8 Nejlepší Palírna Rumu v Karibiku

Náš průzkum je redakčně nezávislý, ale za nákupy uskutečněné prostřednictvím našich odkazů můžeme získat provizi.

V 17. století se v Karibiku zrodil rumový průmysl z potřeby znovu využít odpadní zbytky z výroby cukru. Přihoďte do melasové hmoty trochu droždí, vyviňte destilační techniku ​​a hurá! Zrodil se rum.

Brzy se můžete těšit na naše zpravodaje ve vaší schránce.

Tato přímořská palírna v Georgetownu, známá svým rumem Seven Fathoms Rum vyrobeným z místní cukrové třtiny, používá k dokonalosti svého robustního rumu speciální techniky Západní Indie. Po zabalení do jemných sudů z bílého dubu jsou destiláty ukotveny 42 stop pod hladinou oceánu, aby vytvořily chuť, kterou lze připsat pouze společnosti Cayman Spirits Company.

Toto místo prostě vypadá staře a drsně a my ho milujeme! Ve skutečnosti je to nejstarší vodní lihovar v Karibiku, který je stále v provozu. Od roku 1800 se používají stejné techniky a to vše můžete vidět za pouhé dva peníze!

Lekce míchání nápojů někdo? Spolu s prohlídkami slavného zařízení se můžete od nejlepších odborníků na nápoje naučit, jak připravovat lahodné směsi Bacardi.

John Watling檚, mladší lihovar v New Providence, odvedl skvělou práci, když naskočil do rumové hry na Bahamách. Karibská cukrová třtina se fermentuje na dva odlišné lihoviny, Firewater a Kill-Devil, a poté se čistí pomocí dřevěného uhlí z kokosových slupek. Prohlídky panství z roku 1789, kde se nachází palírna, jsou zdarma.

Francouzsko-karibský ostrov Martinik je tropickou říší snů. Bydlení Clementova stará kamenná stavba nemohla být umístěna krásněji a nerezervovat let právě teď nám bere veškerou sílu. Francouzská vláda má přísné normy pro výrobu rumu a chuť je toho důkazem. Pouze čerstvá cukrová třtina sklizená z Martiniku se dá použít na nic jiného.

Ve 400 let starém zařízení se k výrobě přímo úžasného třtinového sirupu používají staré metody. Callwoodův rum je jednoduchý, ale naprosto autentický. Zatímco River Antoine je nejstarší vodní lihovar, Callwood je prostě nejstarší. Už jen pohled na historicky bohatou budovu stojí za výlet a ochutnávky rumu za jeden dolar jsou docela bonusem.

Barbados je místo, kde to všechno začalo poté, co obyvatelé v 17. století experimentovali s fermentací melasy. Rum nebyl tou hladkou a příjemnou tekutinou, kterou nyní vyrábí současná destilační kolona svatého Mikuláše „Annabelle“. Kdysi – ve skutečnosti se tomu říkalo „pekelné? Příběhy za tímto elegantním plantážním lihovarem z něj dělají to nejlepší místo v Karibiku, kde můžete ochutnat rum.

Jedenáct tisíc akrů cukrové třtiny se rozmarně vznáší s větrem na klidném Appleton Estate, které funguje již více než 250 let. Po této prohlídce určete řidiče, protože váš pohár doslova přeteče. Uvítací koktejly a štědré ochutnávky seznamu rumů vás určitě zavedou na vaše šťastné místo!

Získejte naše nejnovější rady a nabídky do vaší schránky!

Posíláme vám náš newsletter s cestovními destinacemi, nabídkami a dalšími!

A nikdy nezmeškejte jedinou cestovní nabídku!

Pošleme vám náš newsletter s cestovními destinacemi, nabídkami a dalšími!

Brzy se můžete těšit na naše zpravodaje ve vaší schránce.

Vyplňte prosím zvýrazněná pole a pokračujte kliknutím na „Porovnat ceny“.

Příjemný interiér Airbnb

Doporučujeme

Leave a Comment