6 nejlepších plážových rezortů v Texasu (s cenami a fotografiemi)

Náš průzkum je redakčně nezávislý, ale za nákupy uskutečněné prostřednictvím našich odkazů můžeme získat provizi.

Pobřeží Mexického zálivu v Texasu je domovem řady okouzlujících měst nabízejících luxusní ubytování. Pokud se rozhodnete zůstat v jednom z texaských plážových měst, jako je South Padre nebo Galveston, udělejte si laskavost tím, že se ubytujete na pláži. Ubytování na pobřeží na tomto seznamu nabízí luxusní pokoje a apartmá a snadný přístup na pláž. Užijte si texaské pobřeží z těchto 6 nejlepších přímořských letovisek a hotelů ve státě Lone Star.

Brzy se můžete těšit na naše zpravodaje ve vaší schránce.

Užijte si výhled na pobřeží Mexického zálivu během svého příštího pobytu v hotelu Galvez & Spa v Galvestonu. Tento luxusní resort byl ve skutečnosti postaven v roce 1911 a rozrostl se do sofistikovaného pobytu, který je jen pár kroků od pláže. S vyhřívaným krytým bazénem, ​​hotelovými lázněmi a výhledem na oceán z téměř každého pokoje si můžete užít čas uvnitř, než prozkoumáte hlavní atrakce Galvestonu. Když je pěkné počasí, není třeba cestovat daleko, abyste si užili písek, slunce a zábavu, které Galveston nabízí, protože Hotel Galvez je v docházkové vzdálenosti jak na pláž, tak na Galveston Island Historic Pleasure Pier.

Pro ty, kteří hledají skvělé ubytování v South Padre, nehledejte dále než My Sapphire Condominiums. Každá jednotka v My Sapphire má balkon s výhledem na pláž nebo záliv. Pobyt zde je ideální pro jednu osobu nebo celou rodinu. Rodiny budou rády využívat hernu pro dospívající a dva bazény, zatímco páry mohou najít relaxaci v lázních s kompletními službami.

La Copa Inn Beach Hotel je další hotel South Padre, který se nachází přímo na pláži. Tento hotel se nachází v blízkosti nejen pláže, ale také rodinných míst, jako je aquapark Schlitterbahn a státní park Isla Blanca. Začněte svůj den snídaní formou bufetu a nezapomeňte si rezervovat parasailing nebo dobrodružství na vodním skútru přímo na recepci hotelu La Copa. Po dlouhém dni objevování South Padre si dejte příjemnou večeři v restauraci na pobřeží, kterou najdete přímo v La Copa Inn.

Tento resort v South Padres nabízí hostům pěkný chodník přímo na pláž. WDíky tak skvělému vybavení, jako jsou vlastní lázně, venkovní bazén a místní bar, možná nebudete chtít opustit Peninsula Island Resort & Spa. Apartmá se dvěma nebo třemi ložnicemi v tomto resortu skutečně nabízejí luxusní zážitek, s porcelánovými pracovními deskami, dobře vybaveným kuchyňským koutem a relaxačním balkonem.

Tento plážový hotel v Galvestonu nabízí 250 pokojů, které jsou ideální pro páry, rodiny a dokonce i obchodní cestující. San Luis Resort, domov pro místní lázně a konferenční centrum, se rozkládá na 32 akrech. Nemusíte ani opustit areál letoviska, abyste si mohli vychutnat skvělé jídlo, protože je zde spousta možností stravování i nákupů. Nebudete litovat rezervace pokoje s výhledem na oceán v The San Luis Resort.

Užijte si soukromý přístup na pláž v hotelu The Galvestonian na ostrově Galveston. Galvestonian je jedním z mála plážových hotelů ve městě, který ve skutečnosti nabízí přímý přístup na pláž podél hráze. Hotel Galvestonian se nachází přímo na pláži se soukromým přístupem na pláž a pláž je zde upravená a bez mořských řas. Také nemusíte chodit na pláž, abyste si užili výhled na pláž, protože balkony na pláži se nacházejí v každém bytě. Tato možnost uvolněného ubytování zahrnuje také krytý vyhřívaný bazén.

Získejte naše nejnovější rady a nabídky do vaší e-mailové schránky!

Posíláme vám náš newsletter s cestovními destinacemi, nabídkami a dalšími!

Ceny 2 za 1 Oceánie + balíček nápojů a další!

17′ Pleasure-Way Tofino Std. Modelka

Sleva 400 $ | Letecká a 12denní prohlídka kouzelného Mexika s průvodcem

Wyndham Alltra | All-New All-Inclusive Mexico Resorts

25′ Coachmen RV Spirit Ultra Lite 2253RB

Sleva až 59 % min. 3 Nts | Karibik All-Inclusive

Výprodej plavby celebrit! 20% sleva, balíček nápojů a další

17′ Forest River RV Rockwood Geo Pro 17RK

8denní luxusní rezort Riviera Cancun pro 4člennou rodinu

22′ Nizozemci RV Coleman Lantern LT Series 17B

Air & 9-day 2022 Jižní Afrika | Sleva 300 $ s online kódem

21′ 2021 Winnebago Solis 59PX

7-Nt Caribbean – Wonder of the Seas s kreditem na loď 75 $

Ušetřete až 10 % při včasné rezervaci plaveb Virgin Voyages!

Letecká doprava a plavby po Evropě od 6 do 11 Nt 2022 se slevou až 20 %.

A nikdy nezmeškejte jedinou cestovní nabídku!

Pošleme vám náš newsletter s cestovními destinacemi, nabídkami a dalšími!

Brzy se můžete těšit na naše zpravodaje ve vaší schránce.

Vyplňte prosím zvýrazněná pole a pokračujte kliknutím na „Porovnat ceny“.

Příjemný interiér Airbnb

Doporučujeme

Leave a Comment