8 nejlepších nahých pláží v Karibiku (průvodce 2021)

Náš průzkum je redakčně nezávislý, ale za nákupy uskutečněné prostřednictvím našich odkazů můžeme získat provizi.

Hledáte celoplošné opálení nebo jen pocit svobody, který přichází s nahotou? Existuje mnoho karibských ostrovů, které mají určité pláže, kde je nahota povolena. I když je mnohem více přátel nahoře bez, stále najdete nějaké pro přírodní pobyt, zejména na holandských a francouzských ostrovech. Nahé opalování na St. Barths například jen stěží zvedne obočí, zatímco na Bahamách je nošení v bikinách na pláži odsuzováno. Tyto špičkové nudistické pláže se však určitě hodí.

Brzy se můžete těšit na naše zpravodaje ve vaší schránce.

Hawksbill Bay je jedinou nudistickou pláží na ostrově Antigua. Ve tvaru půlměsíce je rozdělena na různé části, přičemž jedna je vyhrazena pouze pro nahé opalování. Nenajdete zde žádné vybavení, jen neuvěřitelný klid a dechberoucí scenérie s výhledem na nápadně čisté akvamarínové moře. Pokud se trochu stydíte být v buffu, je to dobrý začátek, protože je často prakticky opuštěný. Pokud tam chcete strávit většinu času, možná budete chtít zůstat v Hawksbill Bay by Rex Resorts, který nabízí balíčky all-inclusive a bungalovy s výhledem na oceán.

Pláž Orient, která se nachází na francouzské straně Svatého Martina, leží podél velkolepého úseku jižního pobřeží a je to pláž s možností relaxace s oblečením. Oblíbené jsou zejména Bikini Beach Bar a Kontiki. Vzhledem k tomu, že dvoukilometrový úsek nedotčeného, ​​prašného bílého písku je chráněn před vlnami útesem, je ideální pro šnorchlování a plavání.

Playa Zipolite v Oaxace je jedinou mexickou veřejnou nudistickou pláží a je jednou z nejlepších na světě. Nabízí dokonalý odlehlý ráj pro nahé opalování, v bezpečí před soudem nebo strašidelnými pohledy. Všichni se tu procházejí volně nazí a je tu také nudistický hotel s příhodným názvem Hotel Nude. Můžete relaxovat a odpočívat v přírodě u bazénu, baru, restaurace a pláže. I když to zde není nejlepší pro plavání se silnými vlnami, je ideální pro celkový klid a přírodní krásy, a to hned několika způsoby.

Negril je známý svým zábavným, uvolněným životním stylem, s běžným opalováním nahoře bez, včetně Seven Mile, jedné z nejznámějších pláží Jamajky. Pokud chcete být úplně nahí, je nejlepší zamířit do některého ze zařízení se soukromým úsekem pláže, jako je Grand Lido Negril, který má vlastní nudistickou pláž a také odlehlý přírodní bazén. Samozřejmě, pokud se vydáte do některého z dalších středisek nebo restaurací, budete chtít hodit nějaké oblečení. Stojí to za to, protože v tomto ráji pro gurmány najdete širokou škálu možností stravování, od trattorií po steakové restaurace, Tex-Mex a mořské plody.

Booby Cay je malinká zátoka, která by mohla vyvolat chichotání, ale ve skutečnosti dostala své jméno podle nastražených ptáků, kteří ostrov obývají a používají jej jako své hnízdiště. Místní ho nazývají „Gilligan’s Island“, možná pro jeho odpočinkovou, odlehlou přírodu bez davů nebo rušných letovisek. Dostanete se sem během několika minut trajektem nebo vodním taxíkem z Negrilu, a přestože je zde jen málo vybavení, do vyhlášených restaurací se snadno dostanete naskočením zpět na vodní taxi. Je zde také řada středisek určených pouze pro přenocování pro dospělé.

Grand Saline leží na jižním konci St. Barth檚 a je obzvláště oblíbený mezi evropskými cestovateli. Nahé opalování a surfování na těle jsou zde normou, takže zde nebudou žádné podivné pohledy. Pláž je klidná a obvykle je zde jen málo dalších, s nimiž se můžete o ni podělit, i když zde není žádné zařízení ani stín, takže si budete chtít vzít deštník, plážovou deku nebo lehátka a spoustu opalovacího krému a nápojů. Voda je úžasně čistá, jako by to bylo přírodní koupaliště. Nedaleký hotel Eden Rock v St. Jean má pláž, kde se můžete opalovat nahoře bez, a také plážový bar, bistro a restauraci s výhledem na oceán. Mějte však na paměti, že lidé zde nebudou volně chodit nazí.

Hidden Beach se nachází v oblasti Tulum, pouhých 30 minut jižně od Cancúnu a je součástí Hidden Beach Resortu určeného pouze pro páry, přírodního letoviska ideálního pro gurmány. Toto je vlastní, odlehlý soukromý úsek písku a má luxusní atmosféru spolu s restauracemi světové třídy. K dispozici jsou také pokoje s bazény a balkonem s výhledem na oceán. Zatímco hosté se mohou po resortu volně procházet nazí, a to i při stolování, okolní veřejné pláže jsou pouze s oblečením a pokud navštívíte okolní letoviska, nezapomeňte si také obléknout nějaké oblečení.

Zatímco o pláži A帽asco ví jen málo jiných než místních, tato je ideální pro nudisty, kteří navštíví Portoriko. Je ukrytý nedaleko města A帽asco na západní straně ostrova poblíž Porta del Sol. Je to veřejná pláž, která je rozdělená, se severním koncem odlehlým, poskytuje nahé opalování, kde pravděpodobně uvidíte více psů než lidí. Jižní úsek vyžaduje alespoň plavky. Najdete zde spoustu skvělých hotelů a letovisek, na kterých můžete založit svůj pobyt, včetně Rincon Beach Resort.

Získejte naše nejnovější rady a nabídky do vaší schránky!

Posíláme vám náš newsletter s cestovními destinacemi, nabídkami a dalšími!

21′ 2021 Winnebago Solis 59PX

38′ Luxusní trenér Newmar Diesel

Ceny 2 za 1 Oceánie + balíček nápojů a další!

25′ Coachmen RV Spirit Ultra Lite 2253RB

Ušetřete až 10 % při včasné rezervaci plaveb Virgin Voyages!

2 za 1 Business Class Air s Scenic Eclipse

All Inclusive Regent Cruise Sale! Bonus až 1 200 $

Air & 9-day 2022 Jižní Afrika | Sleva 300 $ s online kódem

Letecká doprava a plavby po Evropě od 6 do 11 Nt 2022 se slevou až 20 %.

7-Nt Caribbean – Wonder of the Seas s kreditem na loď 75 $

32′ 2020 Winnebago Minnie Winnie

20% sleva na plavby celebrit s kreditem na loď až 950 $

42′ Coachmen RV Chaparral 373MBRB

17′ Forest River RV Rockwood Geo Pro 17RK

Sleva 400 $ | Letecká a 12denní prohlídka kouzelného Mexika s průvodcem

A nikdy nezmeškejte jedinou cestovní nabídku!

Pošleme vám náš newsletter s cestovními destinacemi, nabídkami a dalšími!

Brzy se můžete těšit na naše zpravodaje ve vaší schránce.

Vyplňte prosím zvýrazněná pole a pokračujte kliknutím na „Porovnat ceny“.

Příjemný interiér Airbnb

Doporučujeme

Leave a Comment