7 nejlepších levných kancelářských židlí pro každou potřebu

Pohodlné a praktické uspořádání kanceláře je zásadní pro vaši úroveň produktivity. Koneckonců, když se necítíte pohodlně, jak můžete pracovat efektivně? Zde jsou naše nejlepší tipy na kancelářské židle s cenou pod 200 $.

Za kancelářskou židli je možné utratit tisíce dolarů a jistě, jsou velmi speciální – o špičkově nastavitelné židli se všemi ergonomickými zvonky a píšťalkami se dá říci hodně. Ne každý však má takové peníze nazbyt, takže jsme se zaměřili na 200 dolarů nebo méně jako náš cílový rozpočet na cenově dostupné, ale pohodlné kancelářské židle.

V každém případě jsme se podívali na úroveň pohodlí, praktické prvky, jako jsou loketní nebo bederní opěrky, případné další ovládací prvky a samozřejmě styl. Nemůžeme vám slíbit, že budete vypadat, jako byste pracovali v kanceláři ve sci-fi thrilleru, ale je tu spousta pletiva a křivek, které můžete obejít.

Zde je náš výběr, pokud jde o kancelářské židle s cenou pod 200 $.

Nejlepší pro více funkcí: Kancelářské křeslo VIVA ze síťoviny s vysokým opěradlem (188 $)

S řadou různých funkcí je kancelářské křeslo VIVA ze síťoviny s vysokým opěradlem perfektní pro ty, kteří potřebují několik dalších možností. Má nastavitelnou pneumatickou regulaci výšky sedadla, nastavitelnou opěrku hlavy a také područky. Navíc můžete změnit napětí náklonu pomocí odpovídající páky a aktivovat tři různé vertikální polohy.

Materiál židle je směs polypropylenu a nylonu se síťovinou, která zabraňuje hromadění tělesného tepla a vlhkosti. Stejná síťovina znamená, že se cítí docela pohodlně, protože se přizpůsobí i vašim zádům. Při dlouhodobém sezení na něm jistě zůstanete v pohodě a navíc díky síťovině působí ve vaší kanceláři docela vzdušně.

Koupit na Amazonu

Nejlepší pro podporu střední části zad: Síťová otočná/sklopná židle Alera Elusion Series (139 USD)

Síťovaná židle Alera Elusion Series je o něco nižší, pokud jde o podporu zad, stále nabízí všechny důležité prodyšné síťované záda. Skvěle odvádí teplo od vašich zad a přitom vypadá přitažlivě.

Jinde má tvarovaný sedák pro maximální pohodlí a látkové čalounění zajišťuje snadné čištění. Hrana ve stylu vodopádu pomáhá udržet tlak na stehnech. Hloubka sedadla, napnutí náklonu a nastavení výšky nabízejí přiměřené množství přizpůsobení za rozumnou cenu. K dispozici jsou také různá barevná schémata, pokud máte chuť na něco jiného než obvyklý černý vzhled.

Koupit na Amazonu

Nejlepší pro napjaté rozpočty: Kancelářské křeslo AmazonBasics Mid-Back (65 USD)

Řada položek AmazonBasics je docela dobrá v tom, že nabízí přesně to, co potřebujete, ale nic víc. Kancelářské křeslo se středním opěradlem je ideální, pokud máte omezený rozpočet a chcete prostě něco středně pohodlného.

Kancelářská židle má polstrovaný sedák, čalouněný černou lepenou kůží, takže je super pohodlná, ale není zrovna ideální pro odvádění potu na zádech. Výšku sedadla lze nastavit pomocí pneumatických ovladačů a můžete také naklonit židli dozadu nebo dopředu podle toho, co vám vyhovuje.

Je to židle, která vám vydrží roky? Pravděpodobně ne, ale jako volba rozpočtu je to dobrá volba a dá vám spoustu času, abyste si naspořili na židli s větším počtem zvonků a píšťalek (nebo se rozhodněte, že levné židle jsou pro vaše potřeby prostě dobré).

Koupit na Amazonu

Nejlepší pro Memory Foam: VANBOW High Back Memory Foam kožená kancelářská židle (180 $)

Paměťová pěna je svatým grálem pohodlí. Kancelářská židle VANBOW High Back Memory Foam Leather, která se přizpůsobí vašim zádům a zadku, nabízí prvotřídní pohodlí za dostupnou cenu. Nevýhoda? Paměťová pěna je také známá tím, že pohlcuje teplo, takže se v této židli budete rozhodně cítit o něco více toastově než na židli se síťovinou.

Přesto se jedná o velmi pohodlné kancelářské křeslo. Jeho vysoké opěradlo poskytuje maximální oporu zad a zaoblený okraj sedáku odstraňuje tlak na zadní část nohou. Spousta úprav lze provést také pomocí uzamykacího systému, který vám umožní udržet správný úhel tak dlouho, jak potřebujete. Pokud je nechcete používat, můžete odklopit područky. Je to fantastický všestranný přístroj, který právě spadá pod rozpočet 200 $.

Koupit na Amazonu

Nejlepší pro levné sezení: kancelářská židle Furmax (63 USD)

Kancelářská židle Furmax Office Chair, která se nabízí jako herní křeslo i jako kancelářská, vypadá jako něco, co byste mohli vidět v pasáži nebo dokonce v autě. Je vytvarován způsobem, který pro vás bude buď dokonalý, nebo trochu zvláštní, v závislosti na vašem tvaru. To je věc skořepinových sedadel – silně závisí na uspořádání vašeho těla.

Za rozumnou cenu to však stojí za to vyzkoušet. Má polstrované područky, pohodlnou základnu a vysokou záda a lze jej snadno houpat tam a zpět. Na rozdíl od některých jiných židlí zde má maximální kapacitu asi 280 lb, zatímco jiné mají tendenci vážit jen něco málo přes 200 lb. Je také snadné sestavit. Pokud se vám líbí design a funkce tohoto výběru rozpočtu (a jste ochotni utratit trochu víc), podívejte se na naši recenzi podobného, ​​ale na funkce bohatého herního křesla zde.

Koupit na Amazonu

Nejlepší pro větší uživatele: Modway Articulate Ergonomic Mesh Office Chair (126 $)

Kancelářské křeslo Modway Articulate Ergonomic Mesh Office Chair, které vypadá spíše stylově, splňuje všechna kritéria pro kvalitní kancelářskou židli. Má síťovinu ve střední části zad, která zajišťuje, že se vzduch dostane k vašim zádům a snižuje riziko pocení, 6″ tlustý sedák ze síťoviny, který je podobný, a výškově nastavitelné područky.

Nastavení výšky židle je možné jedním dotykem, což vám ušetří starosti s neustálým nastavováním věcí, a existuje systém naklánění a zamykání pro chvíle, kdy se chcete naklonit dopředu. Unese také hmotnost až 331 liber a vypadá super stylově. Za tu cenu je to docela super.

Koupit na Amazonu

Nejlepší pro styl: Space Seating Professional AirGrid (161 $)

Space Seating Professional AirGrid Dark Back a Polstrované černé Eco Leather Seat mohou vypadat lehčí než ostatní židle zde, ale to jen znamená, že se budou hodit do minimalistickějšího uspořádání kanceláře než ostatní. Stále je jisté, že bude pohodlné díky zadní části ze síťoviny, která od vás pot odvádí pot, a jednodotykovému ovládání ovlivňujícímu nastavení výšky sedadla. Kromě toho jsou zde nastavitelné ovládací prvky náklonu a výškově nastavitelná šikmá ramena.

Jeho design je o ergonomické podpoře, ale také vypadá docela skvěle. Spíše než typická objemná povaha mnoha kancelářských židlí je tato docela poutavá cenou. Určitě to vypadá, že to stojí o něco víc, než kolik za to ve skutečnosti zaplatíte.

Koupit na Amazonu

Leave a Comment