14 nejlepších Airbnb v Utahu pro rok 2021 (s fotografiemi)

Náš průzkum je redakčně nezávislý, ale za nákupy uskutečněné prostřednictvím našich odkazů můžeme získat provizi.

Díky neuvěřitelně rozmanitým turistickým destinacím neexistuje žádný jiný stát jako Utah. Poušť a červené skály dominují jihu, ale zamiřte trochu na sever a najděte zvlněné hory se skrytými jezery, která se pohybují v různých odstínech drahokamů. Zažijte město, nechte se napumpovat zápasem NBA nebo se vydejte daleko do divočiny na kajak, rybaření, pěší turistiku nebo ještě více populární projíždění stezek ATV. Mezi vším tím vzrušením jsou šíleně skvělé pronájmy Airbnb, které jsou připravené a čekají.

Brzy se můžete těšit na naše zpravodaje ve vaší schránce.

Odpočiňte si v tradičním prostředí chaty s krásnými akcenty dlaždic metra v celkově povznášející paletě barev a zároveň si užívejte jedny z nejlepších výhledů v jižním Utahu. Ta veranda! Ikonická červená skála státu je vidět celé dny z toho nejúžasnějšího venkovního prostoru.

Monroe je zvláštní místo v Utahu, všude kolem jsou hory a majestátní horký pramen. Při pobytu na tomto okouzlujícím ranči se všemi těmi rustikálními prvky Utahu se posaďte přímo na vrchol velké hory. Ale možná se nebudete moci odtrhnout od horní paluby, která se nachází hned vedle loftu.

Překonejte houpající se visutý most, vyšplhejte po žebřících a pociťte spojení s přírodou při pobytu v domku na stromě. To však není žádná průměrná stromová struktura, která obsahuje spoustu luxusních zařízení, jako jsou lázně.

Vítejte v nádherném Monroe Peak Retreat, který je v zimě zavřený, ale je to nádherné místo, kam se dá uniknout během všech ostatních ročních období. Díky velkorysému prostoru a několika ložnicím je chata s výhledem na hory ideální pro rodinná setkání nebo jen pro jednoduchý útěk. Kuchyně s kamenem a dřevem je ohromující a působí jako krb na dřevo a nápadná vnější srubová konstrukce naplňuje místo plné útulných vibrací.

Provo je srdcem Utahu. Zde najdete spoustu nákupů, jídla a historie. Můžete dokonce vidět Donnyho Osmonda v Trader Joe檚. Zatímco vchod může být trochu složitější najít, tento loft se nachází v centru starého centra města Provo, v blízkosti opravdu úžasné asijské restaurace zvané Vegan Sun. Uvnitř je industriální a super trendy.

Dřevěné interiéry s živým okrajem, masivní obrazová okna a světlíky, které hledí ke hvězdám, můžeme to skutečně definovat jako dům na stromě? Ano! Je vysoko na obloze, s luxusní estetikou kabiny. Park City je ještě lepší.

Pojďte najít klid v poušti. S ničím víc, než co potřebujete, je malý dům na kolečkách tím nejlepším místem, kam uniknout. Balíček doplňuje malá kuchyňka, útulný prostor na spaní a spousta okolní přírody. Protože jste v Bobrovi, rozhodně se zastavte ve smetánce na zmrzlinu a tvaroh.

Pohledy zcela kradou show v této kabině a zastiňují již tak úžasné rysy. Kdybychom si mohli pronajmout verandu a odhodit spací pytel, udělali bychom to! Na podzim, v zimě nebo v létě jsou výhledy na nádrž neuvěřitelné. Ale ten kamenný krb by byl perfektní místo, kde se v noci zahřát.

Teplé, ambientní, současné vše, co se od loftového bytu očekává, najdete právě zde. Využijte polohu Salt Lake City a projděte se městem a poté na Antelope Island za památkami divoké zvěře. Vždy udržujte značný odstup a zůstaňte ve svém vozidle.

Ogden je přímo uprostřed tří velkolepých lyžařských středisek, z nichž všechna mají svou vlastní osobnost. Toto je ráj pro všechny lyžaře, od drsného zapadákova, prostředí špičkových chat až po sjezdovky vhodné pro rodiny. Prozkoumejte historické centrum města, vezměte si to nejlepší veganské jídlo z Cuppa a zachumlejte se v této dokonale malé, náladové půjčovně.

Byli jsme prodáni v chatě 渉obbit? Zastrčený v zahradě hostitele je okolí naprosto pohádkové. Uvnitř najdete zaoblenou strukturu a samozřejmě kruhové dveře. Cedar City je úhledná oblast Utahu s centrem se skvělým jídlem a blízkostí lyžování.

Zcela nové, tyto modernistické domy na stromech leží uprostřed úchvatné krajiny poblíž národního parku Zion. Elegantní a přesto domácká estetika dotváří vzhled, takže je ideální pro dokonalou rodinnou dovolenou. Dívejte se v noci na jasnou hvězdnou oblohu a připravte se na pořádné dobrodružství.

Když má stodola během Vánoc rozkošný rustikální škraloup a na přední straně věnec, je těžké nenechat se vtáhnout dovnitř. Ale byli jsme rádi, že jsme byli vtaženi do této, protože interiér má moderní design a přitom zůstává věrný těm kořeny stodoly.

Brian Head je jedním z nejlépe střežených lyžařských tajemství v celém Utahu. No, možná to není tak velké tajemství, ale rozhodně je to příjemně nenápadné. Přibližte se z kopce snowtubingu, užijte si pohodlné lanovky přímo z parkoviště a pak se vraťte do tohoto útulného studia ideálního pro páry.

Získejte naše nejnovější rady a nabídky do vaší e-mailové schránky!

Posíláme vám náš newsletter s cestovními destinacemi, nabídkami a dalšími!

Ušetřete až 2 000 $ na letenkách

A nikdy nezmeškejte jedinou cestovní nabídku!

Pošleme vám náš newsletter s cestovními destinacemi, nabídkami a dalšími!

Brzy se můžete těšit na naše zpravodaje ve vaší schránce.

Vyplňte prosím zvýrazněná pole a pokračujte kliknutím na „Porovnat ceny“.

Příjemný interiér Airbnb

Doporučujeme

Leave a Comment