5 nejlepších temných motivů EMUI 9 pro zařízení Huawei & Honor | DroidViews

Po letech trpělivého čekání se uživatelé Androidu konečně dočkají tmavého režimu v Androidu Q. To určitě potěší některé lidi, kterým vadil přechod na material design a jeho použití bílého pozadí. Jednou z funkcí, které bude Android stále postrádat, je podpora témat. Je to funkce, kterou má EMUI už nějakou dobu. Což znamená, že už nějakou dobu má také neoficiální tmavý režim. Zde je 5 nejlepších tmavých témat pro EMUI 9 na zařízeních Huawei a Honor.

Tmavé téma G-Pix pro Huawei

G-Pix je motiv inspirovaný Google Pixel pro EMUI 9/8/5. Namísto obvyklých bílých se však toto téma rozhodlo pro tmavé pozadí, takže tento seznam tmavých témat pro zařízení Huawei a Honor. Mnoho temných témat EMUI, které jsem zkoušel, nepřichází s přijatelnou sadou ikon. Obvykle nakonec změním téma ikon, ale G-Pix má také dobře vypadající téma ikon. Většinu částí uživatelského rozhraní systému ztmaví, přičemž místy zachová trochu barvy.

Tento mix převážně tmavé a sem tam trochu barvy z něj dělá opravdu dobře vypadající téma. Fanoušci skutečného černého pozadí však budou zklamáni, protože pozadí je trochu šedé a není úplně černé. Ačkoli by na tom většině nemělo záležet, protože většina zařízení Huawei a Honor má LCD displeje.

Gradient Dark Theme pro EMUI 9

Motiv Gradient je vytvořen stejným vývojářem a tento používá skutečné černé pozadí. Přechod se ve skutečnosti používá pro další prvky uživatelského rozhraní, jako je numerická klávesnice v číselníku, ikony v aplikacích Huawei atd. Tento tmavý motiv pro zařízení Huawei a Honor je dodáván také s krásnou sadou ikon. Téma je kompatibilní s EMUI 5, 8 a 9.

Don檛 Miss: 5 prohlížečů Android s tmavým režimem / nočním motivem

Ikony jsou barevné a každá je vytvořena s obrysy s použitím různých přechodů. Přestože jsou ikony krásné, bez tapety, která odpovídá stylu, mohou vypadat nepatřičně. Navíc se dobře nemíchá s jinými aplikacemi třetích stran, které nemají téma. Pokud jde o systémové téma, jedná se o vynikající temné téma EMUI.

Motiv OS-XS Darj EMUI 9

Jak název napovídá, jedná se jednoznačně o motiv inspirovaný Applem s prvky převzatými z macOS a iOS. Černé pozadí je však mnohem lepší než tmavý režim na macOS. Taková tmavá témata pro zařízení Huawei a Honor jsou také dobrá pro baterii v případě AMOLED displejů s jejich skutečně černým pozadím. Existuje určité použití barev, konkrétně v ikonách aplikace a nastavení. Na většině ostatních míst motiv používá modrou akcentní barvu, která se k pozadí docela hodí.

Musíte si přečíst: Získejte okraj s osvětlením okraje kolem obrazovky na jakémkoli Androidu

Tmavé téma Guardian EMUI 9 pro Huawei

Guardian je jedním z nejlepších temných témat EMUI. Opět inspirované téma, ale ne od jiného výrobce UI. Název to naznačuje, ale výše uvedené snímky obrazovky by neměly nechat žádné pochybnosti o tom, o čem toto téma je.

Používá tapetu Guardians of the Galaxy přátelskou AMOLED a používá stejnou tapetu s méně černým pozadím jako pozadí na všech skladových aplikacích Huawei. Technicky to není černé nebo šedé, ale může být nazýváno temným tématem EMUI. Je vytvořen stejným vývojářem, který vytvořil témata G-Pix a Gradient.

Tmavé téma EMUI 9

Toto je placené téma, ale je to pravděpodobně nejlepší tmavé téma na tomto seznamu. Není nejčernější ze všech, většinou používá tmavě šedé pozadí, dokonce i tapeta je většinou stejné barvy s mírně světlejším přechodem. Ale toto téma je rozsáhlejší než ostatní v tomto seznamu. Tématem jsou nejen běžné aplikace Huawei, ale také oblíbené aplikace třetích stran, jako je WhatsApp. Sada ikon, která je součástí motivu, má samozřejmě také ikony pro řadu aplikací třetích stran, jako je Spotify, Hike, Messenger, Facebook, Discord atd. To vše však něco stojí, protože tato není tak úplně zdarma . Stojí to 鈧? 0.

Root Honor 10 na EMUI 9

Leave a Comment