15 nejlepších obchodních hotelů v Atlantě, GA pro rok 2021 (s fotografiemi)

Náš průzkum je redakčně nezávislý, ale za nákupy uskutečněné prostřednictvím našich odkazů můžeme získat provizi.

Město Atlanta se ukázalo jako jedno z nejlepších míst pro podnikání v USA, ať už to znamená přestěhovat vaši společnost sem, spustit nový startup nebo pořádat konference s lidmi z celého světa. Proto se mnoho profesionálů ocitne ve městě na jednání a akce po celý rok a potřebují ubytování v nejvýhodnějších místních čtvrtích města. Naštěstí existuje mnoho hotelů v Atlantě, které se starají o pracovní cestující, včetně těchto nejlepších business hotelů v Atlantě.

Brzy se můžete těšit na naše zpravodaje ve vaší schránce.

Tento hotel v centru Atlanty nabízí ze svých pokojů a apartmá skvělý výhled na panorama a Centennial Olympic Park. Omni Atlanta Hotel at CNN Center se nachází v blízkosti stadionu Mercedes-Benz a je propojený se Světovým kongresovým centrem v Georgii a arénou State Farm. K dispozici jsou prostorné pokoje pro hosty a 120 000 čtverečních stop celkové zasedací plochy, přičemž největší zasedací místnost má velikost 19 864 čtverečních stop. Je to AAA Four Diamond Convention Hotel, který se nachází pouhých 12 mil od letiště a sdílí svůj průvodce setkáními a akcemi a banketové menu online pro obchodní hosty. V každém pokoji pro hosty jsou pracovní stanice, dva dvoulinkové telefony a Wi-Fi internetová služba. Na místě je k dispozici několik možností stravování a také pokojová služba.

Když zůstanete v Atlanta Airport Marriott Gateway na svou služební cestu, budete jen dvě minuty od letiště přes SkyTrain a budete propojeni s mezinárodním kongresovým centrem v Georgii chodníkem. Hotel má 12 místností pro pořádání akcí, 21 odpočinkových místností a 21 984 čtverečních stop celkové plochy pro pořádání akcí. Nabízí také nástroje pro rezervaci účastníků a pomoc při správě událostí. Nabízené obchodní služby zahrnují kopírovací a faxové služby, obchodní centrum s kompletními službami a noční doručení a vyzvednutí. Pokoje pro hosty mají pracovní stůl a ergonomické židle. Mezitím je na místě krytý bazén se slanou vodou, fitness centrum a restaurace.

Tento hotel značky Marriott se nachází ve čtvrti Buckhead v Atlantě a nabízí moderní prostory pro jednání a akce pro obchodní cestující. Zde najdete 10 místností pro pořádání akcí a 27 810 čtverečních stop prostoru pro jednání. Mezi další nabízené obchodní služby patří sekretářské služby, faxové služby a kompletní business centrum. Obchodní hosté ocení odpolední čaj v Astor Court a bazén ve stylu resortu. Na místě jsou také lázně, které vám pomohou uvolnit se a relaxovat po dlouhých dnech jednání.

Waldorf Astoria Atlanta Buckhead, špičkový hotel v Atlantě s krytým bazénem, ​​se nachází v oblasti Buckhead. Tento hotel má několik restaurací, luxusní lázně, soukromé zahrady a spoustu jižanského kouzla. Pro vaše firemní jednání a akce nabízí zasedací místnost, konferenční místnosti, audio/vizuální techniku, bezplatné Wi-Fi a taneční sál až pro 200 hostů. Abyste zůstali zdraví a relaxovali, objednejte si proceduru v lázních nebo si zacvičte v 24hodinovém fitness centru. Najíst se můžete v Caf茅 & Bar a od čtvrtka do soboty se podává odpolední čaj.

Pro vaši další pracovní cestu, která vás zavede na jihovýchod, si také můžete zarezervovat pokoj v hotelu Staybridge Suites Atlanta Airport. Jedná se o hotel v oblasti letiště jižně od Atlanty a několik minut od vašeho odletu. Když zde zůstanete, budete také blízko mnoha dalším městským atrakcím. Mezi výhody pobytu v hotelu Staybridge Suites Atlanta Airport patří bezplatná snídaně formou bufetu, pokoje s plně vybavenou kuchyní, vlastní fitness centrum, bezplatné standardní Wi-Fi a samoobslužná prádelna. Obchodní cestující mohou využít hotelové business centrum, pracovní stoly na pokoji, služby kopírování/skenování/tisku a kancelářské potřeby dostupné na vyžádání.

Když zůstanete v Hilton Garden Inn Atlanta Downtown pracovně, budete v docházkové vzdálenosti od akvária, State Farm Arena a dalších hlavních atrakcí v Atlantě. Na místě je obchodní centrum s tiskem, faxem a dalšími službami. K dispozici je také 15 zasedacích místností s celkovou plochou 9 673 čtverečních stop. Relaxujte a odpočívejte u venkovního střešního bazénu v 7. patře a využijte bezplatné Wi-Fi. Hostům je k dispozici pokojová služba, vlastní restaurace a fitness centrum.

Pokud vaše pracovní cesta bude vyžadovat, abyste byli v Atlantě déle než jen jednu nebo dvě noci, zvažte rezervaci pokoje v Hyatt House Atlanta Cobb Galleria. Tento hotel ve stylu prodlouženého pobytu poblíž parku SunTrust má apartmá se soukromými ložnicemi, několika koupelnami, obývacími prostory a pohovkami na spaní. Hotelové výhody zahrnují snídani zdarma, vlastní restauraci, fitness centrum a bazén. Nabízí obchodní služby a konferenční prostory, stejně jako pracovní stoly a plně vybavené kuchyně v pokojích. V obchodním centru jsou k dispozici bezplatné veřejné počítače a také vzdálený tisk pro vyzvednutí dokumentů.

Four Seasons Hotel Atlanta je hotel v centru Atlanty, který se nachází v blízkosti High Museum of Art a Piedmont Park. Je to asi 25 minut od letiště a oblíbený prostor pro akce. Celková plocha pro pořádání akcí je 17 436 čtverečních stop pro setkání a nasycení skupiny 150 osob. Mezitím je zde 24hodinové business centrum, autoservis, 24hodinové stravování na pokoji a bezplatné standardní Wi-Fi. Vezměte si koktejly a malé talíře v baru Margot nebo si vychutnejte snídani v Park 75 a začněte svůj den. Na místě jsou také klidné lázně, které vám pomohou odpočinout si.

Chcete-li být na pracovní cestě blízko letiště, je Hilton Atlanta Airport dobrou volbou. Hotel je jen dvě míle od letiště a nabízí bezplatnou kyvadlovou dopravu na terminál a na stanici lehké železnice. Jste také jen tři míle od mezinárodního kongresového centra v Georgii a máte odtud přístup do bezplatného obchodního centra. Tento hotel nabízí vnitřní a venkovní bazény, půjčovnu aut Hertz na místě a 34 000 čtverečních stop všestranného prostoru pro akce. Celkem má 28 zasedacích místností, tři zasedací místnosti, dva taneční sály a amfiteátr.

AC Hotel Atlanta Downtown je moderní hotel v Atlantě, který se nachází v blízkosti stadionu Mercedes-Benz a nabízí dobře osvětlené pracovní stanice v prostorných pokojích. Obchodní cestující mohou využít 1 470 čtverečních stop prostoru pro pořádání akcí se třemi místnostmi pro pořádání akcí a dvěma oddělenými místnostmi. Podává se snídaně formou bufetu, zatímco AC Lounge nabízí malé talíře a řemeslné nápoje. Když nepracujete, podívejte se na venkovní bazén a fitness centrum s kardio vybavením a činkami.

Renaissance Atlanta Airport Gateway Hotel má skvělou polohu jen dvě minuty od letiště. K dispozici je bezplatný 24hodinový ATL SkyTrain, který vás dopraví na váš let. Tento College Park hotel má šest zasedacích místností a 5 961 čtverečních stop celkové zasedací plochy. Nabízené obchodní služby zahrnují fax, síťový tisk a noční doručení a vyzvednutí. Mezi další výhody pobytu zde patří 24hodinová pokojová služba, čistírna s obsluhou a jižní stůl a bar Hickory & Hazel, který je otevřen na místě pro všechna jídla.

Glenn Hotel Autograph Collection je historický hotel, ke kterému dojdete pěšky od CNN Center a State Farm Arena. Je to dobré místo pro pořádání setkání a retreatů, protože na místě je 1 510 čtverečních stop funkčního prostoru s kabelovým a bezdrátovým internetem. Nabídka obchodních služeb zahrnuje kopírování, faxování, messenger, tisk, noční doručení/vyzvednutí a poštovní/balíkové služby. Hotel má vlastní fitness centrum a úžasný střešní bar, který se tyčí nad čtvrtí Centennial Park District. Mezi možnosti stravování na místě patří Glenn檚 Kitchen pro jižní komfortní jídlo a kontinentální snídaně.

JW Marriott Atlanta Buckhead je luxusní varianta s vynikající polohou Buckhead připojenou k Lenox Square Mall. Je zde 21 místností pro pořádání akcí, 19 oddělených místností a 28 610 čtverečních stop celkového prostoru pro akce. Hosté na služební cestě mohou využít hotelové business centrum s personálem, které nabízí notáře, kurýrní služby a další. Hotel má krytý bazén, vířivku, fitness centrum, vlastní restauraci a možnosti snídaní.

Ubytujte se v Hampton Inn & Suites Atlanta Galleria se snadným přístupem k I-285 a Cobb Galleria Center. Hotel nabízí denně zdarma teplou snídani, stejně jako bezplatné Wi-Fi, krytý bazén a fitness centrum. Je zde zasedací místnost, stejně jako 1100 čtverečních stop celkové plochy pro pořádání akcí a sbírka útulných pokojů pro hosty.

La Quinta Inn & Suites Atlanta Airport North je skvělou volbou pro obchodní cestující. Zde získáte bezplatnou dopravu na letiště, snídani zdarma, bezplatné Wi-Fi, bazén a posilovnu. Na místě je business centrum, prádelna a úklidové služby ve stejný den. Když zde zůstanete, budete mít snadný přístup do Georgia World Congress Center a ústředí Home Depot, UPS a Coca-Cola.

Získejte naše nejnovější rady a nabídky do vaší schránky!

Posíláme vám náš newsletter s cestovními destinacemi, nabídkami a dalšími!

Letecký a 25denní výlet do Ekvádoru, Peru a Kolumbie

Letecká a 16denní prohlídka Indie

Extra sleva až 500 $ | Letecká doprava a 15denní Kostarika + Peru

Letecká a 9denní prohlídka Egypta s plavbou po Nilu | Ušetřete 26 %

Sleva 400 $ | Letecká a 12denní prohlídka Dubaje a Malediv 2022

Letecký a 11denní výlet do Peru

11-Nt Aljaška Cruisetour s kreditem až 750 $ na loď

Sleva 200 $ s kódem VIP200 | 5denní vše vč. pro 4člennou rodinu

Letecký a 10denní zájezd do Itálie | Ušetřete 43 %

12-Nt British Isles 2022 Plavba po Royal Caribbean

Časově omezený | Až 20% sleva na cesty vzduchem 2022

Letecký a 14denní zájezd do Argentiny a Brazílie | Ušetřete 49 %

Ušetřete 45 % | Letecký a 9denní zájezd do Irska

Letecký a 29denní výlet do Afriky s plavbou po Nilu | Ušetřete 38 %

A nikdy nezmeškejte jedinou cestovní nabídku!

Pošleme vám náš newsletter s cestovními destinacemi, nabídkami a dalšími!

Brzy se můžete těšit na naše zpravodaje ve vaší schránce.

Vyplňte prosím zvýrazněná pole a pokračujte kliknutím na „Porovnat ceny“.

Příjemný interiér Airbnb

Doporučujeme

Leave a Comment