8 nejlepších elektrických cestovních holicích strojků na Amazonu 2020 (s cenami)

Náš průzkum je redakčně nezávislý, ale za nákupy uskutečněné prostřednictvím našich odkazů můžeme získat provizi.

Může být lákavé nechat si na cestách růst nepoddajné a nekontrolované vlasy. Cestování přece ztělesňuje svobodu a co vás brzdí víc než dobrá osobní hygiena?

Ve skutečnosti je důležité zůstat na cestách dobře upravený, zvláště pokud cestujete za prací. Tradiční holicí strojky mohou být objemné a nepohodlné, nemluvě o špinavých a obtížně čistitelných. Představte si, že byste zkusili použít tradiční holicí strojek v koupelně na letišti – díky!

Pro ty, kteří oceňují zachování smyslu pro styl mimo domov, jsou elektrické holicí strojky fantastickou volbou. Abychom vám pomohli vybrat nejlepší možnou možnost pro vaše potřeby, prohledali jsme web, abychom objevili nejlepší elektrické cestovní holicí strojky na Amazonu, jste vítáni!

Brzy se můžete těšit na naše zpravodaje ve vaší schránce.

Klíčem k tomu, abyste byli fit na cesty, je každopádně být kompaktní – váš holicí strojek. Philips Norelco PQ208/40 tomuto parametru rozhodně odpovídá, je totiž dostatečně malý, aby se pohodlně vešel do dlaně. Má samoostřící břity, které zajistí vždy hladké oholení. Vydrží také nabití až 60 minut, takže je připraveno vyrazit, když jste vy.

Remington F5-5800 je všestranný a funkční bez ohledu na to, kde jej používáte. Plně se nabije za dvě hodiny, ale pokud jste na útěku a nemáte čas jej nechat úplně nabít, může také poskytnout úplné oholení po rychlém pětiminutovém nabíjení!

Dokonalý zážitek z holení závisí výhradně na osobních preferencích. Možná dáváte přednost holení ve sprše nebo za asistence gelů na holení. Možná máte rádi rychlé suché holení. Díky kompletně omyvatelnému Panasonic ES-LT41-K Arc3 zvládnete obojí! Je zcela vodotěsný, má flexibilní hlavu se třemi čepelemi a velmi snadno se čistí.

Díky působivě tenkému designu a všestranným možnostem zastřihovače je Gillette Fusion ProGlide dokonalým elektrickým cestovním holicím strojkem pro ty, kteří dávají přednost tradičnějšímu holení. Vyznačuje se tím nejlepším z obou světů technologií vyvinutou společností Raun a přesnými čepelemi Gillette® nebo pokaždé blízkou a ostrou slave.

Tento kompaktní přenosný holicí strojek využívá AA baterie, takže pokud máte baterie, máte možnost se holit. Tato funkce může být velmi užitečná v těch dnech, kdy jednoduše zapomenete nabít holicí strojek. Braun M90 je také zcela omyvatelný a obsahuje prodlužovací zastřihovač pro detailnější části vašeho účesu na obličeji.

Remington XR1400 Verso je elektrický holicí strojek velikosti dlaně, který dokáže vměstnat působivé množství funkcí do přenosného balení. Tři hlavice holicího strojku se přizpůsobí konturám každé tváře a jsou zcela voděodolné, což umožňuje použití v jakékoli situaci a snadné čištění. Také běží 45 minut na pouhé čtyři hodiny nabíjení, takže na jedno nabití vám vydrží několik dní!

Pokud jste nevěděli, že holicí strojky získaly ocenění, překvapte, že Panasonic Arc5 je oceněný prémiový elektrický holicí strojek. Má pět břitů, které detekují nesrovnalosti v hustotě vousů, což jim umožňuje automatické nastavení a pokaždé zajistí dokonalé oholení. Vážně, tento holicí strojek je chytřejší než my! Vyznačuje se také mimořádně pohodlnou hodinovou dobou nabíjení, která umožňuje holicímu strojku běžet po dobu 45 minut.

Braun Series 7 je chytrý holicí strojek, který dokáže přečíst hustotu vašich vousů a vhodně upravit břity, čímž zajistí dokonalé oholení bez ohledu na stav vousů. Jeho titanové břity zůstanou ostré a účinné i po použití a jeho krátká hodina nabíjení znamená, že bude vždy připraven k použití, když to budete nejvíce potřebovat.

Získejte naše nejnovější rady a nabídky do vaší schránky!

Posíláme vám náš newsletter s cestovními destinacemi, nabídkami a dalšími!

Až 45% sleva, bonusy a další v Club Med All-Incl.

21′ 2021 Winnebago Solis 59PX

24′ Winnebago Vita 24P

42′ Coachmen RV Chaparral 373MBRB

Sandals Resorts | Sleva až 65 % a kredit až 1 000 $

All-inclusive resort Wyndham Alltra Playa del Carmen

All-Inclusive resort Wyndham Alltra Cancun

Wyndham Alltra | All-New All-Inclusive Mexico Resorts

25′ Coachmen RV Spirit Ultra Lite 2253RB

17′ Pleasure-Way Tofino Std. Modelka

20% sleva na plavby celebrit s kreditem na loď až 950 $

Air & 9-day 2022 Jižní Afrika | Sleva 300 $ s online kódem

All Inclusive Regent Cruise Sale! Bonus až 1 200 $

Výprodej plavby celebrit! 20% sleva, balíček nápojů a další

38′ Luxusní trenér Newmar Diesel

A nikdy nezmeškejte jedinou cestovní nabídku!

Pošleme vám náš newsletter s cestovními destinacemi, nabídkami a dalšími!

Brzy se můžete těšit na naše zpravodaje ve vaší schránce.

Vyplňte prosím zvýrazněná pole a pokračujte kliknutím na „Porovnat ceny“.

Příjemný interiér Airbnb

Doporučujeme

Leave a Comment