6 nejlepších digitálních fotorámečků pro zobrazování vašich fotografií

Digitální rámy na obrazy v posledních letech explodovaly na popularitě, ale trh je přeplněný produkty opravdu nízké kvality. Neztrácejte peníze za rám s ošuntělým displejem a chybějícími funkcemi, sestavili jsme pro vás 6 skvělých modelů, které můžete zvážit.

Aktualizace: Tipy v tomto shrnutí již nejsou k dispozici nebo jsou zastaralé. Nejlepší digitální fotorámečky najdete v našem aktualizovaném průvodci.

Ne všechny digitální fotorámečky jsou stejné. Levné modely mají levné zobrazovací panely, což znamená špatnou reprodukci barev, špatnou viditelnost a omezený pozorovací úhel. Jiné jsou objemné a nevzhledné, které nikdo nechce bydlet na své stěně nebo odkládacím stolku v obývacím pokoji. Pak je tu problém se složitým ovládáním a špatným uživatelským rozhraním. Zejména digitální fotorámečky jsou skvělým dárkem pro starší příbuzné, protože s nimi můžete snadno sdílet své fotografie, ale pokud na to nemohou přijít, je to zbytečná vychytávka. Zde je náš pohled na výběr z řady, která nabízí funkce jako ostré obrazovky, připojení k internetu a další.

Digitální fotorámeček Pix-Star 10,4 palce (150 USD)

Digitální fotorámeček Pix-Star s úhlopříčkou 10,4 palce, který je k dispozici také v mohutné 15palcové variantě, je jedním z dražších rámečků, ale je skvělý pro všechny.

Kromě toho, že nabízí vysoce kvalitní obrazovku, která zajistí, že vaše obrázky budou na obrazovce vypadat čistě a ostře, jsou jeho možnosti připojení rozsáhlé. Své fotografie můžete posílat e-mailem s využitím 4GB integrované paměti rámečku a také vyhrazené e-mailové adresy zařízení. Případně můžete zasunout USB flash disk, SDHC nebo SDXC kartu. Možností je také podpora UPnP, takže můžete streamovat obsah ze svého počítače v síti nebo kompatibilního serveru NAS. Prostřednictvím rámečku je k dispozici více než 20 online poskytovatelů, kteří vám umožňují snadno prohlížet obrázky z webových alb. Patří mezi ně Picasa, Facebook, Flickr, PhotoBucket a Instagram.

Aby byl balíček kompletní, je zde vždy možnost poslechu webových rozhlasových stanic nebo připojení USB flash disku nebo SD karty a poslech hudby přímo přes rámeček. V každém případě je snadné dokonale nastavit půjčování na trhu starších uživatelů.

Koupit na Amazonu

NIX Advance (80 USD)

NIX Advance není tak bohatý na funkce jako Pix-Star, ale má jednu zabijáckou funkci – pohybový senzor. Prostřednictvím tohoto zařízení se rám zapne pokaždé, když vstoupíte do místnosti, a vypne se, jakmile odejdete. Je to elegantní dotek a to není vše, co pro NIX Advance funguje dobře.

Kromě toho jej můžete použít k prohlížení 720p HD videa a fotografií a smíchat obojí dohromady ve formě prezentace. Neexistuje žádná vyhrazená funkce e-mailu, takže můžete používat porty USB nebo SD/SDHC rámu, ale je to plug and play, takže nastavení je minimální. Je zde přidána funkce hodin a kalendáře, která vám umožní nastavit rámeček tak, aby fungoval během nastavených hodin, což šetří energii i životnost podsvícení. Nabízí také skvělé pozorovací úhly, takže byste si měli užívat vysoce kvalitní snímky bez ohledu na to, kde sedíte.

Koupit na Amazonu

Nixplay Seed (180 $)

Pokud jste ochotni utratit trochu navíc, pak je Nixplay Seed fantastický digitální fotorámeček. Nabízí 10palcovou obrazovku a seznam funkcí, který obsahuje od všeho trochu.

K dispozici je pohybový senzor, který zajišťuje zapnutí a vypnutí v případě potřeby. 8 GB vnitřní paměti znamená, že máte spoustu místa pro obsah, když jste offline, ale spáruje se s 10 GB bezplatného a zabezpečeného online cloudového úložiště, takže pro vaše obrázky je k dispozici spousta místa.

Je rychlý a snadný přístup k vašim oblíbeným fotografiím přes Facebook, Instagram, Dropbox, Flickr a Fotky Google, přičemž podpora aplikace pro chytré telefony tento proces dále zefektivňuje. Můžete také vytvářet vyhrazené seznamy skladeb a přimět přátele a rodinu ke sdílení obsahu bez ohledu na to, kde se nacházejí. Docela skvěle vám pomáhá cítit se neustále připojeni, i když (vzhledem k ceně) je zvláštní, že neexistuje žádná podpora NAS/síťových souborů.

Jedna obzvláště skvělá vlastnost, kterou Nixplay má, je dlouhověkost společnosti. Online funkce obrazových rámů s podporou internetu obvykle spoléhají na hostitelskou společnost, která nechá světla rozsvícená. Pokud společnost zanikne nebo přestane nabízet podporu, budete často vynecháni. Nixplay vyrábí propojené vysoce kvalitní rámečky už roky (jeden z jejich rámů jsme zkontrolovali a nastavili již v roce 2014 na How-To Geek).

Koupit na Amazonu

TENKER 7palcový HD digitální fotorámeček (54 USD)

Cenově dostupný digitální fotorámeček TENKER 7palcový HD nenabízí všechny funkce, které byste mohli chtít, ale je to skvělý výchozí bod za dobrou cenu.

Podporuje obrazovku 1024 × 600 spolu s přehráváním videa 720p a částečným rozlišením 1080p HD, a přestože kvalita obrazovky není dokonalá, je docela slušná. Podobně neexistuje žádná funkce náhodné prezentace, což je neobvyklé opomenutí, ale automatické otáčení je alespoň praktické pro ty, kteří chtějí často měnit orientaci svého snímku.

Skutečná síla TENKER spočívá v jeho snadném použití. Stačí zasunout USB disk nebo SD kartu a okamžitě zobrazí vaše fotografie nebo video soubory. Jen nečekejte žádné vestavěné úložiště nebo Wi-Fi připojení. Tento rám udržuje věci na základech.

Koupit na Amazonu

Ne 8palcový digitální fotorámeček (60 $)

Další levná volba, 8palcový digitální fotorámeček Micca, se podobně snadno používá, jako rám TENKER. Díky tomu, že je o něco větší na 8 palců, získáte trochu více prostoru pro prohlížení obrázků, které přicházejí přes USB nebo SD kartu. Opět zde není žádné nastavení, o kterém by se dalo mluvit s prvořadým plug n play.

Kromě přehrávání fotografií využívá rám Micca také jakoukoli hudbu na vašem paměťovém médiu a přehrává ji jako hudbu na pozadí při otáčení mezi obrázky. Nastavení časovače vám umožňuje přesně vybrat, kdy chcete, aby byl rámeček během dne aktivní. Je také o něco stylovější než jiné levné rámečky a vypadá mnohem více jako konvenční rámeček než jako levný tablet.

Koupit na Amazonu

Andoer 15palcový TFT LED digitální fotorámeček (98 $)

15palcový digitální fotorámeček TFT LED Andoer se výrazně liší od ostatních zde, v neposlední řadě proto, že je spíše bílý než černý. Stěžejní skutečností je také to, že tento rám je s 15 palci docela velký, což jej staví na stejnou úroveň jako velká obrazovka notebooku.

Nemá tak kvalitní obrazovku jako dražší prémiové modely (je to pouze TFT obrazovka, což je typ panelu, který byste očekávali u levného počítačového monitoru) a jeho dálkové ovládání vypadá docela levně, ale má spoustu věcí. pro to. Rozlišení 1280 × 800 HD mu dává šanci bojovat a můžete snadno zobrazovat fotografie nebo video soubory, stejně jako poslouchat hudbu přes rámeček. V mnoha ohledech je to téměř jako připojený tablet a poskytuje vám také podporu e-knih, hodin a kalendáře.

Zásadní však je, že si jej kupujete pro jeho kvality fotorámečku. Na desce nejsou žádná média, ale podporuje všechna fyzická paměťová média, na která si vzpomenete, a nastavení je velmi rychlé. Pokud chcete jít přímo k věci a jednoduše mít rám obrazu, Andoer to udělá. Když už nic jiného, ​​jeho samotná velikost z něj dělá skvělou volbu pro příbuzné s méně než ostrým zrakem.

Koupit na Amazonu

Leave a Comment