7 nejlepších festivalů raků v Texasu

Náš průzkum je redakčně nezávislý, ale za nákupy uskutečněné prostřednictvím našich odkazů můžeme získat provizi.

Texasané milují langusty, což jsou lahodní korýši, kteří připomínají malé humry. Langusty jsou kritickou součástí louisianské a cajunské kuchyně. Vzhledem ke své blízkosti k Louisianě byla kuchyně jižního Texasu ovlivněna cajunským a kreolským vařením, takže langusty jsou v Texasu stejně populární jako v Louisianě. V jižním Texasu a Louisianě, známí jako bahňáci nebo crawdads, sezóna k jídlu těchto malých zvířátek je od konce února do června. Během března, dubna a května se proto ve státě Lone Star koná mnoho festivalů langust. Oslavte sezonu bahňáků návštěvou těchto 7 nejlepších festivalů langust v Texasu.

Brzy se můžete těšit na naše zpravodaje ve vaší schránce.

Tento seznam začíná jedním z nejoblíbenějších festivalů langust ve státě, Texaským rakem a hudebním festivalem. Tento dvoudenní festival, který se nachází na jaře v Texasu, severně od Houstonu, je víc než jen váš průměrný langustový var. Festivaloví návštěvníci najdou po oba dny tohoto víkendového festivalu skvělý hudební line-up. Samozřejmostí je dostatek langust, od pikantních vařených langust až po pokrmy z langust. Najdete zde však také klasická texaská jídla, jako jsou grilování a hamburgery. Tento cenově dostupný festival langust, doplněný karnevalem, maloobchodními prodejci a spoustou piva a vína, je skvělým způsobem, jak oslavit sezónu langust ve státě Lone Star.

Pokud hledáte zábavný festival langust na texaském pobřeží, zamiřte na festival raků Kemah. Tento třídenní festival se koná pod mostem Kemah. Rak je opravdu hlavní atrakcí, protože každou hodinu se během festivalu uvaří 6000 liber crawdads. Na tomto festivalu se však podává také mnoho dalších oblíbených cajunských jídel, jako jsou žabí stehýnka, boudin a dokonce aligátor. Poté, co si vychutnáte svůj podíl na dobře vyrobených langustách, vychutnejte si živou hudbu, která se pohybuje od country po zydeco.

Texas Hill Country není známá svými langustami, ale to neznamená, že se zde nekoná velký festival langust. Crawfest New Braunfels je třídenní festival v dubnu, který se slaví na výstavišti Comal County Fairgrounds. Crawfest New Braunfels pořádá vaření gumy, běh na 5 km a soutěž v pojídání langust. Během této víkendové akce se na pódiu objeví country, zydeco a Tejano muzikály. Díky karnevalovým projížďkám, hrám na dvoře a kempování na místě určitě zažijete nezapomenutelný čas na tomto festivalu langust v Hill Country.

Užijte si langustu ve městě Bayou na každoročním festivalu Bayou City Cajun. Tento festival v Houstonu je dvoudenní akce se vstupem zdarma. Bayou City Cajun Festival se nachází v Traders Village a nabízí cajunské melodie a cajunské jídlo. Pro návštěvníky festivalu se uvaří tisíce kilo pikantních langust. Vychutnejte si však také další cajunská jídla, jako jsou červené fazole a rýže, langusty etouffee a po-boys. Tento festival langust v Houstonu, ideální pro rodiny a milovníky langust, je skutečně oslavou crawdads a cajunské kuchyně.

Lonestar Crawfish Festival, který se nachází v centru Austinu, může být na míle daleko od pobřeží, ale na této párty v Stubb檚 Bar-BQ je stále spousta cajunských vibrací. Toto místo, známé svým grilováním a živou hudbou, je ikonickým podnikem v Austinu. Tento festival nabízí živou hudbu, obvykle velkého headlinera a langusty, které můžete sníst. Veškerý výtěžek z této akce jde do Busby Foundation, organizace, která poskytuje podporu rodinám postiženým ALS, známou také jako Lou Gehrigova choroba.

Tento food festival v Houstonu je plný neuvěřitelných cajunských jídel a mořských plodů, od vařených langust až po texaské grilování. Houstonský festival raků, krabů a grilu je vhodný pro rodiny, protože obsahuje dětskou zónu s malováním na obličej a dalšími aktivitami pro děti. Se spoustou jídla od místních prodejců a food trucků přijeďte na tento langustový festival hladoví a připravení na druhou porci. Spalte všechny ty přebytečné kalorie tancem na melodie reggae, country a zydeco, které najdete na tomto pódiu.

V neposlední řadě se Crawfest Fest nachází v Houstonu v Texasu. Tento smolař v aréně festivalu langust je relativně nový, ale stále roste. Obyvatelé Houstonu milují langusty a není divu, proč si tento festival získal tolik pozornosti. Očekávejte, že najdete různé prodejce langust, kteří langusty vaří a vaří podle svých vlastních jedinečných receptů. Pokud tedy nejste fanouškem pikantních langust, určitě zde najdete prodejce, který langusty uspokojí vaše chuťové buňky. Tato venkovní akce bude mít živou hudbu a vstup zdarma.

Získejte naše nejnovější rady a nabídky do vaší schránky!

Posíláme vám náš newsletter s cestovními destinacemi, nabídkami a dalšími!

A nikdy nezmeškejte jedinou cestovní nabídku!

Pošleme vám náš newsletter s cestovními destinacemi, nabídkami a dalšími!

Brzy se můžete těšit na naše zpravodaje ve vaší schránce.

Vyplňte prosím zvýrazněná pole a pokračujte kliknutím na „Porovnat ceny“.

Příjemný interiér Airbnb

Doporučujeme

Leave a Comment