4 praktické triky Google Assistant, které nepoužíváte

Možná znáte Xperia M2, a pokud ne, je to smartphone střední třídy od společnosti Sony, který má mnoho schopností, které odpovídají špičkovým zařízením. To zahrnuje 4,8palcový displej Corning Gorilla Glass, 8MP fotoaparát s vysokým rozlišením, čtyřjádrový procesor Cortex-A7 1,2 GHz a GPU Adreno 305. Je to volba pro velké množství lidí, kteří preferují více za nižší cenu.

Mějte na paměti, že zařízení je schopno fungovat mnohem lépe s oprávněními root, a proto vás provedeme procesem ke kořenu Xperia M2 a instalaci obnovení CWM na něj.

Níže popsaný postup je považován za rizikový. Pokud během procesu poškodíte své zařízení, neneseme odpovědnost. Pochopte riziko a pokračujte dále.

Nainstalujte ovladače USB Sony: Klikněte semInstalujte Android SDK: Klikněte semPovolit ladění USB: Klikněte sem Zálohujte své zařízení, včetně úložiště, SMS, kontaktů, kalendářů atd. Nabijte své zařízení alespoň na 60 % úrovně baterieOdemkněte zavaděč Xperia M2 pomocí oficiálního online nástroje Sony : Klikněte zde

soubor ikonFlashable balíček SuperSU: UPDATE-SuperSU-v2.02.zip

Stáhněte si soubor s obrázkem CWM z části pro stahování níže. Otevřete umístění složky, do které byl soubor s obrázkem stažen. Stiskněte klávesu SHIFT a klikněte pravým tlačítkem myši na prázdné místo ve složce. V zobrazené místní nabídce klikněte na Zde otevřete příkazový řádek.Vypněte zařízení. Nyní přidržte tlačítko Snížit hlasitost stiskněte tlačítko Napájení dokud nezačne blikat modrá LED. Váš M2 vstoupí do režimu rychlého spouštění. Připojte Xperia M2 k počítači pomocí kabelu USB. Do okna CMD zadejte a zadejte následující příkaz pro flashování souboru s obrázkem CWM: Po dokončení procesu blikání restartujte zařízení zadáním níže uvedeného příkazu. :Když se zařízení normálně spustilo do operačního systému, zadejte příkaz níže a restartujte zařízení do režimu obnovení CWM: Klepněte na nainstalovat zip > vyberte zip z /sdcard a vyberteUPDATE-SuperSU-v2.02.zip. install_2Klepněte na restartujte nyní váš systém až bude proces dokončen.

Gratulujeme, nyní máte na svém Xperia M2 nainstalované vlastní obnovení CWM, které lze ihned použít k instalaci ROM, jader nebo vylepšení.

Oprava Edxposedkořenový pixel 4Realme C2 root a twrp

nelze otevřít cwm.img . nějaké řešení? díky

po kroku 9 bude obrazovka telefonu stále blikat a nezapne se

stejný problém. nějaký nápad, jak to opravit?

zdá se, že v tomto tutoriálu je mnoho mezer. Neriskoval bych, že si poseru telefon, ne, díky.

Podělte se prosím o to, kde jsme během tohoto průvodce nedosáhli úrovně. Určitě budeme improvizovat.

ok, myslíte, že to bude fungovat pro kitkat 4.4.4?

Včera jsem málem zablokoval svůj telefon, takže jsem docela skeptický.

rozbalený supersu by měl jít na sd kartu ne?

Je potvrzeno, že se pracuje na 4.3.

A nemusíte rozbalovat superSU. Nikde jsme neuvedli, že bychom měli rozbalit UPDATE-SuperSU-v2.02.zip. Musíte přenést samotný soubor zip.

Opět, pokud používáte 4.4.x, vyhněte se tomu. Podle mě to ničemu neuškodí a bude fungovat. Ale nedoporučoval bych ti riskovat.

Rooting je trendem pro ty, kteří rádi experimentují a jsou připraveni obětovat oficiální podporu. Proces zakořenění se pohybuje od jednoduchého až po složitý v závislosti na tom, jaké zařízení výrobce používáte. Sony je považováno za jednoho z výrobců chytrých telefonů se systémem Android, kteří mají rádi stěny vysoko, a proto je pro uživatele docela problém odemknout svá zařízení do neoficiálního světa.

Každé zařízení Qualcomm má podle vývojáře vestavěný audio DAC Wcd9xx. Tento DAC je do určité míry rekonfigurovatelný, což umožňuje osobě se správnými znalostmi povolit a zakázat některé možnosti nebo upravit některé konfigurační hodnoty. androidexpert35 mod využívá stejnou vlastnost jako vestavěný DAC čip Qualcomm a umožňuje režim Hi-Performance, který je ve výchozím nastavení zakázán, a tím do určité míry zvyšuje kvalitu zvuku.

V dnešní době se většina naší konzumace médií obecně odehrává na smartphonu. Posloucháme vše pod Měsícem pomocí našich mobilních zařízení. Od oblíbených skladeb přes podcasty až po HD videa. Ale někdy i se sluchátky na uších vám může zvukový zážitek zanechat něco víc, po čem toužíte. Senior člen XDA androidexpert35 přišel s modem, který umožňuje nastavení Hi-Performance DAC přítomné na jakémkoli zařízení s čipem Qualcomm Snapdragon a maximalizuje tak kvalitu zvuku.

Triky Google Assistant

Asistentem je osobní asistent nové generace s umělou inteligencí od společnosti Google. A je mnohem lepší než Apple® Siri, Microsoft® Cortana a Amazon® Alexa (počítá se vůbec Samsung® Bixby?). Níže uvedené triky Asistenta Google vám usnadní práci.

Asistent Google existuje již nějakou dobu a dosud udělal neuvěřitelný pokrok. Zeptejte se na cokoliv a ono vám dá odpověď. V minulosti jsme sdíleli několik úžasných triků o Google Assistant. Google neustále aktualizuje svého asistenta a my se stále učíme nové triky. Zde jsou 4 praktické triky Asistenta Google, které možná nepoužíváte.

Pokud vás nebaví říkat 淥kay Google pokaždé, když asistenta o něco požádáte, nejste sami. Google nedávno vydal aktualizaci, která umožňuje asistentovi ponechat mikrofon zapnutý ještě několik sekund poté, co položíte otázku pro případ, že byste chtěli položit doplňující otázku.

Vezměme si příklad. Pokud byste před touto aktualizací chtěli znát počasí na dnešek, zítřek a na příští týden, museli byste třikrát vydat příkaz ok Google. Ale se zapnutou funkcí Pokračovat v konverzaci můžete klást všechny otázky jediným příkazem, aniž byste jej museli znovu aktivovat, a bude vědět, že stále mluvíte o počasí. Od této chvíle je tato funkce dostupná pro Google Home, Google Home mini a Google Home max.

Chcete-li tuto funkci povolit, stačí přejít do aplikace Google Home, otevřít nabídku hamburger > Další nastavení > Předvolby > Pokračující konverzace a poté ji pouze zapnout.

Snímek obrazovky zachycující Asistent Google

Ještě před několika dny jsem nevěděl, že Asistent Google může pořizovat snímky obrazovky pouze pomocí hlasových příkazů. To je něco, co naprosto miluji, protože kolébka pro nižší hlasitost mého smartphonu nefunguje správně a je extrémně obtížné pořídit snímek obrazovky.

Chcete-li pořídit snímek obrazovky přes Google Assistant, jednoduše aktivujte asistenta buď dlouhým stisknutím tlačítka Domů, nebo vyslovením Okay Google. Dále mu dejte příkaz k pořízení snímku obrazovky. To je ono. Je tu však jeden malý problém, snímky obrazovky se neukládají do vašeho zařízení. Jakmile pořídíte snímek obrazovky, můžete jej uložit do cloudu nebo jej sdílet prostřednictvím různých aplikací.

Nenechte si ujít:Seznam 70 OK Google příkazů pro Google Assistant

Překlad Google Assistant

Další užitečnou funkcí Google Assistant je překlad v reálném čase.

Vezměme si příklad. Pokud chci vědět, jak říct 淗ello, jak se máš? ve španělštině. Vše, co musím udělat, je aktivovat asistenta a říct přesně to samé, tj. 淗ello, jak se máš? ve španělštině? A poskytne hlasovou zpětnou vazbu, která vám řekne, jak to říct španělsky.

Asistent nákupní seznam

Existuje mnoho způsobů, jak vytvořit digitální nákupní seznam. Zjistil jsem, že zadávání hlasových příkazů je jedním z nejjednodušších způsobů, jak vytvořit seznam jakéhokoli druhu. A s Asistentem Google je vytváření nákupního seznamu tak snadné, jak jen to jde. Jediné, co musíte udělat, je zadat hlasový příkaz.

Například chci přidat pšeničný chléb do svého přepravního seznamu. Chcete-li vytvořit nákupní seznam, nejprve aktivuji asistenta a řeknu 渁dd pšeničný chléb do svého nákupního seznamu? A je hotovo.

Chcete-li zobrazit seznam, řekněte 渟how me my my shopping list? Nyní asistent otevře webovou stránku v prohlížeči Google Chrome, kde si můžete prohlédnout seznam. Na této webové stránce můžete zkontrolovat položky, vytvořit nový seznam a sdílet seznam pomocí jména nebo e-mailu.

Byly pro vás tyto triky Asistenta Google užitečné? Dejte vědět!

Číst dál:Jak zabránit Googlu, aby vždy poslouchal prostřednictvím zařízení Android

Ambientní režim Google Assistant přicházející na telefony OnePlus

Leave a Comment