14 nejlepších Airbnb Lake House v USA pro plavbu na lodi v roce 2021

Náš průzkum je redakčně nezávislý, ale za nákupy uskutečněné prostřednictvím našich odkazů můžeme získat provizi.

Je snem mnoha lidí mít svůj vlastní dům u jezera, který je soukromým útočištěm na vodě pro relaxaci, projížďky na lodi a vodní skvrny. Lake house Airbnbs jsou destinace pro snadný útěk, ale nemusíte udělat velkou investici do nemovitosti, abyste ji zažili na vlastní kůži. Zde jsou některé z nejlepších jezerních domů v celé Americe, kde si můžete naplánovat své další dobrodružství na lodi nebo se jen tak uvolnit.

Brzy se můžete těšit na naše zpravodaje ve vaší schránce.

V této chatě, která je krásným prázdninovým domem u jezera ve Wisconsinu, se může ubytovat až 13 hostů. Má čtyři ložnice a dvě koupelny a je ideální pro rodinné pobyty. Během pobytu je k dispozici půjčovna pontonových lodí a z oken a paluby je krásný výhled na jezero. Půjčovna o rozloze 2 112 čtverečních stop vám umožní přístup ke dvěma kajakům a molu pro uvázání lodí. Milujete trávit čas na jezeře Pewaukee a vyjíždět lodí na pláž a veřejné molo, abyste trávili čas na pláži a v restauracích a obchodech v centru města. Do přístaviště si také můžete přivézt vlastní loď. Zde je vyžadován minimální pronájem na sedm dní. Vybavení zahrnuje kuchyň, Wi-Fi, TV a pračku.

Rodiny v Kalifornii si užívají pobyt v tomto domě u jezera až pro 10 hostů a se čtyřmi ložnicemi a 2,5 koupelnami. Uvnitř domu najdete obrovskou mediální a herní místnost, kulečníkový stůl a spoustu místa k posezení. Je zde paluba s velkým grilem a posezením se síťovým stanem. Z terasy je výhled na les a vede k mostu a stezce dolů do soukromého přístaviště lodí. Pro přístup k jezeru jsou zde dvě skluzavky, které mohou hosté využít. Přijďte si užít soukromé útočiště na jezeře Bass, které je na úžasném místě.

Přijďte si užít jezero v této klidné zátoce s úplným výhledem na vodu v Alabamě. Tento dům u jezera má tři ložnice a dvě koupelny pro ubytování až devíti hostů. Nepovoluje domácí mazlíčky a není vhodný pro děti mladší dvou let, ale starší děti jsou vítány. Je zde zbrusu nová kuchyně, která je plně zásobená. Dalšími prvky jsou velká krytá zadní veranda a paluba pro grilování. K dispozici je další kabina u jezera a velký krb na dřevo na zimu. Odtud je snadno dostupný z dálnice 280 a pouhých 30 minut od stadionu Jordan Hare, kde se hrají fotbalové zápasy Auburn.

Tento dům u jezera Virginia, který má tři ložnice a dvě koupelny, si užije až osm hostů. Je to ideální místo, kde uniknout shonu každodenního života a dostat se do akr lesního soukromí. Je to kousek od jezera a nabízí příležitosti ke koupání, rybaření, hraní tenisu a volejbalu a relaxaci u ohniště. Zde můžete zaparkovat svůj přívěs na loď a využít lodní skluz. Kuchyně je zásobená a má kávovar Keurig a domov také nabízí Wi-Fi a Roku TV. Máte přístup do celého venkovního prostoru a do společného prostoru, který zahrnuje místo na piknik na pláži a spouštění lodí.

Je také zábavné zůstat v této chatě pro 16 osob, která má pět ložnic a tři koupelny pro vaši dovolenou v domě u jezera v Minnesotě. Je to na Ivy Lake na řetězu Whitefish, který je součástí řetězce jezer v oblasti Brainerd Lakes. Lidé sem jezdí za plavbami, rybařením, vodními sporty a malebnými výhledy. Na souši jsou skvělé cyklistické stezky, stezky pro sněžné skútry, golf a obchody v okolí. Užijete si zde stíněnou verandu a terasu v prostředí jako v kempu se svou rodinou. Hosté mají přístup do celého domu a doku, aby si zajistili svou loď nebo pronajatou loď, když zde zůstanete.

Jedná se o vysoce hodnocený dům na lodi na jezeře George, který je skvělý až pro čtyři hosty. Má dvě ložnice a jednu koupelnu, stejně jako kuchyň, tři balkony, soukromý plynový gril, piknikový stůl a výhled na jezero. Je to na špičce Plum Point a jen dvě míle východně od Lake George Village. Hosté zde mohou zdarma využívat veslice a kánoe, soukromou písečnou pláž, plavecký raft, ping pong, podkovy a dětské hřiště. Rybařit můžete přímo z loděnice a doku a za příplatek máte k dispozici přístaviště pro loď nebo vlnobití.

Nachází se v Texas Hill Country, můžete si rezervovat tento Airbnb dům u jezera v Rio Vista Resort and RV Park. Má vlastní přístaviště lodí na nábřeží a nabízí krásné výhledy. Dům známý jako Santa Fe Lake House pojme 12 hostů a má tři ložnice a dvě koupelny. Jeden pokoj má palandy, které jsou zábavné pro děti. Máte tady soukromou verandu, kde můžete grilovat a sledovat západ slunce. Domácí mazlíčci jsou zde povoleni. Hosté mají také přístup k různým rekreačním zařízením, včetně bazénu, vířivky, vodní trampolíny, kulečníkového stolu a pingpongového stolu.

Další skvělou možností je dům v Ohiu, který pojme šest lidí ve dvou ložnicích a 1,5 koupelně. Nachází se na severní straně Indického jezera a umožňuje vám rybařit z terasy a používat kajaky a kánoe. Přístav a startovací rampa jsou blok od domu. Zde jsou k dispozici speciální sazby pro dlouhodobější pronájmy od října do března.

Chcete-li relaxovat u jezera Kincaid, zarezervujte si tento dům u jezera až pro sedm hostů v Louisianě. Má tři ložnice a 2,5 koupelny, stejně jako dvoupatrovou palubu s venkovním nábytkem a reproduktory. Hostitel zde poskytuje zdarma kajaky pro dva dospělé a jedno dítě včetně záchranných vest. K dispozici jsou také rybářské pruty. Dům je obklopen spoustou stromů v oblasti, která je ideální pro lov a rybaření.

Stačí jet asi hodinu z NYC, abyste se v tomto úžasném domě u jezera cítili jako na světě. Je to místo pro odpočinek s velkými okny, pohodlným nábytkem a špičkovými technologiemi, jako je Wi-Fi a Netflix. Je zde plně vybavená kuchyň s různými vychytávkami a terasa s grilem a nábytkem. Na jezeře jsou povoleny pouze nemotorizované lodě, takže je to klidné místo pro pohodové pádlování. Nedaleko vede Appalachian Trail pro pěší turistiku a pro delší pobyty jsou některé slevy. Domácí zvířata zde nejsou povolena, ale děti jsou vítány a lze je ubytovat s vysokými židličkami a hračkami.

Když navštívíte oblast Chain O橪akes v Illinois, zvažte pobyt v tomto domě u jezera Airbnb až pro šest osob. Má tři ložnice a jednu koupelnu, stejně jako soukromý dvůr, terasu a přístaviště u jezera. Je snadné se zde projet na lodičkách a rybařit nebo se jen dívat na proplouvající lodě z terasy. Milovníci přírody zde rádi pobývají a berou s sebou své mazlíčky. Přístup pro hosty zahrnuje hlavní úroveň prvního patra, ale ne prostor v patře, který se používá pouze pro skladování. Vnitřní krb, Wi-Fi, kulečníkový stůl, deskové hry a knihy jsou také rysy této nemovitosti Airbnb.

Ubytujte se v této chatě na Crescent Lake, abyste se cítili jako na ostrově s vlastní malou písečnou pláží. Rodiny s dětmi si zde užívají pobyt a přístup na pěší stezku za objektem. Je zde přístaviště, kde můžete dovézt svou loď až na 18 stop. Hostitel poskytuje kajaky a kánoe, které můžete použít také. Asi za 15 minut dojdete také do centra Wolfeboro, kde se dostanete do obchodů, restaurací a hudebních akcí.

Tento dům u jezera v Pensylvánii pojme až 16 hostů a má čtyři ložnice a tři koupelny pro váš útěk u jezera. Dům u jezera má velká arkýřová okna s výhledem a umožňuje snadný přístup k turistickým stezkám, kasinům a obchodům. Je v srdci regionu Poconos a je ideální pro jízdu na kajaku, jízdu na šlapadlech a opalování. V zimě si můžete zalyžovat v okolí nebo vzít děti do krytého aquaparku. V domě je plně vybavená kuchyň, krb, kulečníkový stůl, vzdušný hokej, čtyři televizory a Wi-Fi. Získáte přímý přístup k jezeru a budete moci používat kajak, kánoi a záchranné vesty hostitele. Domácí mazlíčci zde nejsou povoleni.

Colorado je také domovem mnoha skvělých jezerních domů, včetně tohoto až pro šest osob. Má tři ložnice a jednu koupelnu, spolu s dvorkem s výhledem na přístav Heeney a nádrž Green Mountain. V přístavu je půjčovna lodí a malý obchod se smíšeným zbožím. Tento dům se nachází necelé dvě hodiny od Denveru a umožňuje ubytování s domácími mazlíčky za příplatek.

Získejte naše nejnovější rady a nabídky do vaší schránky!

Posíláme vám náš newsletter s cestovními destinacemi, nabídkami a dalšími!

All-inclusive resort Wyndham Alltra Playa del Carmen

Až 45% sleva, bonusy a další v Club Med All-Incl.

Sleva 400 $ | Letecká a 12denní prohlídka kouzelného Mexika s průvodcem

All-Inclusive resort Wyndham Alltra Cancun

2 za 1 Business Class Air s Scenic Eclipse

Sleva až 59 % min. 3 Nts | Karibik All-Inclusive

Výprodej plavby celebrit! 20% sleva, balíček nápojů a další

38′ Luxusní trenér Newmar Diesel

42′ Coachmen RV Chaparral 373MBRB

7-Nt Caribbean – Wonder of the Seas s kreditem na loď 75 $

Ušetřete až 45 %, bezplatné upgrady na Club Med Resorts!

25′ Coachmen RV Spirit Ultra Lite 2253RB

21′ 2021 Winnebago Solis 59PX

Letecká doprava a plavby po Evropě od 6 do 11 Nt 2022 se slevou až 20 %.

Ušetřete až 10 % při včasné rezervaci plaveb Virgin Voyages!

A nikdy nezmeškejte jedinou cestovní nabídku!

Pošleme vám náš newsletter s cestovními destinacemi, nabídkami a dalšími!

Brzy se můžete těšit na naše zpravodaje ve vaší schránce.

Vyplňte prosím zvýrazněná pole a pokračujte kliknutím na „Porovnat ceny“.

Příjemný interiér Airbnb

Doporučujeme

Leave a Comment