4 nejlepší balíčky kulatých ikon, které musíte vyzkoušet

Stažení:Smazané soubory.zip

V případě, že nechcete smazat všechny bloatware/systémové aplikace (uvedené výše) z vašeho Galaxy Note 3 nebo skript Note 3 Cleaner nefungoval správně, můžete použít metodu popsanou níže. Abyste mohli tuto metodu používat, musíte mít rootované zařízení. Podle níže uvedených kroků budete moci odinstalovat pouze ty aplikace, které chcete odebrat jednotlivě.

Nainstalujte si aplikaci Průzkumník kořenových souborů z Obchodu Google Play. Osobně preferuji Kořenový prohlížeč:[googleplay url=漢ttps://play.google.com/store/apps/details?id=com.jrummy.root.browserfree漖Open Root Browser and navigate to system/app directory.Tap and hold the system app you want to delete and select the Delete option. Below is an example of removing My Magazine app from Note 3:When it prompts whether you want to delete the app or not, select Yes.You can repeat the same steps as many times as you wish to delete more apps.To delete more than one apps/files, select the Multi-Sel option from the bottom bar before marking multiple apps and then tap on the delete icon.

If you have root access on your Samsung Galaxy Note 3, you can easily and safely uninstall bloatware/system apps from your device using a root uninstaller app from the Google Play. A good thing about using this method is, it also creates a backup of the uninstalled apps so that you might restore them later if required.

If you do not have root access on your Galaxy Note 3 and you wish to get rid of bloat or system apps, you can easily do it. Here檚 how:

Open phone Settings> General> Application Manager.Swipe screen from right to left and go to All.Now select the app you want not to show in the app drawer and disable.Tap the Turn Off button.Done!All disabled apps go to Turned Off option and you can enable them anytime from there.disable android apps

There is yet another way of disabling system apps on your Galaxy Note 3. Just open the App Drawer, press and hold an app and drag it to Disable App option on the top bar.

disable bloat on Note 3

If you have question related to the topic in discussion or wish to share your experience, feel free to drop a comment. Cheers!

Read Next: Install Third-Party Apps as System Apps on Android

Deleted each piece of bloat individually with a Root-Friendly file explorer app and couldn檛 be any happier.

Thanks Rakesh!

Glad to know, James! Please follow us to stay updated with new tips and tricks. 馃檪

No functional problems after deleting AllShare and Chaton using Root Browser, but my phone keeps notifying me that these applications have stopped working. 淯nfortunately, com.samsung.nearbyserver [or something like that] přestal pracovat. Proč se telefon chová, jako by tyto soubory stále existovaly?

Ahoj, tvůj článek je skvělý, ale doporučuji Link2SD a zmrazit aplikace, spíše než je odstraňovat, jen abyste si to rozmysleli, nebo potřebujete nějakou funkci zpět. Link2SD je zdarma a je k dispozici na PlayStore a ANO, k tomu potřebujete mít root přístup.

Hmm, o té aplikaci vím a také jsem ji používal. Zmíním se o tom v článku.

Děkujeme za váš návrh.

Jsem právně slepý. Je pro mě snazší vidět aplikace s černým pozadím. Abych získal domácí typy aplikací, musím odstranit předinstalované aplikace. Můj telefon není rootnutý, takže vypnutí předinstalovaných aplikací mi bude fungovat? . Díky za váš čas.

Nejsem si jistý, zda metoda no-root bude fungovat na aktuální verzi firmwaru nebo ne. Pokud však rootnete svůj Note 3, můžete se určitě zbavit nadýmavých aplikací: https://www.droidviews.com/root-att-and-verizon-galaxy-s5-without-voiding-knox-warranty/

Bridget, můžete použít Apex Launcher (dostupný v obchodě Play, zdarma) nebo jiný launcher ke změně pozadí v zásuvce aplikací na černé, aby bylo lépe vidět. Taky to preferuji tímto způsobem. Také raději posouvám své aplikace svisle (ne na domovské obrazovce, ale v šuplíku). Umožňuje to i instalace jiného spouštěče, než který byl dodán s telefonem? poté, co to uděláte, můžete stále VYPNOUT nežádoucí aplikace výše uvedeným způsobem. K ničemu z toho není potřeba žádný root. Díky tomu budou aplikace snáze vidět a odstraní všechny věci, na které se nechcete dívat. Můžete také SKRYT aplikace, které nikdy nepoužíváte, takže se vám ani nezobrazí v šuplíku. Jsou stále tam, jen skryté. Zkuste to, myslím, že to je to, co hledáte.. Můžete si vybrat, KOLIK aplikací přes a dolů na displeji telefonu, můžete je zvětšit nebo zmenšit Opravdu by to pro vás bylo velmi užitečné. Veškeré toto přizpůsobení umožňují pouze telefony s Androidem. Apple by vám nedovolil udělat to tak, jak potřebujete pro vaše oči. Zkuste Apex Launcher.

jsem opravdu nový v myšlence odstraňování nadýmání a rád bych věděl, jaké aplikace bych měl odstranit pro lepší výkon, protože opravdu nevím, jaké aplikace můj telefon skutečně potřebuje, aby správně fungoval, chci se zbavit věcí, které nikdy nebudu používat, ale Nechci odstranit něco, co zničí telefon, když to zkouším poprvé, nějaké návrhy na ty nejbezpečnější k odstranění

Nejlepší způsob je podívat se na zásuvku aplikací v telefonu, označit ty, které nepotřebujete, použít kořenový prohlížeč, přejít na systém/aplikaci a přidat příponu .bak k aplikacím, které ve skutečnosti nechcete. V případě, že později budete mít pocit, že jste udělali chybu, můžete příponu .bak odstranit.

je tam vůbec dát cyanogenmod na to a stále jen s-note software? nebo alespoň smazat všechny aplikace, které nejsou s androidem a ponechat pouze s-note?

S-Note vyžaduje TW ROM, abyste jej mohli používat na CM. Pokud jde o odstranění skvrn, můžete to udělat.

takže musím mít touchwiz, abych mohl používat s-note? ale existuje způsob, jak odstranit všechny ostatní předinstalované aplikace, že?

Ano. Můžete použít kořenový prohlížeč nebo instalační programy aplikací uvedené výše.

Vyzkoušel jsem mnoho metod na non-root Note3 a aplikace se vždy obnoví po příštím restartu. Samsung by měl dát zákazníkovi větší kontrolu nad NAŠIMI produkty. Root jsem ještě nezkoušel, protože telefon je ještě v záruce. Ostatní telefony od samsungu, které jsem zkoušel rootnout, selhaly, ale nezlomily se.

Která vlastní romka je nejoblíbenější/nejspolehlivější?

Když se váš Samsung Galaxy Note 3 spustí, budete mít čistší zásuvku aplikací, ze které budou odstraněny všechny vybrané nadýmavé aplikace. V případě, že si všimnete nějaké chyby nebo zjistíte, že jste omylem smazali aplikaci, kterou jste měli odstranit, stáhněte si následující zip, který obsahuje všechny aplikace odstraněné skriptem Note 3 Cleaner, a nainstalujte jej zpět stejným způsobem jako výše:

Dnes jsem aktualizoval svá témata Jelly Bean Remix. Témata byla aktualizována, aby opravila některé chyby a optimalizována podle nejnovější MIUI ROM.

Téma Jelly Bean Remix 1.0 pro MIUI V4/JB [2 Versions] od Raakayshe (já)

Černošedé téma MIUI V4

The Dark Knight Returns v.2.3 Téma MIUI V4 (aktualizace)

Téma Samsung Galaxy S3 pro MIUI ICS/JB (aktualizace 27. října)

Pokud si nechcete nechat ujít aktualizace motivu MIUI, připojte se k nám na Facebooku, Twitteru, Google+ atd.

Asus Zenfone Max Pro M1 Android 10 Beta RollingNejlepší obrázek pro tapety na plochu motorola p50Ovladače USB pro Android

A co téma Sense 4?

Měj trpělivost, brácho. Brzy to udělám. Neustále pracujeme na aktualizaci témat jeden po druhém.

Chcete-li své zařízení Nokia spustit do režimu rychlého spouštění, musíte jej připojit k nabíječce nebo počítači pomocí kabelu USB, když je vypnuté.

Režim rychlého spuštěníVypněte zařízení. Připojte zařízení k nabíječce. Stiskněte a podržte ObjemDolů+ Napájení knoflík. Držte tlačítka stisknutá, dokud zařízení nezavibruje a uvidíte Režim stahování v levé horní části obrazovky. A Používá logo Android by měla být viditelná i uprostřed.Režim obnoveníVypněte zařízení a připojte jej k nabíječce. Když uvidíte indikátor nabíjení baterie, stiskněte a podržte tlačítkoZvýšit hlasitost + Napájení Jakmile se objeví logo Android, uvolněte klávesy. Na většině zařízení Nokia, jako je Nokia 8, Nokia 7, Nokia 5, 5.1, Nokia 6, 6.1 atd., byste již měli být v režimu obnovení. Na zařízeních, jako je Nokia 1, stiskněte a podržte tlačítko Napájení znovu tlačítko a stiskněte Objem Nahoru jednou tlačítko.

Níže uvedené kombinace tlačítek fungují pro všechny Zařízení Xiaomi z původního Xiaomi Redmi na Xiaomi Redmi Note 4, Redmi Note 5, Redmi Note 5 Pro, Redmi Note 6, Redmi Note 6 Pro a zařízení jako Xiaomi Mi A1, Mi A2, Xiaomi Mi5, Mi6, Mi8, Mi Mix, Mi Mix 2, Mi Mix 3 atd. To platí také pro všechny verze Mi Pad.

Režim rychlého spuštěníVypněte zařízení. Stiskněte a podržte ObjemDolů+ Napájení Jakmile uvidíte obrazovku rychlého spuštění, uvolněte tlačítka.Režim obnoveníKdyž je zařízení vypnuté, stiskněte a podržte Zvýšit hlasitost + Napájení Nyní byste měli vidět obrazovku, kde můžete vybrat jazyk. Pomocí tlačítek hlasitosti vyberte požadovaný jazyk a potvrďte stisknutím tlačítka Napájení. Vaše zařízení by pak mělo být v režimu obnovy.Asus Zenfone Max Pro M1 Android 10 Beta RollingTapeta spektra ROG Phone 2Ovladače USB pro Android

Mám telefon s Androidem, který se jmenuje Relaxx, když ho nasadím, zastaví se na obrazovce pouze na RELXX, takže se nespustí. Co dělám pro vyřešení tohoto problému

AHOJ, JSEM VELMI RÁD ZA ZPŮSOB VYJÁDŘENÍ NÁPADŮ. Opravdu si přeji být vždy součástí tohoto fóra

Potřebuji nějaké pokyny pro tablet Ainol Novo 7 Numy AW1 A20 Dual Core Android 4.2 3G Tablet Bluetooth WIFI. Můžete zveřejnit tyto kroky?

prosím pomozte, mám nový IUNI i1 s flashovaným CM11 fungovalo skvěle 1 týden, teď se nezapne nebo se zdá, že se systém zasekl nabíjení, zkusil jsem V-nahoru + V-dolů dohromady, pak tlačítko napájení po dobu 20 sekund stále nic, prosím o radu, zkusit kombinaci. Děkuji vám předem

Mám smartphone lenovo a1000 prosím pomozte mi

mám coolpad dazen 1 ,,, flashnul jsem v zařízení špatnou rom ,, poté se mi zařízení nespustí, neindikuje cgarging v režimu vypnutí ,,,, úplně mrtvý ,,, jak se z toho zotavit?? prosím pomozte mi

Vaše angličtina je na hovno.

propadám panice. Takže jsem otočil svůj naprosto v pořádku LG STYLO MS631 a dnes JE. ZA OBRAZOVKU LOGA CARRIER NEBOOTUJE. PAK SE TAK UKÁŽE BÍLÁ OBRAZOVKA ŘÍKÁ, ŽE MÁM 30 POKUSŮ O ODEMKNUTÍ HESLA. POTŘEBUJI POMOCI?

Nepamatujete si své heslo?

Ahoj znovu

ahoj rakeshi

Skvělá práce!!! Ale nemohu najít svůj telefon v seznamu. Doufám, že mi můžete pomoci s mým Gionee elife s5.1.. Je zaseknutý v uvítacím logu gionee.. Zkoušel jsem tlačítko hlasitosti a vypínač, ale nefunguje to. Zkoušel jsem hlasitost + a tlačítko napájení, ale zobrazuje se pouze na sekundu ikona podobná hlavě 2 červa a pak se vracím k uvítacímu logu.. Nespouští se ani nezobrazuje bootloader.. Zkoušel jsem to vypnout, ale pouze se restartuje a zastaví u gionee logo.. Doufám, že mi můžete pomoci.

To platí pro všechny Zařízení OnePlus včetně OnePlus 6T, OnePlus 6, OnePlus 5T, OnePlus 5, OnePlus 3T a OnePlus 3.

Režim rychlého spuštěníVypněte zařízení. Stiskněte a podržte ObjemNahoru+ Napájení Uvolněte tlačítko Napájení až uvidíte logo OnePlus a budete jej držet Zvýšit hlasitost dokud neuvidíte úvodní obrazovku režimu rychlého spuštění.Režim obnoveníRestartujte do režimu rychlého spuštění, jak je znázorněno výše. V režimu rychlého spuštění přejděte na položku pomocí tlačítek hlasitosti Režim obnovení a pomocí tlačítka Napájení jej vyberte. Případně, když je zařízení vypnuté, stiskněte a podržte Objem Dolů + Napájení dokud neuvidíte logo OnePlus.Kulaté ikony – nejlepší balíčky kulatých ikon – zobrazení Droidů

Použití sady ikon je jednou z nejjednodušších věcí, které můžete udělat, abyste své zařízení trochu osvěžili. To je důvod, proč neustále měním sady ikon na svém zařízení každý měsíc. A v poslední době se mi hodně líbí balíčky kulatých ikon, protože vypadají tak jednoduše a jednotně. Zde jsou tedy 4 nejlepší balíčky kulatých ikon pro Android, které byste rozhodně měli zvážit.

Material Dream má více než 2000 ikon a 4 vysoce kvalitní cloudové tapety, které dokonale ladí s ikonami. Každé ikoně byla věnována dostatečná pozornost, takže konečný výsledek je velmi ostrý a detailní.

Nenechte si ujít:4 úžasné balíčky ikon, které si zamilujete [#10]

Důvod, proč se mi tento balíček ikon tak líbí, je použití pečlivě vybraných barev. Pokud si všimnete, uvidíte, že pozadí každé ikony se skládá z několika odstínů stejné barvy, které vypadají opravdu úžasně. To však také znamená, že tyto ikony nevypadají jako standardní ikony; jsou zcela odlišné od toho, co jste byli zvyklí vidět, což může pro některé způsobit matoucí uživatelské rozhraní.

Ortus má více než 1200 ikon a spoustu úžasných tapet. Každá ikona je vytvořena s velkým důrazem na detaily, díky čemuž jsou opravdu ostré a ostré. Skvělá věc na Ortusu je jeho osobitý design. Každý prvek v ikoně má tlustý nebo tučný černý obrys spolu s dlouhým stínem pro středový prvek. Výběr zářivých barev a jejich aplikace dodávají těmto ikonám kreslený, ale jednotný vzhled.

Ortus je úžasná sada ikon, které si nelze stěžovat. Ve skutečnosti je jediným problémem, se kterým se můžete setkat, že nemůžete najít několik svých ikon. Ale nebojte se, protože vývojář tvrdě pracoval na zvýšení počtu ikon; stačí odeslat žádost o ikonu.

Další úžasný balíček ikon, který ztrácí myšlenku klasické kulaté ikony a přidává vlastní vzrušující zvrat. To, co vývojář udělal, je vzít ikony aplikací a her a přidat kolem nich malou kulatou strukturu připomínající svatozář. Nejen to, záře podobné barvy byla přidána na okraje ikon akcií, ale byla také přidána do vnějšího kruhu. A prostor mezi těmito ikonami a vnějším kruhem byl natřen černě. Shrneme-li podrobnosti, po zobrazení domovské obrazovky vypadají tyto ikony elegantně.

Mohlo by se vám také líbit:Mých 5 nejlepších balíčků ikon všech dob

Soleos má od nynějška pouze 591 ikon. Množství je jistě menší, ale kvalita, kterou dostanete, je na stejné úrovni. Balíček navíc dostává pravidelné aktualizace, takže čísla se budou jistě zvyšovat. Kromě toho má také 3 widgety Zooper, 2 widgety KWGT a 40 tapet QHD, které se k těmto ikonám velmi dobře hodí, zejména k těm tmavým.

Poslední, ale rozhodně ne nejméně, sada ikon na tomto seznamu je Pixon. Nyní je Pixon úžasná sada kulatých ikon, která obsahuje více než 2500 vysoce kvalitních ikon a spoustu cloudových tapet QHD s plnou podporou živých tapet Muzei. Podporuje také řadu kalendářových aplikací, jako je aCalendar, Google Calendar, Business Calendar, Today Calendar, Sunrise Calendar, Cal Calendar a výchozí systémový kalendář pro dynamické kalendáře.

Sdílení obrazovky v Samsungu

Leave a Comment