4 úžasné kapesní notebooky pro poznámky na cestách

ZikG/Shutterstock

Dostáváte skvělé nápady, jen aby je váš mozek podobný sítu vypustil do éteru o několik minut později? To není způsob, jak žít. To je důvod, proč jsme sestavili některé z nejlepších kapesních notebooků, které pomohou vašim nápadům oklamat dočasnost.

V tomto seznamu najdete čtyři nejlepší sázky, z nichž každá splňuje jinou sadu kritérií. Pohybují se od nenáročných užitkových podložek, které se dodávají v několika baleních, až po řemeslné kousky zvířecí kůže tak luxusní, že i vaše nejhorší nápady přimějí vypadat hluboce.

Jediná věc, kterou budou všichni dělat? Udělejte si nápadynadčasovýa v popředí ve vaší mysli tím, že budete hmatatelné věci ve vašich kapsách. Za mnoho let – poté, co odejdete, iCloud upadl a vaše zařízení bylo již dávno znovu prodáno na rozvíjející se trh – co tu necháte, aby ho našli ostatní? Možná kapesní sešit plný dávných snů nebo seznam potravin. To všechno jsou pro archeology cenná data.

Zahrajte si svou roli v historii s jedním z těchto skvělých kapesních notebooků.

Moleskine (13 dolarů)

Kapesní zápisník Moleskine
Moleskine

MoleskineJe pravděpodobné, že tohle už znáte. Sakra, dokonce je prodávají v kavárnách za zvýhodněné ceny. Ale existuje důvod, proč jsou tak všudypřítomné: jsou opravdu dobré.

Moleskine se dodávají v několika variantách: tato kapsa Moleskine má barvu temnoty – nedostatek – naznačuje příslib nekonečného vakua vesmíru, který jen prosí, aby byl naplněn entropií vašínápady. Dodává se ale také v khaki béžové, orchidejově fialové nebo podvodní modré.

Tato verze také obsahuje tečkované listy na vnitřní straně, které poskytují určité vodítko pro psaní nediagonálním způsobem nebo referenční body pro kreslení nebo pro kreslení falešných souhvězdí, která pojmenujete po svém psovi. Ale pokud nenávidíte tečky, pak existují verze s konvenčními liniemi. Tento kapesní notebook má rozměry 3,5″ x 5,5″, takže byste museli být opravdu velmi malý, aby se vám někde nevešel. Cenovka vám ušetří jeden notebook, i když má 192 stran (96 listů).

A samozřejmě všechny notebooky Moleskine jsou vyrobeny ze 100 procent z pravých krtčích kůží (tj. kartonu a olejové tkaniny schválené pro vegany). Tyto a další zde prezentované kapesní notebooky mají měkkou obálku, která je vůči našemu měkkému lidskému tělu více přizpůsobivá.

Koupit na Amazonu

Field Notes (10 USD)

Kapesní notebook Field Notes
Poznámky k terénu

Pokud jste kontrakulturní typ, který nechce používat Moleskine, protože ostatní lidé používají Moleskine, je to v pořádku. Field Notes poskytuje jinou estetiku.

Možná, že tvrzení, které se snažíte učinit pomocí svého poznámkového bloku, je spíše ve smyslu: „Jsem vědec nebo nějaký přírodovědec s empirickou myslí. Potřebuji kapesní zápisník, který mi pomůže odhalit tajemství přírodního světa.“

To je hustý. Podívejte se na část s těmito jednoduchými sešity vázanými sponkami, které jsou něco jako modré knihy, do kterých jste museli psát eseje SAT, ale nemají hroznou kvalitu a nejsou zatížené estetikou, která vzbuzuje úzkost při testování.

Za cenu jsou tři v balení a se 48 stranami (24 listů) za kus se všechny krásně vejdou i do těch nejnáročnějších úzkých kapes u džín. Pokud stále nosíte cargo kalhoty, pak jich pravděpodobně můžete kdykoli unést solidních 30, což vám umožní dosáhnout úrovně denního výkonu Stephena Kinga u ptáků nebo kotlíkových jezírek nebo čehokoli, co tam v terénu zjistíte.

Tato verze jene voděodolné, ale takovou věc nabízejí. Buďte předem varováni, že na voděodolné stránky je méně zábavné psát, i když pravděpodobně velmi nutné, pokud je vaše pole velmi vlhké. Jen se ujistěte, že používáte dobrou tužku nebo Sharpie.

Koupit na Amazonu

Putování (19 USD)

Kapesní zápisník Toulky
Toulky

“Nejsem moderní vědec,” říkáte. „Jsem spíše přírodovědec z 19. století – jako první objevil mořské leguány na Galapágách; načrtnout je a zabít a sníst.”

Pokud chcete vypadat, jako byste dorazili do cíle po týdnech na moři na palubě kliprové lodi, tento znovu plnitelný kapesní notebook Wanderings vám pomůže. Je dokonce vybaven (nefunkční, pokud ji ručně nenasměrujete správným směrem) kompasovou růžicí na víku a také pěkným páskovým mechanismem, který zabrání vašim stránkám a nápadům uniknout vašemu dobrodružnému uchopení.

Přijměte estetiku (ale prosím, vyhněte se napodobování chování) průzkumníků Nového světa s těmito špičkovými kapesními notebooky. Je to 100% pravá kůže, takže vegani možná budou chtít vrátit svou pozornost k ostatním notebookům na tomto seznamu. Rozměry: 5,1″ x 4″, a pak jakkoli tlustý jej zabalíte papírem.

Další pěkné věci, které lze o tomto říci: je drahý, ale vydrží navždy, když ho doplníte. Pokud to netrvá věčně nebo pokud si to nepřejete, pošlete to zpět, abychom vám vrátili peníze, žádní policisté, nic. Náplně jsou k dispozici od Wanderings na Amazonu.

Koupit na Amazonu

LIGHTHOUSE1917 (13 USD)

LEUCHTTURM1917 kapesní notebook
MAJÁK 1917

Líbí se vám myšlenka Moleskine, ale chcete něco trochu méně milánského (tuto značku vlastní italská společnost)?

Nic není méně italské než Německo. Tam, kde Moleskine po pár skleničkách vína upřednostňuje jídlo, rodinu a divokou gestikulaci rukama, je LEUCHTTURM1917 ve své vážnosti mírně agresivní a hned na začátku oznamuje své jméno a věk velkými písmeny, takže pak můžete zaměřit se na jeho inženýrské cítění a hrubou užitečnost použití.

To, co může LEUCHTTURM1917 v sarkasmovém radaru postrádat, to více než vynahrazuje intuitivními doplňky, jako je obal s nití, který otevírá ploché integrované pásky se záložkami, nálepky na štítky, elastický uzávěr a rozšiřitelná kapsa uvnitř zadního krytu.

Bude tento notebook sám o sobě vypadat mimořádně profesionálně a kompetentně? Pravděpodobně ne, rozhodně to nebude bolet. Tento má rozměry 5,9″ x 3,7″ a obsahuje 121 číslovaných stránek s dalšími osmi perforovanými stránkami pro snadné vytrhávání.

Koupit na Amazonu

Leave a Comment