaší schránky!

Posíláme vám náš newsletter s cestovními destinacemi, nabídkami a dalšími!

32′ 2020 Winnebago Minnie Winnie

17′ Forest River RV Rockwood Geo Pro 17RK

13′ Little Guy Worldwide 6 Wide Platform

25′ Coachmen RV Spirit Ultra Lite 2253RB

All Inclusive Regent Cruise Sale! Bonus až 1 200 $

Ušetřete až 45 %, bezplatné upgrady na Club Med Resorts!

22′ Nizozemci RV Coleman Lantern LT Series 17B

42′ Coachmen RV Chaparral 373MBRB

Sandals Resorts | Sleva až 65 % a kredit až 1 000 $

Ušetřete až 10 % při včasné rezervaci plaveb Virgin Voyages!

Výprodej Royal Caribbean Nízké sazby a okamžité úspory!

All-inclusive resort Wyndham Alltra Playa del Carmen

17′ Pleasure-Way Tofino Std. Modelka

Výprodej plavby celebrit! 20% sleva, balíček nápojů a další

24′ Winnebago Vita 24P

A nikdy nezmeškejte jedinou cestovní nabídku!

Pošleme vám náš newsletter s cestovními destinacemi, nabídkami a dalšími!

Brzy se můžete těšit na naše zpravodaje ve vaší schránce.

Vyplňte prosím zvýrazněná pole a pokračujte kliknutím na „Porovnat ceny“.

Příjemný interiér Airbnb

Doporučujeme

Leave a Comment