5 úžasných reproduktorů s podporou Spotify Connect

Spotify je nejoblíbenější hudební streamovací služba擖a href=”https://www.reviewgeek.com/2907/its-time-to-sign-up-for-a-music-streaming-service-you-cheapskate/” >Netajil jsem se tím, že jsem velký fanoušek. Jednou z nejlepších funkcí Spotify je, že existují stovky reproduktorů, které mohou streamovat hudbu přímo přes Spotify Connect; to znamená, že nemusí uprostřed používat váš telefon nebo počítač. Pojďme se podívat na některé skvělé.

Zatímco Google Home a Amazon Echo podporují streamování ze Spotify, v tomto článku je nenajdete. Jsou skvělé chytrý reproduktory, ale ve skutečnosti to nejsou velmi dobré reproduktory. Právě teď mě víc zajímají reproduktory, které znějí skvěle, než abych hlásil počasí a vyprávěl špatné vtipy.

I když je k dispozici spousta reproduktorů, které podporují Spotify, drtivá většina z nich je buď předražená, nebo od low-end značek, u kterých nemáme pocit, že je můžeme doporučit. Nemá cenu pořizovat si špatný reproduktor jen proto, že podporuje Spotify (zvláště když jsou na výběr ty skvělé). Pojďme si udělat rychlokurz Spotify connect a pak se podívat na naše nejlepší tipy.

Co je Spotify Connect?

Spotify Connect je funkce, která vám umožní ovládat další zařízení, která mohou streamovat hudbu přímo ze Spotify z aplikace Spotify na vašem telefonu. Pokud máte reproduktor, který může streamovat přímo ze Spotify, můžete pomocí Spotify Connect vybrat, jakou hudbu z aplikace v telefonu přehrát.

Nejlepší na tom je, že reproduktor provádí skutečné streamování – stejně jako když, řekněme, odešlete do svého Chromecastu pořad Netflix z aplikace Netflix v telefonu – což šetří baterii vašeho telefonu a umožňuje vám jej používat k vytváření telefonní hovory, hraní her nebo cokoli jiného, ​​aniž byste přerušili hudbu.

Většina reproduktorů má také svou vlastní aplikaci, kterou můžete použít k ovládání Spotify na vašem reproduktoru, ale nebývají tak vybroušené jako oficiální aplikace Spotify. Dokonce i Sonos – jeden z prvních průkopníků streamovacích reproduktorů – má stále poměrně průměrnou aplikaci; prostě musí pracovat s příliš mnoha službami, aby byla pro kteroukoli z nich obzvlášť dobrá.

S ohledem na to zde uvádíme naše nejlepší tipy pro nejlepší hodnoty reproduktorů s podporou Spotify Connect.

Sonos One (199 $)

Sonos byla první velká společnost, která byla úspěšná s reproduktory pro streamování do více místností, takže není žádným překvapením, že jsou na tomto seznamu. Jejich reproduktory podporovaly Spotify od té doby, než se o reproduktory podporující Spotify někdo staral.

Sonos One je jejich první chytrý reproduktor s hlasovým ovládáním Alexa (které zahrnuje hlasové ovládání pro Spotify). Kromě streamování přímo ze Spotify se Sonos One může také připojit k Amazon Music, Google Music, Apple Music, Audible a spoustě dalších služeb. Jednou z mála věcí, které postrádá, je podpora Bluetooth (ale pokud jste tu nejprve pro reproduktory Bluetooth a poté integraci Spotify, můžete se zde podívat na naše nejlepší tipy pro různé kategorie reproduktorů Bluetooth).

Hlavní funkcí Sonos je zvuk pro více místností. Podstatou je, že můžete nastavit více reproduktorů Spotify a každému z nich (nebo skupině) přiřadit místnost, jako je kuchyň nebo ložnice. Poté je můžete všechny ovládat z aplikace, takže v každé místnosti se hrají různé věci (nebo totéž). Je to skvělý způsob, jak nastavit úplný audio systém ve vašem domě.

I když One může být malý, zní skvěle a jeho použití je opravdu snadné. Osobně používám a miluji jeho předchůdce, Sonos PLAY:1.

Koupit na Amazonu

Sonos PLAY:5 (499 $)

Ano, já vím, dva reproduktory Sonos na seznamu (a navíc v řadě). Jak jsem řekl na začátku, mnoho možností je od noname společností, které nemůžeme v dobré víře doporučit. Sonos PLAY:5 je však jiná bestie než Sonos One.

Sonos One, přestože je malý, zní skvěle, ale stále je omezen svou velikostí. PLAY:5 je mnohem větší, a tak obsahuje šest zesilovačů a šest vyhrazených reproduktorů. Pokud žijete v otevřeném skladu, můžete dokonce dva z nich spárovat jako stereo reproduktor. To znamená obrovské množství zvukového výkonu ve stále poměrně kompaktním a skvěle vypadajícím balení.

PLAY:5 podporuje všechny stejné služby jako One攁 a oba lze používat jako součást stejného nastavení Sonos. PLAY:5 dokonce podporuje Alexa, pokud jej připojíte k Echo nebo Echo dot.

Koupit na Amazonu

Bowers & Wilkins Zeppelin Wireless (699,99 $)

Bowers & Wilkins Zeppelin je klasický reproduktor s ikonickým vzhledem. Je populární, protože přišel s 30kolíkovým dokem pro iPod na přední straně a z dobrého důvodu. Vypadá to skvěle a zní to lépe. Má dva výškové reproduktory s dvojitou kopulí, dva středotónové měniče a 6,5-palcový subwoofer, který poskytuje skvělý zvuk bez ohledu na druh hudby, kterou posloucháte.

Zatímco Zeppelin podporuje pouze Spotify jako streamovací službu, má Bluetooth a AirPlay (ano, to je stále věc), takže můžete streamovat zvuk z jakéhokoli zařízení.

Koupit na Amazonu

Bose SoundTouch 10 (199 $)

Řada Bose SoundTouch je jejich odpovědí na bezdrátové reproduktory Sonos pro více místností. Ve skutečnosti je seznam funkcí v podstatě stejný.

Bose SoundTouch 10 dokáže streamovat hudbu ze Spotify, Pandora, iTunes, Amazon Music a řady dalších služeb. Na rozdíl od Sonos podporuje také Bluetooth, což může být pro někoho rozhodujícím faktorem.

Funkce více místností je také velmi podobná. Kupte si více než jeden reproduktor SoundTouch a můžete je přiřadit k různým místnostem a ovládat je z aplikace SoundTouch.

Pokud chcete něco trochu většího s lepším zvukem, existují také Bose SoundTouch 20 (349 $) a Bose SoundTouch 30 (499 $), které konkurují modelům Sonos s podobnou cenou.

Koupit na Amazonu

Bang & Olufsen Beoplay A9 (2 699 $)

Tento reproduktor nepotřebujete. Neznám tento reproduktor. Tento reproduktor nikdo nepotřebuje. Ale bože, já to chci.

Bang & Olufsen Beoplay A9 není ani tak reproduktorem, jako spíše výrazem, který přehrává hudbu epicky dobře. Má pět vestavěných reproduktorových jednotek s celkovým výkonem 480 Wattů (pro srovnání, B&W Zeppelin má celkem 150 Wattů a je to výkonný reproduktor sám o sobě) a je velký asi jako kuchyňská židle. Dejte to do rohu místnosti a všichni o tom budou mluvit. Tedy pokud se navzájem slyší přes zvuk hudby, kterou řvete.

A9 spolupracuje se Spotify, stejně jako AirPlay, Bluetooth a DLNA. Pokud chcete podporu pro mnoho služeb nebo hlasové ovládání od Alexy, musíte se poohlédnout jinde nebo doufat, že je Bang & Olufsen přidá později. Na druhou stranu, pokud chcete reproduktor, můžete si vyzdobit místnost, jste na správném místě.

Koupit na Amazonu


Stále více reproduktorů přichází s podporou Spotify a jak se zapojují vysoce kvalitní výrobci – zvláště na spodním konci cenové stupnice – můžete si být jisti, že tento článek aktualizujeme. Jedna potenciální věc, na kterou se můžete těšit, jsou zvěsti, že Spotify uvede svůj vlastní chytrý reproduktor.

Leave a Comment