7 nejlepších jednodenních výletů z Bostonu (průvodce 2021)

Náš průzkum je redakčně nezávislý, ale za nákupy uskutečněné prostřednictvím našich odkazů můžeme získat provizi.

Pokud plánujete navštívit Boston a jeho okolní památky, budete mít štěstí, protože z tohoto krásného historického města si můžete užít spoustu nezapomenutelných jednodenních výletů. Poté, co si prohlédnete bohaté historické atrakce města, vydejte se dál, abyste viděli některé z nejlepších destinací v Massachusetts. Od ikonických destinací, jako je Cape Cod a Salem až po dokonalý Kennebunkport, to jsou nejlepší jednodenní výlety z Bostonu.

Brzy se můžete těšit na naše zpravodaje ve vaší schránce.

Obyvatelé Bostonu mají štěstí, že mají tak snadný přístup k národnímu mořskému pobřeží Cape Cod, 40 mil dlouhému úseku malebného písku, s majáky a divokými brusinkovými rašeliništi posetými podél cesty. Zde budete mít šanci užít si širokou škálu aktivit od odpočinku na pláži po pěší turistiku, cyklistiku, plavání a rybaření. Prohlédněte si jeden z pěti historických majáků, které jsou přístupné veřejnosti, nebo se vydejte na výlet za pozorováním velryb, aby vás uchvátili keporkaci, tuleni, delfíni a další mořští živočichové, kteří jsou často spatřeni. Na severním cípu mysu v provincii Provincetown můžete prozkoumat barevné centrum města, které je domovem všeho od velkolepých sídel a skvělých restaurací až po báječné chatrče s plody moře, obchody s fudge obchody, umělecké galerie a knihkupectví, spolu se spoustou zajímavých lidí, kteří sledují.

Ve Sturbridge, jen hodinu od města, najdete Old Sturbridge Village, živé historické muzeum, kde se hosté mohou vrátit v čase do počátku 19. století a prozkoumat autentické domy, obchod se smíšeným zbožím, školu, obchod s keramikou, hospodu. , pila, stodoly, kostel a další. Historie zde skutečně ožívá a během roku se zde také pořádají přestavby. Kostýmovaní tlumočníci provázejí návštěvy pěšky, dostavníkem, stojící u hrnčířského kruhu či kovářské kovárny nebo setkání s farmáři a jejich zvířaty při práci. Když už jste tady, můžete také navštívit Sturbridge Pottery, která nabízí jedinečná, jedinečná díla spolu s krásnou zahradou, o kterou se starají umělci, plnou voňavých, trvalých květů.

Salem je méně než 40 minut jízdy od Bostonu a nabízí řadu fascinujících věcí, včetně návštěvy nejstaršího nepřetržitě fungujícího muzea, Peabody Essex Museum, které bylo otevřeno v roce 1799, kdy byla muzea oficiálně známá jako „kabinet přírodní a umělé kuriozity. Skupina námořních kapitánů založila Východoindickou námořní společnost se zvláštním ustanovením o chartě shromažďovat takové exempláře, dědictvím se stalo toto muzeum, které uchovává 1,8 milionu kusů námořního, asijského, afrického, indického a oceánského umění plus 22 historických budov, včetně Dům dynastie Qing Yin Yu Tang. Má také literární spojení jako rodiště a domov Nathaniela Hawthornea, který lze navštívit, kromě toho, že je místem nechvalně proslulých čarodějnických procesů v Salemu, kde bylo v roce 1692 obviněno z čarodějnictví a usmrceno 20 měšťanů a mohou být zažiti. prostřednictvím dnešních rekreací.

Toto přímořské město na jihu Maine má bohatou kulturu mořeplavectví. Kennebunkport ležící podél řeky Kennebunk, asi míli od jejího ústí do Atlantiku, může být nejlépe známý pro Dock Square, centrum města, které hostí řadu místních řemeslných obchodů, které prodávají vše od ručně vyráběných šperků po trička se suvenýry. , spolu s pestrou škálou restaurací, jako je legendární humr servírovaný v Mabel’s Lobster Claw Restaurant. Je také oblíbený pro výlety lodí, jako jsou výlety za pozorováním velryb, stejně jako dobrodružství s humry, kde se návštěvníci mohou skutečně vžít do kůže skutečného rybáře a dokonce vytáhnout past na humry. Pokud chcete vyrazit na vodu nezávisle, najdete také řadu míst k pronájmu lodí, kánoí a kajaků. Zůstaňte přes noc v jednom z nejlepších hotelů Kennebunkport.

Do tohoto města dokonalého pro pohlednice, které se nachází pouhých 40 mil od Bostonu, se díky jeho velkolepému přirozenému světlu hrnou umělci již více než sto let. V posledních letech došlo k mírnému oživení, kdysi zabedněné obchody, nyní pestře vyzdobené, vítají návštěvníky, s Bearskin Neck, malebným pásem obchodů, uměleckých galerií a restaurací – Roy Moore Lobster Co. s výhledem na vodu je ideální místo, kde si k obědu vychutnáte humří rolku a polévku ze škeblí. Rockport je také známý svým tuleňem Andre, tuleňem přístavním, jehož skutečný příběh byl v roce 1994 námětem celovečerního filmu 淎ndre a knihy Tuleň jménem Andre. Udělejte si selfie s jeho žulovou sochou v životní velikosti, která se nachází u přístavu.

Vesnice Plymouth byla založena v roce 1620 a je nejlépe známá jako místo vylodění poutníků. Návštěvníci si mohou prohlédnout Plymouth Rock, který označuje místo jejich přistání, a i když toho není mnoho, je tu spousta dalších historických věcí, které můžete vidět a dělat, jako je možnost naskočit na palubu Mayflower, plnohodnotnou repliku. lodi, doplněné expozicemi a prohlídkami pod vedením kostýmovaných průvodců. V Plymouth Plantation, živém historickém muzeu, můžete vidět Plymouth přesně tak, jak to bylo v 17. století. Skromné ​​roubené domy jsou vybaveny reprodukcemi druhů předmětů, které poutníci vlastnili, aromatických kuchyňských zahrad a historických chovů dobytka, zatímco talentovaní herci hrají měšťany, kteří vášnivě vyprávějí své příběhy o životě v těch raných dobách Ameriky.

Pokud máte rádi plachtění, zamiřte do Newportu, jen něco málo přes 90 minut od Bostonu. Město, známé jako „světové hlavní město plachtění, bylo po půl století domovem amerického poháru a někteří jeho vítězové nabízeli možnost pronajmout si plavbu. Svými krásnými plážemi a kouzlem Nové Anglie přitahuje jachtaře z celého světa. Zatímco jste zde, nenechte si ujít prohlídku sídel v Newportu, jako jsou The Breakers, národní historická památka provozovaná společností Preservation Society of Newport County, která je považována za nejvelkolepější ze všech sídel v Newportu a za symbol společenského a finančního prvenství rodiny Vanderbiltových. Amerika přelomu století byla postavena jako letní sídlo pro Cornelia Vanderbilta II v roce 1893. Má více než 65 000 čtverečních stop vnitřního prostoru spolu s dokonale upraveným 13akrovým trávníkem s výhledem na Atlantik. Komodor Cornelius Vanderbilt (1794-1877) založil rodinné jmění v parnících a později v New York Central Railroad, což byl klíčový vývoj v průmyslovém růstu národa na konci 19. století.

Získejte naše nejnovější rady a nabídky do vaší e-mailové schránky!

Posíláme vám náš newsletter s cestovními destinacemi, nabídkami a dalšími!

A nikdy nezmeškejte jedinou cestovní nabídku!

Pošleme vám náš newsletter s cestovními destinacemi, nabídkami a dalšími!

Brzy se můžete těšit na naše zpravodaje ve vaší schránce.

Vyplňte prosím zvýrazněná pole a pokračujte kliknutím na „Porovnat ceny“.

Příjemný interiér Airbnb

Doporučujeme

Leave a Comment