20+ nejpohodovějších amerických hotelů a resortů pro rok 2021 (s fotografiemi)

Náš průzkum je redakčně nezávislý, ale za nákupy uskutečněné prostřednictvím našich odkazů můžeme získat provizi.

Téměř každý z nás právě teď potřebuje blažený únik. Místo, kde se rozplyne stres a vy si můžete užít trochu lázeňského hýčkání spolu s malebnou přírodou a možná i venkovním dobrodružstvím. Ale kde to najdete? Všechny tyto hotely a resorty jsou v USA a nabízejí perfektní příležitost pro relaxaci a mnoho dalšího.

Brzy se můžete těšit na naše zpravodaje ve vaší schránce.

Canyon Ranch, jedno z nejlepších lázeňských středisek v USA, je již více než 40 let vyhlášeným místem pro uklidnění mysli, těla a duše, zejména mezi celebritami. Mnozí sem přicházejí, aby se zúčastnili programů, které vás naučí, jak zvládat stres, objevit nejlepší způsob, jak dosáhnout fitness cílů a jak se správně stravovat, mezi dlouhým seznamem dalších možností. Zahrnuje osobní trénink, metafyzické služby, příležitosti pro venkovní sporty a další. K dispozici jsou také dekadentní lázně pro masáže, ošetření pleti a služby salonu.

Mohonk Mountain House, oblíbený hotel v Upstate New York, je jen 150 mil od New Yorku a poskytuje ideální místo pro Newyorčany a každého, kdo si chce odpočinout. Má atmosféru evropského letoviska s viktoriánskou výzdobou, spolu s oceněnými lázněmi, eukalyptovou parní lázní a denním programem aktivit, jako je malování sklenic na víno.

Tento luxusní lázeňský resort se nachází ve Willamette Valley, oregonské vinařské zemi, jen kousek od Portlandu a poskytuje ideální únik z městského života, zasazený mezi svěží zahrady, rozlehlé trávníky a sedm akrů vinné révy Pinot Noir a Pinot Gris. Lázně v Allison Inn & Spa začleňují do svých procedur místní ingredience, jako je víno, růže, bobule a med, zatímco pokoje mají plynové krby, velké ponorné vany, vlhké bary a arkýřová sedadla s výhledem do údolí. V restauraci rezortu se podávají vynikající jídla z farmy až na stůl a přibližně 50 rozlévaných vín.

Pro relaxaci, zábavu a jižanské kouzlo je The Cloister at Sea Island ideální. Nabízí přístup na pláž a také aktivity, jako je jízda na kajaku, pozorování ptáků a jízda na koni na písku. Zahrnuje krásný bazén, luxusní lázně a několik restaurací. Okázalé pokoje mají koupelny s vanou a k dispozici jsou také vily na pobřeží.

Enchantment Resort, obklopený slavnými červenými skalami Sedona, jen kousek autem od města, je skutečně okouzlující, často označovaný jako „kousek nebe“. Špičkový lázeňský resort v Arizoně se může pochlubit okázalými lázněmi, golfovým hřištěm, vnitřními a venkovními bazény, turistickými stezkami a mnoha možnostmi stravování. Pokoje mají výhled na červenou skálu, s nejvyššími kategoriemi včetně kuchyní, krbů, vířivek nebo dokonce soukromých bazénů.

Hledáte romantický útěk? Hallmark Resort je jedním z nejlepších středisek pro páry v USA, perfektním místem k relaxaci a jen tak nasát scenérii. Nachází se podél jednoho z nejkrásnějších úseků pobřeží v severním Oregonu s výhledem na ikonickou skálu Haystack Rock. Užijte si klidné procházky po písku jen pár kroků od vašich dveří, pozorujte barevné západy slunce a od poloviny prosince do ledna nebo konce března do června migrujte velryby šedé. Pokoje mají balkon, plynové krby a vířivku pro dvě osoby.

Dunton Hot Springs nabízí velkolepé prostředí s pohořím San Juan v pozadí. Nachází se v nádherně zrekonstruovaném městě duchů s vlastními horkými prameny v jihozápadním Coloradu a je to ideální místo, kde můžete zapomenout na „skutečný svět“. Prstenec historických srubů se proměnil v luxusní útočiště a zařízení, která zahrnují lázně a salon.

Travaasa Hana, často jmenovaná mezi nejlepšími světovými odlehlými středisky, má výhled na zátoku Hana Bay na odlehlém úseku pobřeží na Maui. Stres se zde rozplyne díky kombinaci úchvatné scenérie, výjimečných služeb, vyhlášených lázní a pokojů s budíkem nebo TV, které poskytují naprostý klid.

Blackberry Farm na úpatí Smoky Mountains není obyčejná farma, ale spíše 5hvězdičkový resort. Často se řadí mezi nejlepší v celé zemi, působí jako venkovské B&B, ale s působivým seznamem vybavení. Užijte si luxusní lázně, soukromé lekce jógy, projížďky kočárem a bio haute cuisine. K dispozici je široká škála ubytování, od pokojů a apartmánů s krbem až po chaty a domy se 3 až 5 ložnicemi.

Na vrcholu útesů s výhledem na Pacifik na pobřeží střední Kalifornie by bylo téměř nemožné cítit se v Post Ranch Inn ve stresu. Jeden z nejlepších plážových hotelů v Kalifornii, zahrnuje kurzy jógy, meditace a pozorování hvězd v sazbách a nabízí také rozmazlující lázně, bazény na vrcholu útesu a stolování s výhledem na oceán. Pokud si zarezervujete Pacific Suite, budete si užívat výhledy z každé vyhlídky, včetně okna od podlahy až ke stropu, které se otevírá, abyste si mohli užívat čerstvý slaný mořský vzduch.

Luxusní pouštní oáza, která přitahuje mnoho VIP a celebrit, má každé apartmá v hotelu Amangiri s úžasným výhledem na okolní krajinu spolu s venkovním salonkem s krbem. Některé mají vlastní bazén. Můžete si užít wellness procedury v lázních venku spolu s aktivitami, jako je jízda horkovzdušným balónem, jízda na kajaku a jízda na koni.

Okouzlující Camden Harbour Inn je již dlouho místem, kde se můžete dostat pryč z města a užít si čerstvý mořský vzduch spolu s výhledem na hory, což je mezník zde již od roku 1874. Budete blízko pláže a malebného centra Camdenu a rezervací Royal Dutch Suite, budete mít vlastní jacuzzi, saunu, plně zásobený mini bar, krb a iPad.

Chanler at Cliff Walk v evropském stylu nabízí krásný výhled na oceán v elegantním sídle z 19. století, které je jen 3 minuty chůze od pláže a míli od The Breakers, nejslavnějšího ze sídel v Newportu. Pokoje mají různá tématam koloniální do viktoriánské a Ludvíka XIV., z nichž všechny zahrnují TV s plochou obrazovkou, DVD přehrávače a bezplatné Wi-Fi. Většina má krby a koupelny s vyhřívanou podlahou. Na místě jsou vynikající možnosti stravování a relaxovat můžete také u venkovního ohniště.

Auberge du Soleil se inspirovalo jihem Francie a je často uváděno mezi top letoviska země. Umístí vás v srdci vinařské země mezi 33 akry dubů a olivovníků, s přístupem do vyhlášené restaurace, bistra a baru. K dispozici jsou úžasné lázně, venkovní bazén, a pokud hledáte trochu romantiky s relaxací, najdete zde také možnosti, jako jsou venkovní koupele při svíčkách pro dva, masáže pro páry a sekt s dezertem pod hvězdami .

V Lake Placid Lodge můžete po příchodu nechat svůj telefon, notebook a další elektronické přístroje na recepci a ponořit se do naprostého klidu, ať už si vyberete soukromý pokoj nebo kajutu s ručně postavenou postelí a kamenným krbem. Jsou zde možnosti pro plavbu na člunu, pěší turistiku a další aktivity, spolu s lehátky Adirondack u jezera, kde můžete sledovat, jak slunce zapadá nad vodou.

River’s End sedí na vrcholu útesu s výhledem na ruskou řeku, kde se setkává s Pacifikem v malém pobřežním městečku Jenner, asi dvě hodiny severně od San Francisca. Nabízí kajuty pouze pro dospělé bez Wi-Fi nebo mobilních služeb. Místo zírání na obrazovku se můžete dívat na úchvatný výhled ze své soukromé paluby nebo se uvelebit u tepla svého krbu. Jen kousek od ústí řeky sledujte mnoho tuleňů pacifických a jejich mláďata, nebo ještě lépe pádlujte na kajaku, zvláště v období štěňat tuleňů, kdy by mláďata mohla plavat přímo vedle vás.

Triple Creek je resortový ranč pouze pro dospělé, který se nachází v pohoří Bitterroot v Montaně a poskytuje luxusní útěk v divočině s ubytováním ve 12 soukromých chatkách. Každý z nich má přístup do vířivky, kde se můžete namáčet pod hvězdami spolu s krbem na dřevo. Na tomto velkolepém ranči v divočině v Montaně je dlouhý seznam aktivit. V závislosti na ročním období si můžete užít jízdu na koni, pěší turistiku a golf v teplejších měsících a skijoring v zimě, klasický norský sport, kdy běžkaře táhne wrangler na jízdním koni.

Tato nemovitost se nachází na severním konci ostrova San Juan, snadno dosažitelná trajektem z Anacortes nebo krátkým letem hydroplánem ze Seattlu, a nabízí vše od historických hotelových pokojů až po moderní byty. Hotel de Haro je součástí resortu a nabízí pokoje plné pozoruhodných starožitností, včetně vany s drápy, kde si užíval namáčení herec John Wayne. Luxusní apartmá McMillin House a Quarryman Hall se mohou pochlubit vyhřívanými podlahami v koupelně, krby a panoramatickým výhledem na vodu ze soukromé verandy. Bez ohledu na to, kde se zde ubytujete, oceníte relaxační atmosféru, která vám umožní zpomalit na ostrovní čas a znovu se spojit s přírodou, třeba s trochou koupání v lese a času v místních lázních Afterglow.

Nejluxusnější středisko Aspenu, Little Nell, nabízí příležitosti k blažené relaxaci, počínaje snídaní do postele v luxusním pokoji s vyhřívanými mramorovými podlahami, napuštěnými vanami a plynovými krby. Užijte si masáž, po které následuje plavání a čas strávený jen tak lenošením u bazénu, nebo si udělejte piknik a užijte si túru s následnou klidnou jízdou na gondole. V zimním období můžete také využít přímý přístup na lyžích.

Four Seasons Resort and Residences je ideální pro ty, kteří chtějí kombinaci relaxace, outdoorového dobrodružství a pohádkové horské scenérie jako chata na lyžích i mimo ni s celoročními příležitostmi k rekreaci. Je obklopeno úchvatnými výhledy na pohoří Grand Teton a bohatou divokou zvěří a ze svého pokoje s výhledem na hory si můžete vychutnat velkolepé západy slunce nad horou Rendezvous. Let helikoptérou, uspořádaný jen pro vás, přináší šanci zahlédnout stáda losů, losů, bizonů, horských koz a možná i nepolapitelného medvěda grizzlyho shora. Poté si dopřejte uklidňující masáž v lázních nebo se ponořte do vyhřívaného bazénu.

Špičkový sedí na úpatí nejvyššího vrcholu Vermontu, Mount Mansfield, obklopený javory a borovicemi. Na podzim se můžete vydat na pěší stezky s úžasnými výhledy na krajinu posetou ohnivě červenou, zlatožlutou a zářivě oranžovými odstíny. Během zimy, kdy je skvělé lyžování, jsou mega-lázně o rozloze 30 000 čtverečních stop fantastické pro zklidnění bolavých svalů po náročném dni při hře, třeba se švédskou masáží. Nabízí se také vlastní energetické léčení a soukromé lekce jógy.

Stillpoint Lodge, ideální pro relaxaci v nedotčené aljašské divočině, se nachází na soukromém odlehlém poloostrově v Halibut Cove, 20 minut jízdy lodí z Homera přes záliv Kachemak. Hosté si mohou užít řízené meditace a jógu spolu s meditacemi v chůzi pro spojení s přírodou. Nabízí tichý meditační prostor s polštářovou podlahou a jemným osvětlením pro klid a pohodu, stejně jako úžasné příležitosti k pozorování divoké zvěře, jako jsou medvědi, velryby, tuleni a další.

Získejte naše nejnovější rady a nabídky do vaší e-mailové schránky!

Posíláme vám náš newsletter s cestovními destinacemi, nabídkami a dalšími!

Ušetřete až 2 000 $ na letenkách

A nikdy nezmeškejte jedinou cestovní nabídku!

Pošleme vám náš newsletter s cestovními destinacemi, nabídkami a dalšími!

Brzy se můžete těšit na naše zpravodaje ve vaší schránce.

Vyplňte prosím zvýrazněná pole a pokračujte kliknutím na „Porovnat ceny“.

Příjemný interiér Airbnb

Doporučujeme

Leave a Comment