6 nejlepších pelíšků pro kočky pro vašeho kočičího přítele

I když je docela těžké zastavit kočky, aby lezly na váš nábytek, co vy umět udělat je poskytnout jim místo na spaní, protažení, škrábání a lenošení. Shromáždili jsme několik špičkových pelíšků pro kočky, takže můžete snadno najít perfektní kombinaci pro svého vybíravého přítele.

Všechny naše pelíšky pro kočky za cenu 50 USD nebo méně jsou velmi dostupné – navíc se snadno čistí a vaše kočka se díky nim bude cítit útulně, ať je postel umístěna kdekoli. Ať už chcete, aby vaše kočka spala s výhledem z okna, nebo chcete, aby měla škrabadlo, aby se mohla po spánku protáhnout, najdete to níže. V nejlepším případě nejenže najdete svou kočku někde, kde bude spát, ale budete mít nové místo pro sbírání kočičích chlupů (kromě vaší pohovky).

Nejlepší jednoduchá postel pro kočky: Samozahřívací postele pro domácí mazlíčky Aspen (16 USD)

Kočky se milují schoulit se do klubíčka na teplém a útulném místě, takže samozahřívací postýlka pro domácí mazlíčky Aspen je do značné míry namáčením. Dokáže vaši kočku zahřát bez elektřiny, protože vnitřní vrstvy odrážejí teplo kočičího těla. Nejen, že je teplá, ale vnitřní výplň je tak měkká, že se do ní vaše kočka může sbalit, a skořápka je z jehněčí vlny – něco, čeho se většina koček nemůže nabažit.

Tato postel je jednoduchá v tom, že se hodí pro všechny velikosti koček a plemen a zároveň poskytuje kočce intuitivní místo, kde se může usadit a usnout. Samozahřívací pelíšek Aspen Pet Self Warming Bed lze také prát v pračce, takže v případě nepořádku bude mít vaše kočka i po úklidu místo na spaní. Ale pokud jste ochotni utratit pár babek navíc za vyhřívání postele elektrickým topným tělesem, podívejte se na Elektrická vyhřívaná podložka pro domácí mazlíčky ALEKO— Perfektně se hodí pro starší kočky, které nemusí mít samozahřívací vstávání a odcházejí, mladší a aktivnější kočky stále mají.

Koupit na Amazonu

Nejlepší kombinace kočičího pelíšku a škrabadla: Paws & Pals Cat Tree House (14 $)

Tento Paws & Pals Cat Tree House představuje trojí hrozbu: vaše kočka si na něm může hrát, škrábat ho a spát v něm. Má nafouklou závěsnou kouli, takže kočka může plácnout do míče a zabavit se (a zároveň si udržet ostré reflexy), spolu se 2 škrabadly zabalenými do sisalového lana, díky nimž je domeček na stromě pevný a bezpečný.

Nahoře mezi dvěma sloupky je houpací síť z umělého fleecu – skvělá pro kočky, které nemají rády pobyt v kočičích pelíšcích. Závěsný míček pomáhá kočce začít používat škrabadlo a poté houpací síť. Díky třem různým aktivitám v Paws & Pals Cat Tree House se vaše kočka nikdy nebude nudit. Celkově je Tree House vysoký 20 palců, což je ideální pro malé až středně velké kočky (a větší kočky, které se rády kroutí).

Koupit na Amazonu

Nejlepší kočičí pelíšek s výhledem: Kitty Cot (45 USD)

Dívá se vaše kočka ráda z okna? Je to její oblíbené místo, kde se opaluje? Mnoho koček si užívá výhled ven, aniž by skutečně byly venku, a jiné mají rády teplo ze slunce vyzařovaného okny. KItty Cot je ideální pro všechny tyto situace. Má 4 silné přísavky (které se montují na okno, které si vyberete vy nebo vaše kočka), které drží základnu PVC trubky obalenou pevnou látkou, která je spojena s ocelovými nosnými kabely – díky čemuž je toto lůžko bezpečné, takže kočky mohou skákat nebo skákat. z toho bez problémů.

Postýlka Kitty Cot se snadno instaluje a v případě nepořádku ji lze během několika sekund setřít. Jedinou nevýhodou je, že postýlka není polstrovaná, takže pokud chcete svou kočičku opravdu rozmazlit, podívejte se na Termální samovyhřívaná postel Pet Magasin.

Koupit na Amazonu

Nejlepší lůžko pro kočky ve tvaru jeskyně: lůžko pro kočky Armarket (24 USD)

Kočky jsou tvorové, kteří se rádi zavrtávají nebo se schoulí do malých prostor, protože pocit, že jsou v doupěti, je pro ně uklidňující. Pelíšek pro kočky Armarket jim nejen poskytuje ochranu, ale drží svůj tvar a je super měkký a hřejivý – nejenže materiál dobře udržuje teplo, ale i samotný design jeskynního lůžka drží teplo. Toto lůžko má sametovou látku na vnější i vnitřní straně jeskyně ve tvaru kupole, spolu s voděodolnou a protiskluzovou základnou, díky čemuž je Armarket skvělý pro kočky, které milují utíkat do bezpečí své jeskyně.

Při výšce 14 palců a průměru 20 palců je toto jeskynní lůžko skvělé pro všechny velikosti koček (nebo dokonce pro více koček najednou). K dispozici je dokonce vyjímatelný vnitřní polštář pro případ, že vaše kočka není příznivcem měkkých nebo měkkých povrchů. Pokud chcete pro svou kočku pelíšek ve tvaru jeskyně, ale hledáte unikátnější a ručně vyráběnou variantu, podívejte se na Jeskyně Meowfia Premium Cat Bed.

Koupit na Amazonu

Nejlepší kočičí pelíšek 2 v 1: Partysaving Pet Palace (10 USD)

Ať už vaše kočka chce teplou postel, na kterou si může lehnout, nebo tunel, do kterého se vtěsná, aby se cítila bezpečně, Partysaving Pet Palace může být právě postel pro vaši kočku!. Když je zip zavřený, promění se v útulný a trojúhelníkový stan, který se přizpůsobí tělu vašeho mazlíčka, ale když se rozepne, může to být buď deka pro vaši kočku, podložka do vašeho obývacího pokoje nebo vycpávka pro další postel nebo přepravní bedna.

Vnitřek stanu odráží tělesné teplo vaší kočky a udržuje ji v teple v jejich uzavřeném prostoru (něco jako postel pro kočky Armarket, ale útulnější a těsnější). Pet Palace má umělou podšívku Sherpa se třemi různými vrstvami, které poskytují teplo a pohodlí a zároveň zachycují kočičí chlupy jako magnet – což vám pomáhá udržet chlupy mimo jiné povrchy. Tento pelíšek lze prát v pračce pro kočky všech velikostí, ale stan je lepší pro kočky, které váží 15 liber nebo méně.

Koupit na Amazonu

Nejlepší kočičí postel se zábavnými doplňky: Easyology Zen Den (24 $)

Pokud je vaše kočka energická a neustále se mačká v uzavřených prostorách, měli byste se podívat na Easyology Zen Den. Tato postel je útulný úkryt čtvercového tvaru s velkým kruhovým vchodem, do kterého může kočka vstoupit. Krabice o rozměrech 15 x 15 palců má držadla, takže se s ní snadno přemisťuje, a je dokonce dostatečně pevná, takže ji můžete použít jako podnožku (a semiš a neutrální barvy se hodí k většině domácích dekorací). Uvnitř boxu je extra měkké polstrování spolu s omyvatelným a odnímatelným spodním polštářem pro chvíle, kdy kočička dělá nepořádek.

Pro kočky, které chtějí trochu více dobrodružství, má Easyology Zen Den prodlužovací tunel pro kočky pro ještě větší zábavu. Easyology Kitty Cat Tunnel lze zavěsit přímo na kruhový vchod do Zen Denu, takže vaše kočka může prozkoumat 1, 2 nebo libovolný počet trubic, které k doupěti připojíte.

Koupit na Amazonu

Leave a Comment