8 nejlepších jednodenních výletů z Houstonu (s fotografiemi)

Náš průzkum je redakčně nezávislý, ale za nákupy uskutečněné prostřednictvím našich odkazů můžeme získat provizi.

Až budete mít příště volný den a plnou nádrž benzínu, udělejte si jednodenní výlet z Houstonu. Od pláže až po centrální Texas je v dojezdové vzdálenosti od Houstonu řada skvělých měst, která jsou ideální pro jednodenní výletníky. Zažijte nezapomenutelný den, když jej strávíte prožitím jednoho z těchto 8 nejlepších jednodenních výletů z Houstonu.

Brzy se můžete těšit na naše zpravodaje ve vaší schránce.

S písečnou pláží necelou hodinu jízdy od města je ostrov Galveston jednou z nejoblíbenějších turistických destinací pro obyvatele Houstonu. Obyvatelé pláží si zde užijí více než 30 mil písečného pobřeží. V Galvestonu však můžete zažít víc než jen pláž. Navštivte aquapark Schlitterbahn nebo Moody Gardens. Milovníci historie si užijí prohlídku Moody Mansion, Bishop檚 Palace a Ship Elissa, zatímco nadšenci adrenalinu by si neměli nechat ujít atrakce a horské dráhy na Pleasure Pier. Když navštívíte Galveston, budete mít den, na který nikdy nezapomenete.

Utečte na celý den do přírody návštěvou národního parku Brazos Bend. Tento park v oblasti Houstonu, který je domovem šesti jezer, oblastí pro pikniky a turistických a cyklistických stezek, jistě nabídne osvěžující zážitek. Dávejte si však pozor na rezidentní aligátory, kteří toto místo nazývají domovem. Nachází se zde také observatoř Jiří, která je zároveň hvězdárnou i muzeem. Možná se už nikdy nebudete chtít vrátit do města po dni stráveném zde. Pokud si zde chcete pobyt prodloužit, jsou zde i kempy.

Vydejte se do Kemah a užijte si den na promenádě. Podél této atrakce v zálivu se nacházejí restaurace, obchody a dokonce i zábavní park, takže si zde užijí svůj den návštěvníci všech věkových kategorií. Den může být u konce, ale zábava nekončí, když slunce zapadne. Během léta je na Kemah Boardwalk obvykle zdarma živá hudba a v pátek zdarma ohňostroj.

Brenham, Texas je okouzlující venkovské město, které je jen hodinu jízdy od města Houston. Brenham se nachází ve státě Washington, známém jako 淏irthplace of Texas. Takže můžete strávit svůj den procházením muzeí v této oblasti, jako je Brenham Heritage Museum. Tato oblast se však také stává vyhledávaným turistickým cílem na jaře, kdy kvetou modráky. Než se vydáte zpět do města, zastavte se v texaském zmrzlinovém gigantu Blue Bell Creamery na kopeček nebo dva.

Jeden z texaských národních lesů se nachází jen 50 mil za městem. Národní les Sam Houston je dobře známý mezi turisty, cyklisty, rekreačními rybáři a jezdci na koních. Jediná dálková turistická stezka v Texasu, Lone Star Hiking Trail, se nachází v národním lese a má délku 130 mil. Nebudete litovat opuštění města kvůli tomuto texaskému klenotu.

Hlavní město státu Texas je od H-Town vzdáleno pouhé dvě a půl hodiny. Austin v Texasu je známý jako světové hlavní město hudby, takže je to skvělé místo k návštěvě pro milovníky hudby. Prožijte den a užijte si jeden z nejpopulárnějších festivalů v Austinu, jako je ACL (Austin City Limits) nebo SXSW (South by Southwest). Kromě hudební scény je Austin známý svými místními restauracemi, butiky a venkovní rekreací.

Od historických památek v Texasu až po skvělé texasko-mexické restaurace, San Antonio nabízí řadu atrakcí pro výletníky. Projděte se po River Walk, navštivte Alamo a prozkoumejte San Antonio Museum of Art. Nebo můžete strávit den v zábavním parku Six Flags Fiesta Texas. Natural Bridge Caverns se také nachází v San Antoniu. Prohlídky jsou nabízeny přes jeskyni, která je jednou z největších jeskyní ve státě.

Toto město ve středním Texasu je oblíbenou destinací během léta, kdy se sem sjíždějí Texasané z celého státu, aby šli do řek Comal a Guadalupe. Pokud pro vás nejsou peřeje na řekách dostatečně extrémní, pak strávte den v masivním vodním parku Schlitterbahn. Zima v New Braunfels může být také zábavná, kde si můžete vychutnat živou hudbu v Gruene Hall nebo si rezervovat prohlídku všech místních řemeslných pivovarů.

Získejte naše nejnovější rady a nabídky do vaší schránky!

Posíláme vám náš newsletter s cestovními destinacemi, nabídkami a dalšími!

All-Inclusive resort Wyndham Alltra Cancun

24′ Winnebago Vita 24P

Wyndham Alltra | All-New All-Inclusive Mexico Resorts

Ceny 2 za 1 Oceánie + balíček nápojů a další!

Letecká doprava a plavby po Evropě od 6 do 11 Nt 2022 se slevou až 20 %.

17′ Forest River RV Rockwood Geo Pro 17RK

8denní luxusní rezort Riviera Cancun pro 4člennou rodinu

Air & 9-day 2022 Jižní Afrika | Sleva 300 $ s online kódem

All Inclusive Regent Cruise Sale! Bonus až 1 200 $

Sandals Resorts | Sleva až 65 % a kredit až 1 000 $

Výprodej Royal Caribbean Nízké sazby a okamžité úspory!

21′ 2021 Winnebago Solis 59PX

32′ 2020 Winnebago Minnie Winnie

Sleva 400 $ | Letecká a 12denní prohlídka kouzelného Mexika s průvodcem

25′ Coachmen RV Spirit Ultra Lite 2253RB

A nikdy nezmeškejte jedinou cestovní nabídku!

Pošleme vám náš newsletter s cestovními destinacemi, nabídkami a dalšími!

Brzy se můžete těšit na naše zpravodaje ve vaší schránce.

Vyplňte prosím zvýrazněná pole a pokračujte kliknutím na „Porovnat ceny“.

Příjemný interiér Airbnb

Doporučujeme

Leave a Comment