8 nejlepších rezortů v Thajsku pro rok 2021 (s cenami a fotografiemi)

Náš průzkum je redakčně nezávislý, ale za nákupy uskutečněné prostřednictvím našich odkazů můžeme získat provizi.

Thajsko, jedna z nejrozmanitějších zemí jihovýchodní Asie na světě, vyvolává barevné obrazy třpytivých chrámů, sladkých pláží s bílým pískem a pikantní kuchyně. Mezi malebným thajským pobřežím a azurovými vodami je několik luxusních resortů, které hostům poskytují dechberoucí ostrovní únik a nabízejí kombinaci pohlednicově dokonalých výhledů a špičkových služeb. Nabízí trvalý dojem, který zajistí mnoho opakovaných návštěv, čtěte dále a objevte nejlepší letoviska v Thajsku.

Brzy se můžete těšit na naše zpravodaje ve vaší schránce.

Rayavadee Resort se nachází na vrcholu poloostrova Phranang a je luxusním plážovým zařízením, kam se dostanete pouze lodí. Resort se může pochlubit 26 tropickými akry a má samostatné pokoje s elegantním dekorem, které nabízí soukromí a moderní vybavení, jako jsou oddělené ložnice a obývací pokoje, velké TV s plochou obrazovkou a luxusní koupelny. Nachází se na skvělém místě pro namáčení na ohromujícím thajském pobřeží Andaman v provincii Krabi a kromě dvou úžasných plážových bazénů s výhledem na moře si hosté mohou vybrat z celé řady vodních aktivit.

JW Marriott Phuket Resort & Spa se nachází na světoznámé pláži Mai Khao a je 5hvězdičkový luxusní resort na Phuketu. Pokoje a apartmá mají moderní výzdobu s terakotovými dlaždicemi, dřevěnými podlahami a soukromými balkony s úžasným výhledem, zatímco upgradované vily se mohou pochlubit soukromými bazény. Zde hosty přivítá ohromující tropický areál, který nabízí tři luxusní bazény, luxusní lázně Mandara Spa a 25 000 čtverečních stop prostoru pro pořádání akcí. Hosté se mohou pochlubit působivou řadou prvotřídních restaurací a barů, ze kterých si mohou vybrat, a vyzkoušet thajskou kuchyni v místní kulinářské škole Ginja Cook.

Layana Resort and Spa se nachází na ostrově Ko Lanta a je plážovým letoviskem pouze pro dospělé, kde se mísí tradiční thajská kultura s moderními vymoženostmi. Úchvatné samostatné bungalovy se mohou pochlubit soukromými venkovními vanami a venkovními zahradními sprchami, zatímco elegantní pokoje v thajském stylu zdobí peřiny z husího peří a soukromý balkon. Přímý přístup na pláž s bílým pískem nabízí nepřeberné množství vodních aktivit, ze kterých si můžete vybrat, jako je šnorchlování a výlety po ostrovech. Ponořte se do svého okolí v nekonečném bazénu se slanou vodou nebo v hýčkajících Linger Longer Spa, které nabízí ošetření těla a luxusní solnou místnost. Zakončete svůj den mezinárodní kuchyní nebo thajským jídlem v restauraci Tides nebo koktejlem v plážovém Sundowners Baru.

Luxusní úkrytový resort Six Senses Yao Noi se může pochlubit dramatickými terénními úpravami a maximálním soukromím. Prostorné vily jsou obklopeny svěžími lesy a plážemi hodnými pohlednice a jsou vybaveny soukromými nekonečnými bazény a panoramatickým výhledem na záliv Phang Nga. Lázeňské procedury jsou k dispozici pro ty, kteří se chtějí nechat hýčkat, zatímco venkovní pavilon nabízí zdarma jógu pro ty, kteří chtějí zůstat fit. Několik místních restaurací nabízí různé bio kuchyně s mezinárodním vínem a pro hosty, kteří chtějí prozkoumat okolí, lze zajistit exkurze na míru.

Katathani Phuket Beach Resort, považovaný za jednu z nejkrásnějších pláží na ostrově, je zasazený do půl míle měkkého zlatého písku na pláži Kata Noi. Hosté si mohou odpočinout v jednom z moderních pokojů nebo si dopřát masáž, kosmetické ošetření a aromatickou bylinnou páru v nóbl hotelových lázních Tew Son Spa. Od čerstvých grilovaných mořských plodů ve Fisherman’s Wharf až po italská jídla v La Scala, hosté mají v mnoha místních restauracích k dispozici široký výběr kuchyní. Ideální pro páry i rodiny, rekreační aktivity jsou bohaté na kurzy vaření, plachtění při západu slunce, minigolf a šest bazénů.

Phi Phi Island Village Beach Resort se nachází na ostrovech Phi Phi a je luxusním zařízením nabízejícím soukromí a klid. Uhnízděný na 70 akrech bujné vegetace, hosty přivítají tyčící se kokosové palmy a půl míle jiskřivé modré vody v Andamanském moři. Rezervujte si jeden z prostorných bungalovů v rezortu a budete odměněni úžasným výhledem na pobřeží a působivými možnostmi stravování na místě, které sahají od neformálního plážového jídla po autentickou thajskou kuchyni. Díky rozsáhlému seznamu jedinečných poznávacích jednodenních výletů si můžete vybrat z balíčků jako Hledači žraloků, Ostrov Jamese Bonda na mořské kánoi, Romantické setkání a Big Game Fishing, kde mohou hosté prozkoumat křišťálově čisté vody a podmořský mořský život na okolních ostrovech.

Koyao Island Resort se může pochlubit romantickou a luxusní atmosférou a je vzdáleným objektem, který se nachází na klidném pobřeží ostrova Koh Tao Noi. Obklopené odlehlými plážemi a bujnou vegetací, hosty přivítají prostorné vily v thajském stylu se střechami z mangrovových palmových listů vyrobených z místních materiálů, navíc s úchvatným výhledem na pláž na záliv Phang Nga. Lenošení u šumivého bazénu je skutečnou lahůdkou, ale ti, kteří se chtějí vydat ven, najdou bezplatné vybavení pro jízdu na kajaku a kole a spoustu jednodenních výletů na okolní ostrovy. Hosté si mohou vychutnat autentickou thajskou kuchyni v restauraci Pum Pui, omladit se při klidné masáži v Koyao Island Resort Spa nebo najít svůj zen na bezplatné lekci jógy.

The Slate je 5hvězdičkový resort s pozoruhodnou výzdobou a luxusním vybavením uhnízděný v soukromém kousku ráje na pláži Nai Yang. Se může pochlubit různými možnostmi ubytování, od prostorných apartmá až po soukromé vily s bazénem, ​​nabízí řadu vybavení, které zahrnuje ponorný bazén, služby komorníka, soukromé balkony a úžasný výhled na pobřeží. Tato nádherně navržená nemovitost, mistrovské avantgardní dílo, má několik restaurací a barů, kromě tří venkovních bazénů, tenisového kurtu a oceněných lázní Coqoon Spa s luxusními místnostmi pro procedury a salonem krásy. Hosté si také mohou zarezervovat soukromou večeři na pláži nebo se přihlásit na kurz thajského vaření, kde můžete navštívit místní trh a naučit se vařit autentické thajské jídlo od kvalifikovaného šéfkuchaře.

Získejte naše nejnovější rady a nabídky do vaší schránky!

Posíláme vám náš newsletter s cestovními destinacemi, nabídkami a dalšími!

A nikdy nezmeškejte jedinou cestovní nabídku!

Pošleme vám náš newsletter s cestovními destinacemi, nabídkami a dalšími!

Brzy se můžete těšit na naše zpravodaje ve vaší schránce.

Vyplňte prosím zvýrazněná pole a pokračujte kliknutím na „Porovnat ceny“.

Příjemný interiér Airbnb

Doporučujeme

Leave a Comment