6 nejlepších podzimních festivalů v Texasu (Sezónní průvodce 2021)

Náš průzkum je redakčně nezávislý, ale za nákupy uskutečněné prostřednictvím našich odkazů můžeme získat provizi.

Texas během podzimní sezóny je plný neuvěřitelných věcí, které můžete dělat, včetně návštěv sklizně a dýňových festivalů. Sledujte průvody, vychutnejte si živou hudbu a vychutnejte si podzimní počasí na těchto úžasných podzimních festivalech ve státě Lone Star.

Brzy se můžete těšit na naše zpravodaje ve vaší schránce.

Chappell Hill Scarecrow Festival v Chappell Hill se koná již téměř 40 let. Nabízí více než 250 různých prodejců, živou hudbu a rodinnou zábavu. Děti si na festivalu zamilují dětský koutek, kde je dětská zoo, malování na obličej a jízda na ponících. Festival Scarecrow Festival by však nebyl úplný bez některých jedinečných strašáků.

Termíny: Druhý víkend v říjnu

Pro ty z oblasti Dallasu je Podzim v arboretu skvělý způsob, jak přijmout podzimní sezónu v Texasu. Don檛 si ujít velkolepou podívanou, kterou je Pumpkin Village, která má více než 90 000 dýní a tykví, které jsou obklopeny tisíci podzimních květů, jako jsou chryzantémy a štětec. Kupte si dýni z dýňového záhonu nebo se ztraťte v bludišti Haybale. Tento festival se koná během podzimních měsíců a různé akce se konají jak o víkendu, tak ve všední dny. Udělejte si selfie s Charlie Brownem a Peppermint Patty a pak nezapomeňte obdivovat rozmanitost barev v 66akrové zahradě s více než 150 000 podzimních květin.

Termíny: 18. září 31. října 2021

Festival dýní v Paříži se pro toto město na severovýchodě Texasu rozrostl v oblíbenou událost. Zapojte se do soutěže o kostýmy nebo soutěže ve zdobení dýní a vyhrajte peněžní ceny. Nebo si prohlédněte četné jedinečné prodejce. Od dětských aktivit, jako je jízda na ponících a dokonce i bungee jumping, je Festival dýní skutečně rodinnou záležitostí. Užijte si živou hudbu a své oblíbené poctivé jídlo na této podzimní oslavě v Paříži.

Termíny: 23. října 2021

Floydada, Texas je známá jako 淧umpkin Capital, USA. Téměř 1800 akrů zemědělské půdy ve Floydadě je věnováno pěstování dýní. Takže když je na podzim čas sklízet dýně, Floydada slaví dýňovým festivalem. Punkin’ Days je opravdu víkend plný zábavy. Užijte si řemeslné stánky, prodejce jídla a živou hudbu. Nechybí ani vyřezávání dýní, dýňové dekorace, štafety s dýňovými koláči a bowling s dýněmi. Vzhledem k tomu, že se během Punkin’ Days odehrává tolik aktivit, na tomto podzimním festivalu se určitě najde něco, co potěší každého.

Termíny: Druhá sobota v říjnu

Město Cuero slaví své bohaté zemědělské dědictví prostřednictvím každoročního podzimního festivalu zvaného Turkeyfest. Cuero je hrdě nazýváno „hlavním městem Turecka světa“. Tento třídenní festival přitahuje tisíce lidí do malého města Cuero. Užijte si živou hudbu, průvod, grilování, běh 5K a karneval. Popadněte svého oblíbeného tanečního partnera a vyražte na ulici, protože Turkeyfest je také známý pouličními tanci, kde stovky boogií špičkových texaských umělců. Nyní nezapomeňte žvýkat krůtí stehno a dívat se na Turkeyfest Parade, nebo se přihlásit do krůtího lovu vajec.

Termíny: Druhý víkend v říjnu

Old Town Mesquite Pumpkinfest je festival volného pádu ve městě Mesquite. Jednodenní akce se koná každoročně již více než 15 let. Tady je zábava pro všechny. Užijte si živá hudební vystoupení, karnevalové hry, odrazové domy a dokonce i strašidelný dům. Oblékněte se do svého oblíbeného kostýmu na soutěž o kostýmy nebo ozdobte dýni na soutěž o dýně. Pumpkinfest je místem, kde se oslavuje Halloween a podzimní sezóna v Mesquite v Texasu.

Termíny: 16. října 2021

Získejte naše nejnovější rady a nabídky do vaší e-mailové schránky!

Posíláme vám náš newsletter s cestovními destinacemi, nabídkami a dalšími!

17′ Pleasure-Way Tofino Std. Modelka

Ušetřete až 45 %, bezplatné upgrady na Club Med Resorts!

All Inclusive Regent Cruise Sale! Bonus až 1 200 $

8denní luxusní rezort Riviera Cancun pro 4člennou rodinu

2 za 1 Business Class Air s Scenic Eclipse

24′ Winnebago Vita 24P

Ceny 2 za 1 Oceánie + balíček nápojů a další!

Ušetřete až 10 % při včasné rezervaci plaveb Virgin Voyages!

32′ 2020 Winnebago Minnie Winnie

Sleva 400 $ | Letecká a 12denní prohlídka kouzelného Mexika s průvodcem

Wyndham Alltra | All-New All-Inclusive Mexico Resorts

7-Nt Caribbean – Wonder of the Seas s kreditem na loď 75 $

Sandals Resorts | Sleva až 65 % a kredit až 1 000 $

Výprodej plavby celebrit! 20% sleva, balíček nápojů a další

All-inclusive resort Wyndham Alltra Playa del Carmen

A nikdy nezmeškejte jedinou cestovní nabídku!

Pošleme vám náš newsletter s cestovními destinacemi, nabídkami a dalšími!

Brzy se můžete těšit na naše zpravodaje ve vaší schránce.

Vyplňte prosím zvýrazněná pole a pokračujte kliknutím na „Porovnat ceny“.

Příjemný interiér Airbnb

Doporučujeme

Leave a Comment