7 Nejlepších hotelů v Reykjavík, Island za rok 2021

Náš průzkum je redakčně nezávislý, ale za nákupy uskutečněné prostřednictvím našich odkazů můžeme získat provizi.

Barevné hlavní město Reykjavík je místem, kde většina návštěvníků Islandu začíná své poznávání země, s panoramatickým výhledem z vrcholu kostela Hallgrimskirkja a návštěvou jedinečných obchodů, galerií, muzeí a světově nejznámějšího stánku s hot dogy. Ale kde založit svůj pobyt? Tyto hotely v Reykjavíku jsou obzvláště ideální.

Brzy se můžete těšit na naše zpravodaje ve vaší schránce.

Historický hotel Borg byl vůbec prvním luxusním hotelem, který byl na Islandu postaven. Na jednom z nejmalebnějších náměstí v centru města kombinuje špičkovou eleganci ve stylu Art Deco s moderním vkusem. Hotel nabízí řadu zařízení, které zahrnují lázně a restauraci s nabídkou zaměřenou na islandské pokrmy, jako je langoš, hovězí svíčková a arktický char. Navíc je v okolí mnoho restaurací a barů, zatímco k jezeru Tjornin a na začátek hlavní nákupní ulice se dostanete za pouhé dvě minuty chůze. Pokoje zahrnují nábytek vyrobený na míru, stejně jako obrazy z přelomu století, černobílé fotografie města a koupelny s vyhřívanou mramorovou podlahou.

Icelandair Hotel Reykjavik Marina leží u přístavu v jedné z nejhezčích čtvrtí města, jen pár kroků od zábavného blešího trhu a zároveň nabízí vlastní restauraci, bar a kavárnu, které všechny poskytují nádherný výhled na hory a moře. Stolování poskytuje příležitost objevit chutnou severskou kuchyni v blízkosti tepla plápolajícího ohně a také si o víkendech užít častou živou hudbu, která přitahuje místní obyvatele, zatímco pokoje s námořní tematikou nabízejí malebný výhled na město a přístav. 24hodinová posilovna s názvem Boiler Room má vlastní lezeckou stěnu spolu s běžeckými pásy a podložkami na jógu a je zde také promítací místnost, kde se o víkendech promítají dětské filmy.

Hotel Holt je elegantní hotel, který hostí gurmánskou restauraci a největší soukromou sbírku umění v zemi, která zahrnuje některá slavná díla islandského umění. Mnoho z hlavních atrakcí města najdete jen kousek odtud, zatímco prostorná apartmá mají oddělený obývací prostor a některé poskytují také vynikající výhled na město. Intimní hotel je otevřen téměř půl století a podává chutné jídlo a vynikající vína, zatímco snídaně je zdarma a zahrnuje dobrý výběr teplých a studených jídel. Milovníci vína oceňují ochutnávky nabízené hostům a útulný bar poskytuje vynikající happy hour.

101 Hotel není jen jedním z nejúžasnějších hotelů na Islandu, je skutečně jedním z nejúžasnějších na světě. Má vlastní uměleckou galerii se současnými díly od renomovaných místních umělců, zatímco pokoje jsou velkoryse dimenzované s vysokými stropy a jsou bezvadně zařízené s velkými, pohodlné postele a koupelny, které mají dokonce výběr toaletních potřeb a produktů Blue Lagoon – některé zahrnují volně stojící vany. V restauraci/baru se pod dramatickým skleněným stropem podávají báječné evropské a asijské pokrmy spolu s chutnými koktejly. Hosté si mohou vyžádat masáž na pokoji a v suterénu využít jacuzzi, saunu nebo bazének.

Radisson Blu je nabitý veškerým luxusním vybavením, o kterém by si hosté mohli nechat zdát. Najdete zde také elegantní pokoje s úchvatným výhledem. To vše a může se pochlubit výbornou polohou pouhých 10 minut chůze od centra města. Budete jen pár kroků od některých z nejlepších nočních podniků, galerií a muzeí, včetně Národního muzea, které je hned vedle. Pokoje mají výhled na hory, ledovec a moře a k dispozici jsou také tematická apartmá pro rodiny s dětmi.

Reykjavik Residence Hotel byl kdysi norským velvyslanectvím a dnes evokuje eleganci starého stylu s prostornými pokoji ve stylu apartmánů, které zahrnují malé kuchyně, které jsou zásobeny snídaňovými předměty, jako je džus, mléko a cereálie. Navíc má ideální polohu s řadou atrakcí v okolí, včetně módního uměleckého kina a obchodů na ulici Laugavegur. Kostel Hallgrimskirkja je vzdálený asi 5 minut chůze a ke slavné soše Sun Voyager na nábřeží dojdete za necelých 15 minut.

Kvosin Downtown Hotel je okouzlující butikový hotel, který sídlí v historické budově z konce 19. století. Nabízí ideální polohu v centru města spolu se špičkovým vybavením, jako je luxusní restaurace, která nabízí chutné středomořské menu. Přímo uprostřed města mají hosté na dosah řadu kaváren, barů, muzeí a dalších oblíbených atrakcí, spolu s jezerem Tjornin a nákupní ulicí Laugavegur. Pokoje mají organické toaletní potřeby, kuchyně s kávovary Nespresso a některé mají také balkon.

Získejte naše nejnovější rady a nabídky do vaší schránky!

Posíláme vám náš newsletter s cestovními destinacemi, nabídkami a dalšími!

7-Nt Caribbean – Wonder of the Seas s kreditem na loď 75 $

17′ Forest River RV Rockwood Geo Pro 17RK

2 za 1 Business Class Air s Scenic Eclipse

Výprodej plavby celebrit! 20% sleva, balíček nápojů a další

Sleva 400 $ | Letecká a 12denní prohlídka kouzelného Mexika s průvodcem

8denní luxusní rezort Riviera Cancun pro 4člennou rodinu

24′ Winnebago Vita 24P

Ušetřete až 10 % při včasné rezervaci plaveb Virgin Voyages!

Wyndham Alltra | All-New All-Inclusive Mexico Resorts

Sleva až 59 % min. 3 Nts | Karibik All-Inclusive

22′ Nizozemci RV Coleman Lantern LT Series 17B

13′ Little Guy Worldwide 6 Wide Platform

20% sleva na plavby celebrit s kreditem na loď až 950 $

38′ Luxusní trenér Newmar Diesel

32′ 2020 Winnebago Minnie Winnie

A nikdy nezmeškejte jedinou cestovní nabídku!

Pošleme vám náš newsletter s cestovními destinacemi, nabídkami a dalšími!

Brzy se můžete těšit na naše zpravodaje ve vaší schránce.

Vyplňte prosím zvýrazněná pole a pokračujte kliknutím na „Porovnat ceny“.

Příjemný interiér Airbnb

Doporučujeme

Leave a Comment