6 nejlepších strašidelných hotelů k návštěvě v Texasu tento Halloween

Náš průzkum je redakčně nezávislý, ale za nákupy uskutečněné prostřednictvím našich odkazů můžeme získat provizi.

O texaských hotelech na tomto seznamu se říká, že v nich straší. Každý hotel níže byl postaven před desítkami let a všechny mají pestrou historii. Bez ohledu na to, zda věříte na duchy nebo jste trochu skeptický, všechna údajná pozorování a příběhy o paranormálních aktivitách na těchto místech vás jistě vyděsí. Pokud máte dost odvahy, podívejte se do jednoho z těchto strašidelných hotelů v Texasu.

Brzy se můžete těšit na naše zpravodaje ve vaší schránce.

Driskill Hotel v centru Austinu je jedním z nejstarších hotelů ve městě a je stále funkčním hotelem. Někteří hosté hlásili, že v prázdných místnostech slyší nevysvětlitelné zvuky a vidí zjevení na židlích nebo skrz okna. Oblast s nejvíce paranormálními aktivitami se však vyskytuje ve třetím patře. Toto patro je domovem portrétu mladé dívky. Někteří lidé tvrdili, že cítí přítomnost, když se dívají na portrét, zatímco jiní cítili stav beztíže nebo neviditelné věci, které se dotýkaly jejich paží nebo tváře, když byli před portrétem. Skutečné nebo ne, tyto zprávy jsou skutečně děsivé.

Ačkoli The Baker Hotel and Spa není v současné době otevřen pro návštěvníky, vynakládá se úsilí na obnovu, aby byl hotel znovu otevřen (odhaduje se v roce 2022) s moderním vybavením. The Baker Hotel, který byl původně otevřen v roce 1929, se zaměřují na dvě úmrtí, ke kterým došlo v době největší slávy hotelu. Jedna žena spáchala sebevraždu v hotelovém pokoji v 7. patře, kde skočila z balkonu k smrti. Hosté tvrdili, že na tomto patře viděli ženskou přízračnou postavu. Další smrt zahrnovala muže, který byl zabit v zavírajících se dveřích výtahu. Může být více duchů než tito dva. Někteří návštěvníci tvrdí, že v hotelu The Baker viděli koule, slyšeli hlasy a dokonce cítili fantomové vůně.

Hotel Galvez and Spa byl otevřen v roce 1911 a je stále otevřený pro podnikání, ale jen málo hostů se rozhodne zůstat v pokoji č. 505. Legenda říká, že v 5. patře hotelu Galvez and Spa straší ženský duch označovaný jako 淭he Lovelorn Lady. Toto ženské zjevení je údajně o ženě, která se oběsila poté, co slyšela, že její manžel zemřel na moři. Nyní hosté v pokoji č. 505 tvrdili, že cítí v místnosti děsivou přítomnost spolu se silným zápachem gardénie.

San Antonio je domovem řady údajně strašidelných institucí. Říká se však, že Menger Hotel je jedním z nejstrašidelnějších míst ve městě Alamo. Jako jeden z nejstarších hotelů v Texasu, otevřený v roce 1859, má The Menger Hotel skutečně pestrou minulost. Existují tvrzení, že v hotelu straší 32 různých subjektů. Zprávy tvrdí, že duch Teddyho Roosevelta dokonce sídlí v hotelu, protože Roosevelt používal Menger k náboru mužů pro svou kavalérii známou jako Rough Riders. Zažijte tu atmosféru na vlastní kůži a zarezervujte si pokoj v The Menger, až budete příště v San Antoniu.

Nachází se v blízkosti národního parku Big Bend, Gage Hotel byl postaven ve 20. letech 20. století pro texaského rančera Alfreda Gage. Gage bohužel zemřel rok po otevření hotelu a nyní se říká, že v hotelu straší. Minulí hosté byli údajně svědky zjevení na zahradě, verandě a potulování se po chodbách. V hotelu však může být i jiný duch. Pokoj 10 je údajně domovem ženského ducha. Hosté v této místnosti tvrdí, že slyšeli ženský hlas číst poezii a cítí nevysvětlitelné poklepávání na rameno nebo záda. Pro ty, kteří jsou dostatečně odvážní, si rezervujte pokoj 10 v hotelu Gage.

Sheraton Gunter Hotel je druhý hotel na tomto seznamu, který se nachází v San Antoniu, městě známém tím, že je plné strašidelných míst. Stejně jako v mnoha jiných hotelech na tomto seznamu je i hotel Gunter stále v provozu. Dávejte si však pozor na pokoj 636. Přestože byl hotel otevřen v roce 1909, nebylo to až do roku 1965, kdy se zde stalo něco opravdu příšerného. Muž zavraždil služebnou poté, co údajně vešla do místnosti, aby ji našla od krve, pravděpodobně z jeho předchozí vraždy. Nyní hosté a zaměstnanci hotelu tvrdili, že viděli přízračnou služebnou procházet chodbami s nataženýma rukama a slyšeli neobvyklé zvuky. Hosté v místnosti 636 také tvrdili, že vidí na stěnách vize krve. Nelze popřít, že tento nádherný hotel má strašidelnou minulost.

Získejte naše nejnovější rady a nabídky do vaší schránky!

Posíláme vám náš newsletter s cestovními destinacemi, nabídkami a dalšími!

Ušetřete až 2 000 $ na letenkách

A nikdy nezmeškejte jedinou cestovní nabídku!

Pošleme vám náš newsletter s cestovními destinacemi, nabídkami a dalšími!

Brzy se můžete těšit na naše zpravodaje ve vaší schránce.

Vyplňte prosím zvýrazněná pole a pokračujte kliknutím na „Porovnat ceny“.

Příjemný interiér Airbnb

Doporučujeme

Leave a Comment