5 Spouštěč akcí 3 Funkce, které byste měli začít používat

Připravované skici Samsungu Galaxy M20. Zdroj obrázků: Mobielkopen.net.

Očekává se, že nadcházející Samsung Galaxy M20 nebo jakkoli to může být nazýváno, bude vybaven displejem se zářezem ve stylu vodní kapky nebo displejem Infinity-V, jak by to Samsung rád řekl. Galaxy M20 bude vybaven hlavním 6,3palcovým Full HD+ extra vysokým LCD displejem s poměrem stran 19,5:9 a rozlišením 1080 x 2340 pixelů pokrytým sklem Gorilla Glass.

O výkon se bude starat vlastní interní SoC Exynos 7885 Octa podporovaný 3 GB RAM. Očekává se, že vnitřní paměť bude mít velikost 64 GB a 32 GB. Díky tomu bude vnitřní paměť samozřejmě rozšiřitelná, protože zařízení musí být vybaveno slotem pro paměťové karty (až 256 GB). Pokud jde o biometrii, na zadní straně zařízení bude přítomen snímač otisků prstů, jak je zřejmé z uniklých náčrtů.

Na zadní straně je umístěn snímač otisků prstů. Všimněte si také vertikálního modulu duálního fotoaparátu spolu s LED bleskem. Zdroj obrázků: Mobielkopen.net.

Duální kamerový systém

Displej Infinity-V. Zdroj obrázků: Amazon India.

Údajné specifikace Galaxy M20

6,3 Infinity-V displej, Exynos 7885 Octa, duální kamera a další

MultiROM se vždy prezentoval jako velký přínos pro flashaholiky Android ROM, kteří dávají přednost testování ROM tu a tam. Jsou chvíle, kdy stačí přejít na novou ROM a pak následovat lítost, ale to nelze vrátit zpět, dokud nebudete mít zálohu Nandroid své předchozí ROM. Ale teď už byste tuto laťku nemuseli překračovat, můžete testovat svou novou ROM vedle sebe a aniž byste se dotkli primární, pomocí úžasného režimu MultiROM. Mod vám nejen umožňuje nainstalovat sekundární vlastní ROM, ale také přizpůsobit každý z nich.

Rádi bychom poděkovali členovi XDA Myself5 za úspěšné přenesení tohoto skvělého modu na obě zařízení. Prozatím jediná záležitost to by vzniklo je nereagující dotykový vstup, takže místo toho musíte použít tlačítka fyzické hlasitosti a napájení. Doufáme však, že problém bude brzy vyřešen. Níže probereme funkce, které tento mod nabízí na Xperii Z2 a Z3, a jak to můžeme nastavit.

Instalace MultiROM vyžaduje, aby na vašem zařízení běželo vlastní jádro zkompilované kexec-hardboot náplast. Na Z3 můžete použít AndroPlus Kernel v19+. Nebo, pokud používáte Xperia Z2, použijte M5-Kernel-L v2+ nebo AndroPlusKernel v19+. V případě, že chcete nainstalovat MultiROM ručně, můžete navštívit webovou stránku vývojáře. Navštivte vlákno Xperia Z2 XDA a vlákno Z3 XDA pro více informací o modu a připojte se k živé diskusi.

Poznámka: Instalace sekundární vlastní paměti ROM je dlouhý proces, zejména při instalaci na externí úložiště, jako je karta SD nebo jednotka USB. Ujistěte se, že používáte lepší třídu a kvalitu SD karty nebo USB disku, abyste proces usnadnili.

Použití tohoto modu může ohrozit stabilitu vašeho zařízení. Není to žádné tvrdé kódování, ale obrovský hack, který může zkazit váš systém Android, pokud se něco udělá špatně. DroidViews ani žádný z jejích členů nenese odpovědnost za jakékoli poškození vašeho zařízení. Tento mod použijte pouze na Xperia Z2 a Z3.

Prvním krokem k pohybu po MultiROM je stažení Správce multiROM aplikace. Lze jej zdarma stáhnout přímo z Obchodu Play. Aplikace vyžaduje, aby bylo vaše zařízení rootováno, takže se ujistěte, že jste dosáhli root na zařízení Xperia Z2 a Z3. Kliknutím na pole aplikace níže nainstalujete aplikaci do zařízení Xperia.

Aplikace MultiROM-Mgr

Po stažení otevřete soubor Správce multiROM aplikace ze šuplíku aplikace. Pokud aplikaci otevíráte poprvé, zobrazí se výzva k udělení přístupu root. Ujistěte se, že souhlasíte s dialogovým oknem, které se objeví. Postavení karta zobrazí aktuální stav MultiROM na vašem zařízení, který zatím bude 淈em>MultiROM není nainstalován.淈/li>Zaškrtněte políčka MultiROM a Recovery na Instalovat aktualizace kartu a klepněte na NAINSTALUJTE.Objeví se instalační obrazovka a proces bude brzy dokončen. Po dokončení klepněte na REBOOT.Po dokončení instalace se zařízení automaticky restartuje.

Vaše obnova a oprava jsou nyní správně nastaveny pro použití.

Přidání sekundárních vlastních ROM do vašeho Xperia Z2/Z3 musí být provedeno po obnovení, takže vypněte zařízení a restartujte jej do režimu obnovení TWRP. Nebo můžete také použít obnovení po restartu adb příkaz.

MultiROM-Add-ROM

Chcete-li přidat novou ROM, přejděte na Pokročilé > MultiROM > Přidat ROM. Ve výchozím nastavení MultiROM umožňuje nainstalovat tři různé typy ROM: běžnou ROM Android, OS Sailfish nebo instalační soubor MultiROM. Tyto ROM mohou být instalovány buď na interním úložišti, na externím úložišti, jako je SD karta, nebo na USB disku pomocí OTG kabelu. Také Android ROM lze nainstalovat jako flashable zip, nebo můžete obnovit zálohu jako sekundární ROM. , další způsob je boční načtení ROM.

Nyní, když jste nainstalovali sekundární ROM, možná ji budete muset upravit, což je opět nutné provést v rámci obnovy. Takže znovu spusťte do režimu TWRP. Přejděte na Pokročilé > MultiROM > Seznam ROM. Zobrazí se seznam nainstalovaných sekundárních ROM, stačí klepnout na ROM, kterou chcete upravit. Nyní uvidíte všechny dostupné možnosti přizpůsobení vaší aktuální ROM.

Spravovat-ROM

Všechny tyto možnosti jsou uvedeny níže:

Vymazat data/vymazat mezipaměť/vymazat Dalvik: Pokud chcete vymazat některé oddíly, jako je Dalvik, Cache nebo Data.Přejmenovat: Umožňuje přejmenovat vybranou ROM.Flash ZIP: Pokud chcete flashovat GApps, SuperSU, vylepšení a mody atd.Boční zatížení: Můžete také vložit zipy do sekundární paměti ROM.Odebrat boot.img: Tuto možnost použijte k odstranění aktuálního jádra ze sekundární ROM.Záloha: Použijte k zálohování sekundární ROM do úložiště vašeho zařízení.

Instalací a správou sekundární ROM jste dosáhli 90 % svého úspěchu a nyní je čas vyladit samotné nastavení režimu MultiROM.

MultiROM pro Xperia Z2 a Z3 je konečně tady. Sledovali jsme, jak se jednoduché malé řešení transformuje do skvělého modu s vlastní nativní aplikací, nabídkou před spuštěním a upravenou vlastní obnovou. MultiROM již rozšířila svá křídla na několik zařízení, včetně OnePlus One, Xperia Z Ultra, Galaxy S4, HTC One M8 a Galaxy Note 2.

Aplikace pro Android zaměřená na soukromíAplikace pro Android zaměřená na soukromí

Firefox Focus je opravdu skvělá alternativa k webovému prohlížeči zaměřená na soukromí. Většina lidí se neobtěžuje přepnout výchozí prohlížeč na svém zařízení, což znamená, že používají Google Chrome. I když jste přešli, existuje šance, že jste si vybrali něco, co je mnohem horší, pokud jde o soukromí. V Obchodě Play je několik prohlížečů zaměřených na ochranu soukromí, ale ty, které jsou skutečně originální, stejně dobře nevypadají.

Uživatelské rozhraní aplikace vypadá, jako by přišlo přímo z roku 2007. Firefox Focus má ale pěkné uživatelské rozhraní a je to prohlížeč zaměřený na skutečné soukromí. Prohlížeč blokuje online trackery a poskytuje minimalistický zážitek z prohlížení. Od té doby, co jsme se jí naposledy věnovali, získala několik nových triků. Nyní má karty, i když stále nemůžete otevřít prázdnou novou kartu, a dokonce vám umožňuje připnout webové stránky na domovskou obrazovku.

Pokud máte rádi aplikace s noční tematikou, měli byste vyzkoušet jeden z těchto webových prohlížečů pro Android s tmavým režimem.

Proč místo toho nepoužít WhatsApp? WhatsApp vlastní Facebook a společnost Marka Zuckerberga není mezi zastánci soukromí velmi oblíbená. WhatsApp nedávno obdržel varování od francouzského úřadu pro ochranu dat CNIL týkající se soukromí uživatelských dat.

Aplikace pro Android zaměřená na soukromíAction Launcher 3 – Funkce Launcher 3 – Droid Views

Smartphone se systémem Android není kompletní bez spouštěče. Přestože spouštěč systému, který výrobci OEM dodávají se svými smartphony, je poněkud dobrý, spouštěč třetí strany je to, co potřebujete, pokud chcete úplný a lepší zážitek z Androidu.

Můj oblíbený spouštěč třetí strany je Action Launcher 3. Nejen já, ale asi 5 milionů uživatelů Androidu používá tento úžasný spouštěč a právem si to zaslouží, protože má spoustu úžasných funkcí, jako je rychlovka, rychlá stránka atd., které usnadňují ovládání zařízení hračkou.

Doporučeno pro tebe:Jak nainstalovat aplikace třetích stran jako systémové aplikace na Android

Pokud používáte Action launcher 3, existuje šance, že jste možná vynechali nebo ignorovali některé neuvěřitelné funkce. Zde je několik z nich, které možná budete chtít začít používat.

Jedna z mých nejpoužívanějších funkcí skrytých složek Action Launcher 3. No, ne že bych měl na svém zařízení co skrývat, jen to, že vypadá čistěji než vaše běžné složky, a pokud jste pravidelným čtenářem DroidViews, pak víte, že jsem fanoušek minimalismu a čistého rozhraní. Co je tedy skrytá složka?

Nenechte si ujít:4 úžasné balíčky ikon, které si zamilujete [#8]

Skrytá složka vypadá jako ikona aplikace, ale funguje jako složka. Skrytá složka bude používat ikonu aplikace namísto obvyklého vzhledu složky a bude to vypadat, jako byste na obrazovce místo složky měli aplikaci. Klepněte na složku a otevře se aplikace, která je ve složce na prvním místě. Přejeďte prstem nahoru po ikoně aplikace a složku otevřete. V pohodě, že?

Chcete-li vytvořit skrytou složku, otevřete složku, klepněte na tři svislé tečky v pravém dolním rohu složky a poté vyberte možnost 淢ake cover?

Myslím, že dvojité klepnutí pro uzamčení a probuzení je jednou z nejelegantnějších funkcí na Androidu. Ačkoli je to omezeno na určité výrobce OEM, existují určitá řešení. S aplikací Action Launcher 3 můžete zařízení uzamknout dvojitým klepnutím na domovskou obrazovku. Probuzení dvojitým klepnutím však není k dispozici. Chcete-li povolit funkci uzamčení dvojitým klepnutím, přejděte do nastavení aplikace, klepněte na Zkratky, přejděte na Klepněte na prázdné místo, klepněte na Dvojité klepnutí a z dostupných možností vyberte Uzamknout zařízení.

Rychlé střihy jsou úžasné. Jsou stejně jako zkratky 淎pp z Androidu Nougat. Po dlouhém stisknutí aplikace Zástupci aplikace odhalí vyskakovací okno s určitými zkratkami, které vám umožní provádět rychlé akce. Například místo otevření obchodu Google Play, přejetím prstem doprava pro přístup do sekce „y aplikací a her, kde zkontrolujete dostupné aktualizace, můžete jednoduše dlouze stisknout ikonu aplikace obchodu Google Play a získat zástupce, který aplikaci otevřete přímo. do sekce 淢y apps & games.

Musíš číst:2 způsoby, jak skrýt fotografie a videa v systému Android

Rychlé střihy dělají totéž, ale místo dlouhého stisknutí ikony aplikace musíte přejet prstem nahoru.

To je jedna z funkcí, kterou by podle mě měl mít každý launcher. Zjistíte, že je to užitečné, pokud používáte více sad ikon současně. Po dlouhém stisknutí ikony aplikace se zespodu zobrazí nabídka se všemi ikonami z různých sad ikon ze stejné aplikace spolu s ikonou akcií. Značně to snižuje námahu při hledání konkrétní ikony v balíčku ikon nebo používání více sad ikon pro více aplikací.

Rychlý panel je náhradou za widget vyhledávací lišty Google na domovské obrazovce. No, je to trochu přizpůsobitelnější než vyhledávací panel Google. Je to například barevné. Můžete také přidat aplikace na rychlý panel. Věděli jste ale, že přímo tam můžete přidat i složku?

Přečtěte si také:Upozorněte mě na aplikaci pro upozornění pro ty, kteří zapomněli věci

Zde je návod, jak na to. Přejděte do nastavení aplikace, klepněte na Rychlý panel, klepněte na plovoucí akční tlačítko v pravém dolním rohu, z dostupných možností vyberte skupinu 淢enu a dále vyberte ikonu skupiny. Úspěšně jste vytvořili složku na rychlém panelu. Chcete-li do této složky přidat aplikace, přejděte do nastavení rychlého panelu, klepněte na tři vodorovné tečky vedle nově vytvořené složky, z vyskakovacího okna vyberte možnost 淎dd do a poté vyberte požadovanou aplikaci ze seznamu aplikací, který se zobrazí.

google feed android launcher

Leave a Comment