15 nejlepších pronájmů malého domu v Arizoně na rok 2021 (s fotografiemi)

Náš průzkum je redakčně nezávislý, ale za nákupy uskutečněné prostřednictvím našich odkazů můžeme získat provizi.

Životní styl v malých domech je na mnoha místech po celém světě populárnější než kdy dříve, což znamená, že máte možnost si ho vyzkoušet, kdykoli budete cestovat. Například v celém státě Arizona je spousta malých domů, což je zábavná možnost pro glamping, zatímco se díváte na poušť, lesy a zajímavá města. Od svérázných měst duchů po úžasné přírodní zázraky – v Arizoně je tolik věcí, které můžete dělat. Abychom vám pomohli při další cestě na jihozápad, zde jsou nejlepší pronájmy malých domů na dovolenou v Arizoně.

Brzy se můžete těšit na naše zpravodaje ve vaší schránce.

Populární oblast Sedona v Arizoně je ještě zábavnější navštívit, když zůstanete v malém domě. Tato glamping chata ubytuje dva lidi a je na společném pozemku. Je to vedle domu se třemi lůžky a dvěma koupelnami. Tento malý dům nabízí manželskou postel velikosti Queen, Wi-Fi, klimatizaci a úžasnou polohu s úchvatným výhledem. Koupelna je společná s další malou chatkou na pozemku a za obytným prostorem. Je to v rezidenční čtvrti Mountainside a poblíž jsou turistické stezky.

Milujeme tento barevný malý dům, který je ve venkovské komunitě na úpatí hory. Má Wi-Fi a má skvělou polohu pro pěší turistiku v nedalekých parcích. Sion je asi hodinu daleko a severní okraj Grand Canyonu je asi dvě hodiny daleko. Tarzan檚 Hideaway nabízí malou kuchyň a podkroví v patře. V 淔airy House je soukromá terasa, houpací sítě, ohniště, gril a stůl, což je perfektní místo pro pozorování hvězd. Je zde také skleník, kde si můžete nasbírat sezónní produkty.

Je zábavné navštívit oblast Tucson a zůstat v malém domě, jako je tento, pro jedinečný zážitek. Tento zářivě žlutý dům se nachází ve venkovském východním Tucsonu v údolí Tanque Verde. Máte skvělý výhled na poušť a hory a jste do pěti minut od stezek. Dům je vybaven kuchyňským koutem, manželskou postelí velikosti Queen, koupelnou se sprchovým koutem, topením a klimatizací. Nachází se na 3,3 akru půdy, kterou můžete prozkoumat, když zde zůstanete. Na týdenní a měsíční pobyty jsou slevy. Domácí mazlíčci jsou zde povoleni.

Jeden nebo dva lidé mohou zůstat v tomto rozkošném malém domě, který má jednu ložnici a jednu vanu. Je to útulný prostor v odlehlém arroyo, které se nachází v blízkosti horského puebla Patagonie v Arizoně. Máte zde veškeré pohodlí domova a snadný přístup do přírody. V ložnici uvnitř je dvoulůžko. V interiéru je dále kuchyň, klimatizace, Wi-Fi a TV. Venkovní prostor má dvorek, který si můžete užít, stejně jako ohniště a terasu. Hosté si užijí tento jedinečný zážitek v malém prostoru, který má stezky spojené s budovou.

Nachází se na rančové silnici jen pár mil severně od Tombstone, Arizona, najdete Tombstone Silver Nickel Cabin, což je malý dům, kde se mohou ubytovat až čtyři lidé. Jedná se o plně zařízený prostor studia s manželskou postelí velikosti Queen, futonem velikosti Queen, plně vybavenou kuchyní, koupelnou se sprchovým koutem, klimatizací a elektrickým topením. Malý dům také nabízí pokrytí mobilním telefonem, Wi-Fi a TV. Tady budete na pěti soukromých akrech pouště, kde budete klidný pobyt. Jedná se o půjčovnu přátelskou k domácím mazlíčkům, která neúčtuje žádné poplatky za domácí mazlíčky, ale pouze vyzvedne po vašem mazlíčkovi. Mezi aktivity v Tombstone patří objevování historických míst, horolezectví a cyklistika.

Další skvělou možností Tucsonu, pokud se zajímáte o životní styl malého domu, je pronájem Airbnb. Jedná se o vysoce hodnocený prázdninový pronájem s jednou ložnicí a jednou koupelnou pro dvě osoby. V domě je kuchyň, prádelna, manželská postel a krytá terasa. K dispozici je zde společný bazén a vířivka a také venkovní hry, které jsou sdíleny s ostatními nájemními domy na pozemku. Dalšími výhodami pobytu zde jsou TV, klimatizace a topení. Když zde zůstanete rekreačně, budete blízko arizonských státních parků i národních parků.

Pro svůj pobyt ve Flagstaffu zvažte tento malý dům až pro čtyři osoby. Má dvě ložnice a jednu koupelnu se spoustou pěší turistiky a divoké zvěře v okolí. Rezervujte si tento malý dům pro venkovské dobrodružství mimo síť. Je to asi 25 minut severně od Flagstaffu, takže si můžete užívat všechen čerstvý horský vzduch v nadmořské výšce 8 300 stop. Dům je solární a má teplou vodu, plně vybavenou kuchyň, koupelnu a jídelní kout. Venkovní prostor má jídelní kout a houpačku. Je to soukromé a klidné místo k pobytu, protože se nachází na soukromé louce o rozloze 40 akrů. Pro rodiny je zde k dispozici i dětská postýlka.

Tato nemovitost je k dispozici k pronájmu na Vrbo a ubytuje čtyři osoby a má dvě ložnice a dvě koupelny. Hostující casita si lze také pronajmout za příplatek. Zde budete mít blízko k pěší turistice, cyklistice a jízdě na koni v horách. Jedná se o pozemek vhodný pro psy s oploceným areálem a za domácí mazlíčky se platí poplatek. Venku je gril na dřevěné uhlí a ohniště.

Zde je chata o rozloze 380 čtverečních stop k pronájmu na Vrbo, která spí dva lidé v Arizoně. Je to 10 minut od Rooseveltova jezera a na téměř akru půdy. Domov může fungovat i pro dva dospělé a dvě malé děti, protože pohovka se rozloží na dvoulůžko. S tímto pronájmem máte plnou koupelnu a pračky. Basové rybáři a sportovci si tento malý dům pronajímají kvůli poloze.

Bright Spot je malý dům/podkrovní studio, které bylo kompletně zrekonstruováno. Funguje dobře pro dvě osoby a má manželskou postel, velkou terasu s výhledem na Tombstone Canyon a malou kuchyň. V domě je také Wi-Fi a vyhrazené parkoviště. Je to skvělé místo, kde můžete prozkoumat oblast Bisbee, protože se cítí soukromá, ale přesto ne příliš odlehlá. Je to v klidné rezidenční čtvrti na konci uličky.

Když si zarezervujete tento malý dům na Airbnb, můžete zůstat na 40 akrech klidné půdy. Je to v severní Arizoně poblíž Grand Canyonu a je to příjemné místo k pobytu po pěší turistice a návštěvě místních atrakcí. Malý dům má Wi-Fi a v interiéru je kuchyň, podkrovní ložnice a solární energie. Hosté zde mohou také využít krytou terasu a plynový gril. Je to skvělé místo pro dvě osoby a v ložnici je manželská postel.

Toto místo pro únik z Grand Canyonu má rozlohu 168 čtverečních stop a je zasazeno mezi stromy. Je to roztomilý malý dům pro zážitek z glampingu mimo síť a je 35 minut od jižního okraje Grand Canyonu. Na více než 30 akrech půdy vám poskytne soukromé a odlehlé prostředí. Dům běží na 100 procent solární energie a tekoucí voda je od listopadu do dubna vypnutá. Nicméně, tam je lázeňský dům s okamžitým ohřívačem teplé vody sprchou, kterou můžete během této doby používat.

Prozkoumejte národní les Coconino a další jedinečné věci, které můžete dělat ve Flagstaffu s tímto malým domem jako svou domovskou základnou pro velké dobrodružství. Ubytuje čtyři osoby a má rozlohu 360 čtverečních stop. Chata k pronájmu Vrbo je vhodná pro psy a nachází se pouhých 10 minut od historického centra města Flagstaff. Budete v rustikálním, malém prostoru uvnitř a budete mít finskou sudovou mokrou/suchou saunu, podkovy, gril na grilování a tři bezplatná horská kola k použití venku. Přijďte se sem ponořit a odpojit, protože zde není kabelová televize ani internet. Existuje však příjem mobilních telefonů. Dobře vychovaní psi jsou zde vítáni.

Tento malý dům o rozloze 360 ​​čtverečních stop je k dispozici na Vrbo a spí čtyři lidé. Má jednu ložnici, dvě postele a plnou vanu. Je to jedinečná kajuta s manželskou postelí velikosti Queen, TV, kuchyní a zadní terasou. Jednopodlažní dům má také bezplatné Wi-Fi. Prostor je ideální pro pár nebo malou rodinu, protože v okolí je spousta možností venkovní rekreace, stejně jako místní muzea a atrakce.

Historické přívěsy mohou také sloužit jako malé domky, zvláště když jsou samy o sobě cílem, stejně jako zastávkou. Tento pronájem přívěsu je k dispozici na Airbnb a je dodáván s bezplatnou snídaní od hostitelské hobby farmy. Na tomto pětiakrovém ranči je na místě také další přívěs. Hostitel bydlí hned pod kopcem a na místě žijí kozy a slepice. Když zde zůstanete, budete jen dvě míle od obchodů a restaurací, ale zároveň se budete cítit jako na venkově. Sedona, Grand Canyon a Oak Creek Canyon odtud mohou podnikat zábavné jednodenní výlety.

Získejte naše nejnovější rady a nabídky do vaší schránky!

Posíláme vám náš newsletter s cestovními destinacemi, nabídkami a dalšími!

17′ Forest River RV Rockwood Geo Pro 17RK

Sandals Resorts | Sleva až 65 % a kredit až 1 000 $

Ušetřete až 45 %, bezplatné upgrady na Club Med Resorts!

20% sleva na plavby celebrit s kreditem na loď až 950 $

All Inclusive Regent Cruise Sale! Bonus až 1 200 $

Wyndham Alltra | All-New All-Inclusive Mexico Resorts

24′ Winnebago Vita 24P

All-inclusive resort Wyndham Alltra Playa del Carmen

21′ 2021 Winnebago Solis 59PX

All-Inclusive resort Wyndham Alltra Cancun

2 za 1 Business Class Air s Scenic Eclipse

Výprodej Royal Caribbean Nízké sazby a okamžité úspory!

Ceny 2 za 1 Oceánie + balíček nápojů a další!

25′ Coachmen RV Spirit Ultra Lite 2253RB

7-Nt Caribbean – Wonder of the Seas s kreditem na loď 75 $

A nikdy nezmeškejte jedinou cestovní nabídku!

Pošleme vám náš newsletter s cestovními destinacemi, nabídkami a dalšími!

Brzy se můžete těšit na naše zpravodaje ve vaší schránce.

Vyplňte prosím zvýrazněná pole a pokračujte kliknutím na „Porovnat ceny“.

Příjemný interiér Airbnb

Doporučujeme

Leave a Comment