6 Nejlepší Lázeňský Resort v Tennessee

Náš průzkum je redakčně nezávislý, ale za nákupy uskutečněné prostřednictvím našich odkazů můžeme získat provizi.

Není nic lepšího než relaxační lázeňský víkend. Snad kromě relaxačního lázeňského víkendu v krásných Smoky Mountains v Tennessee. Když hledáte perfektní způsob, jak se dostat pryč a užít si trochu hýčkání, luxusu a přírodních krás, tyto lázeňské resorty v Tennessee mají vše, v co byste mohli doufat, a ještě mnohem víc.

Brzy se můžete těšit na naše zpravodaje ve vaší schránce.

Gaylord Opryland Resort and Convention Center je docela pohled, který je třeba vidět uvnitř i venku. Přestože se nenachází v horách, nachází se v srdci Nashvillu – jednoho z nejoblíbenějších měst státu a stále nabízí spoustu přírodních krás s devíti hektary svěžích zahrad, klikatými stezkami a kaskádovými vodopády. Na místě je také několik bazénů, vířivka, sauna, turistické a joggingové stezky a golfové hřiště. A Delta Atrium nabízí spoustu obchodů, restaurací a rekreačních aktivit. Ale opravdovou lahůdkou jsou lázně Relache inspirované Evropou. Tyto lázně s kompletními službami nabízí širokou škálu relaxačních služeb včetně ošetření obličeje, masáží, tělových zábalů a peelingů a dokonce i ošetření očí a rtů.

Ačkoli Westgate Resort utrpěl mnoho škod při lesních požárech v Gatlinburgu v roce 2016, byly přestavěny a nyní jsou lepší než kdy předtím. Vily ve Westgate jsou vyzdobeny všemi vymoženostmi domova, včetně plně vybavených kuchyní se spotřebiči a kuchyňskými potřebami, oddělené jídelny a obývacího pokoje, pohovky na spaní, kabelové televize, DVD přehrávače a Wi-Fi připojení. Na místě také najdete spoustu věcí, které můžete dělat, včetně minigolfu, Flying Bear Zipline, Wild Bear Falls – krytý aquapark o rozloze 60 000 čtverečních stop a Serenity Spa by Westgate – oceněné lázně s fitness centrem a rozmanitostí. relaxačních ošetření obličeje a těla.

Blackberry Farm se také nachází na úpatí Smoky Mountains a nachází se na rozlehlém pasteveckém pozemku o rozloze 4 200 akrů. Díky své přirozené kráse a rozmanitosti relaxačních a luxusních aktivit je uznávána jako jedna z nejlepších vlastností na světě. Na farmě se můžete zúčastnit ukázky vaření, ochutnávky whisky nebo vína, absolvovat prohlídku bylinkové zahrady s průvodcem, dát si masáž nebo obličej v lázních, absolvovat fitness kurz, túru s průvodcem nebo soukromý lekce tenisu. Ale to je jen začátek. Můžete se také naučit kultivovat všímavost prostřednictvím malování akvarelem nebo psaním deníku a dokonce mít konzultaci o výživě.

Oak Haven Resort and Spa se nachází kousek od Gatlinburgu v Sevierville a nabízí pronájem luxusních srubů přímo u národního parku Smoky Mountain. Ubytování se pohybuje od chat s jednou ložnicí až po soukromé chaty se sedmi ložnicemi, přičemž některé mají dokonce prosklené herny s kulečníkovými stoly, arkádovými hrami a hospodskými stoly. Na místě si hosté mohou užít také spoustu zábavy, včetně bazénu, fitness centra, jezera pro rybaření, turistických stezek, místa na piknik s ohništi a lázní Oak Haven, kde hosté získají slevy a speciální ceny na své procedury, jako je např. značková zmrzlinová pedikúra!

RiverStone Resort and Spa nabízí pohodlné a prostorné pronájmy kondominium přímo v srdci Pigeon Forge. Ať už potřebujete jednotku s jednou ložnicí nebo velký byt se čtyřmi ložnicemi, pro každou potřebu existuje něco. Byty jsou vybaveny velkou televizí, plně vybavenou kuchyní s nerezovými spotřebiči, bezplatným Wi-Fi, pračkou/sušičkou a balkonem s výhledem na golfové hřiště nebo řeku. V lázních RiverStone Spa mohou hosté relaxovat při masážích, ošetření obličeje, ošetření nehtů a ošetření těla nebo se nechat připravit na noc s jejich depilací a make-upem.

Získejte naše nejnovější rady a nabídky do vaší e-mailové schránky!

Posíláme vám náš newsletter s cestovními destinacemi, nabídkami a dalšími!

Ušetřete až 45 %, bezplatné upgrady na Club Med Resorts!

17′ Pleasure-Way Tofino Std. Modelka

Ceny 2 za 1 Oceánie + balíček nápojů a další!

All Inclusive Regent Cruise Sale! Bonus až 1 200 $

24′ Winnebago Vita 24P

All-inclusive resort Wyndham Alltra Playa del Carmen

32′ 2020 Winnebago Minnie Winnie

22′ Nizozemci RV Coleman Lantern LT Series 17B

13′ Little Guy Worldwide 6 Wide Platform

Ušetřete až 10 % při včasné rezervaci plaveb Virgin Voyages!

Sandals Resorts | Sleva až 65 % a kredit až 1 000 $

Výprodej Royal Caribbean Nízké sazby a okamžité úspory!

21′ 2021 Winnebago Solis 59PX

Výprodej plavby celebrit! 20% sleva, balíček nápojů a další

25′ Coachmen RV Spirit Ultra Lite 2253RB

A nikdy nezmeškejte jedinou cestovní nabídku!

Pošleme vám náš newsletter s cestovními destinacemi, nabídkami a dalšími!

Brzy se můžete těšit na naše zpravodaje ve vaší schránce.

Vyplňte prosím zvýrazněná pole a pokračujte kliknutím na „Porovnat ceny“.

Příjemný interiér Airbnb

Doporučujeme

Leave a Comment